konkurs link

newsletter

  • 15.8.2020, Imieniny obchodzą: Maria, Napoleon, Stefan
 
 

Zawody w Pruszkowie - zakończenie tegorocznej edycji Wyścigów Rowerkowych

Zawody w Pruszkowie - zakończenie tegorocznej edycji Wyścigów Rowerkowych
Zawody w Pruszkowie zakończyły tegoroczną edycję Wyścigów Rowerkowych!
Przy Miejskim Stadionie w Pruszkowie do rywalizacji stanęło 158 małych rowerzystów w wieku 3-10 lat. Chłopcy i dziewczynki dopingowani przez rodziców i widzów dzielnie walczyli o miejsce na podium. Partnerzy i sponsorzy Wyścigów  Rowerkowych zadbali, aby żadne dziecko nie wyszło z imprezy z pustymi rękami Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i nagrody ufundowane przez sponsorów i partnerów akcji m.in. napoje Pysio od firmy Agros-Nova oraz żelki i pianki od firmy Haribo.
 

Nie zabrakło dodatkowych atrakcji dla najmłodszych. Przy piękniej i słonecznej pogodzie można było pojeździć na kucykach, poskakać na trampolinie, schłodzić się włoskimi lodami, a każde dziecko startujące w wyścigach dostało pyszną, słodką watę cukrową.

Rodzice też nie mogli narzekać na nudę. Jeszcze przed startem dzieci zostali wyposażeni w miesięcznik GAGA. To psychologiczno-lifestylowy magazyn dedykowany nowoczesnym rodzicom. Eleganckie w formie pismo porusza najważniejsze tematy mądrego rodzicielstwa. 
 

Tatusiowie i dziadkowie ochoczo zgłaszali się do konkursów, w których mogli wykazać się siłą i sprawnością. Bez cienia wysiłku dźwigali swoje pociechy, robiąc z nimi przysiady lub tworząc z mamusią prowizoryczne krzesełko i biegnąc z dzieckiem na rękach. W obu konkursach fundatorem nagród była firma Hasbro.
 

W konkursie jazdy na Babboe – rowerze rodzinnym, który dostarczył Bank BGŻ, można było wygrać niezbędnik cyklisty, tj. bidon, odblaski na rower, kompas i naklejki zwiększające widoczność rowerzysty na drodze. Nagrody w konkursie ufundował Sponsor Główny Wyścigów Bank BGŻ.

Dodatkowo co godzinę można było wygrać bidony, wypełniając wcześniej ankietę przygotowaną przez Bank BGŻ.

Wszystkim zawodnikom i ich rodzicom serdecznie dziękujemy za sympatyczną, wakacyjną atmosferę i zapraszamy za rok!
 

Zapraszamy do fotorelacji na stronie www.wyscigirowerkowe.pl

Sponsorem Głównym Wyścigów Rowerkowych jest Bank BGŻ, Partnerem Głównym Agito.pl, akcję zasila Grupa Energa.
 
Opublikowano w: Relacje z wydarzeń

Czytaj także

320 zawodników dojechało do krakowskiej mety Tour Kocham Rowerek!

Kraków ugościł nas piękną pogodą. Wiosenna słoneczna aura towarzyszyła przez cały dzień wszystkim, którzy postanowili aktywnie spędzić niedzielę na Placu Wielkiej Armii Napoleona. 

Sportowe sukcesy Sportowej Rodziny

Czerwcowy weekend (15-16.06.2013) obfitował w Warszawie w wydarzenia sportowe. Pogoda tym razem sprzyjała, więc w wielu miejscach miasta starsi i młodsi rywalizowali w różnych dyscyplinach. Członkowie Międzyszkolne Klubu Sportowego Korona Wilanów, wspieranego przez portal SportowaRodzina.pl debiutowali w Torowych Mistrzostwach Polski w Jeździe Szybkiej na Wrotkach (gratulujemy debiutu!), a dzieci reprezentujące portal wystartowały w zawodach kolarskich - z dużymi sukcesami.

Święto Niepodległości na szamotulskim Orliku

Jak można się świetnie i na sportowo bawić podczas Święta Niepodległości, pokazały rodziny z Szamotuł. Zorganizowano dla nich imprezę rodzinną pod nazwą "Szamotuły Biało-Czerwone". Z zaproszenia skorzystało kilkanaście rodzin, które równo w południe zjawiły się na szamotulskim Orliku.

Kolorowo biegowo – prze_bieg Color Fun 5 km

Morze białych koszulek, radosne nastroje i piknikowa atmosfera – tak w kilku słowach opisać można widok przed startem jedynego w swoim rodzaju biegu, jaki odbył się 15 września w Warszawie. Color Fun 5 km, bo o nim mowa, przyciągnął zarówno doświadczonych biegaczy, jak i tych początkujących, którzy po raz pierwszy pokonali dystans 5 km z numerem startowym na piersiach, a także całe rodziny. 

Dominacja Sportowej Rodziny - relacja z Kolarskich Mistrzostw Wilanowa

14 czerwca odbyły się na polanie widokowej w Powsinie 2. Kolarskie Mistrzostwa Wilanowa dla uczniów szkół z dzielnicy. SportowaRodzina.pl była reprezentowana w dwóch kategoriach - klasy 1-3 i klasy 4-6 (rywalizowała też młodzież gimnazjalna). Nasze reprezentantki triumfowały w klasyfikacji indywidualnej, jednocześnie zdobywając dla swojej szkoły (SP nr 300) 2. miejsce w rywalizacji szkół w obu kategoriach. To już drugi sukces Igi i Ady w tych zawodach. W ubiegłym roku stanęły na 1. i 2. stopniu podium (klasy 1-3).

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Regulamin.