konkurs link

newsletter

  • 10.8.2020, Imieniny obchodzą: Borys, Bogdan, Wawrzyniec
 
 

Wyścigi Rowerkowe w Gdyni i Łodzi już za nami!

Wyścigi Rowerkowe w Gdyni i Łodzi już za nami!

Ponad 300 dzieci w Gdyni i 230 w Łodzi - tak wyglądały Wyścigi Rowerkowe, które odbyły się w miniony weekend w dwóch miastach Polski.


W sobotę 18 maja w Wyścigach Rowerkowych 2013 w Łodzi wzięło udział 230 dzieci, a blisko tysiąc osób bawiło się na samym festynie. Z kolei w niedzielę 19 maja w Gdyni w Wyścigach wystartowało ponad 300 dzieci. Tutaj także nie zabrakło tłumów.

W zawodach wzięły udział dziewczynki i chłopcy w wieku od 3 do 10 lat. W Gdyni niedzielną imprezę otworzył Zygmunt Żmuda-Trzebiatowski, pełnomocnik Prezydenta Miasta Gdynia ds. komunikacji rowerowej.

Zarówno na imprezach w Łodzi, jak i Gdyni nie zabrakło atrakcji. Oprócz Wyścigów Rowerkowych odbywały się konkursy dla dzieci i rodzin, m.in. wyścigi rodziców z dziećmi na rękach.
 


Na wszystkich uczestników Wyścigów Rowerkowych czekały pamiątkowe zdjęcia, a także nagrody ufundowane przez sponsorów i partnerów akcji m.in. napoje Pysio od firmy Agros-Nova, żelki od firmy Haribo, zabawne kagańce na sznurówki ClipClip, dla najmłodszych dzieci zabawki od firmy Wader, a dla starszych odblaski na rower od firmy Polbike. Firma Energa przekazała dla zawodników m.in. artykuły szkolne, opaski identyfikacyjne na rękę, smycze, T-shirty oraz polary. Nie zabrakło również konkursu dla dorosłych, którego inicjatorem był główny sponsor imprezy Bank BGŻ. Wszyscy bawili się wyśmienicie.

W najbliższych tygodniach Wyścigi Rowerkowe odbędą się w Krakowie (2 czerwca), Poznaniu (8 czerwca), Wrocławiu (9 czerwca), Pruszkowie (15 czerwca) i Warszawie (16 czerwca).

Zgłoś swoje dziecko już dzisiaj!

tel.: 797 638 050 lub e-mail: zapisy@wyscigirowerkowe.pl
Ilość miejsc ograniczona.
Szczegóły na portalu www.wyscigirowerkowe.pl
Sponsorem Głównym Wyścigów Rowerkowych jest Bank BGŻ, Partnerem Głównym Agito.pl, akcję zasila Grupa Energa.

Filmik z Gdyni

Opublikowano w: Relacje z wydarzeń

Czytaj także

Żelazny smok - relacja z Iron Dragon Triathlon i zawodów dla dzieci

7 września odbyła się 2. edycja zawodów Iron Dragon. Rozegrany został triathlon na dystansie olimpijskim (1,5 km pływania, 40 km na rowerze, 10 km biegu), a także zawody dla dzieci w aquathlonie i zawody biegowe.

III Rodzinny Bieg Górski w Choszczówce - relacja

Wyobraźcie sobie jesienny albo zimowy sobotni poranek. Otwieracie oczy, patrzycie w okno: jest mglisto, ponuro, ciężkie szare chmury zasnuwają niebo, przez które nie przebija się ani skrawek błękitu. Na termometrze temperatura wskazuje okolice zera. Plucha albo zmrożony śnieg. Marzycie, aby mocniej otulić się kołdrą, przewrócić się na drugi bok, przymknąć powieki i dokończyć ostatni epizod sennego marzenia.

LOTTO Poland Bike Marathon: udany debiut Piaseczna

Cykl wyścigów organizowany przez Grzegorza Wajsa pierwszy raz w historii zawitał do Piaseczna. Debiut należy uznać za bardzo udany. Kolorowe, kolarskie miasteczko znajdowało się nad jeziorem w Zalesiu Górnym na terenie Ośrodka Wypoczynkowego „Wisła”. Frekwencja, jak na wakacje i mimo deszczowej aury, wręcz znakomita. 

II edycja Kongresu Psychologii Sportu już za nami!

Kongres Psychologii Sportu, którego II edycja odbyła się w dniach 2 – 3 października, to największa polska konferencja w 100% poświęcona psychologii sportu i aspektom rozwoju mentalnego, która po raz kolejny zgromadziła blisko 200 osób zainteresowanych tą tematyką. Naszymi Gośćmi byli aktywni zawodnicy, trenerzy, rodzice małych sportowców, a także psycholodzy i działacze sportowi. Jesteśmy dumni, że udało nam się powtórzyć, a nawet przebić sukces pierwszej edycji!

Koziołek Matołek w Warszawie – wiosenna aura podczas narciarskich zmagań w stolicy!

Niedziela na Górce Szczęśliwieckiej upłynęła pod znakiem sportowych emocji. Do rywalizacji w Zawodach Koziołka Matołka przystąpiło blisko 150 miłośników narciarstwa zjazdowego i snowboardu.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Regulamin.