konkurs link

newsletter

  • 27.5.2022, Imieniny obchodzą: Juliusz, Magdalena, Jan
 
 

Święto Niepodległości na szamotulskim Orliku

Święto Niepodległości na Orliku w Szamotułach Święto Niepodległości na Orliku w Szamotułach

Jak można się świetnie i na sportowo bawić podczas Święta Niepodległości, pokazały rodziny z Szamotuł. Zorganizowano dla nich imprezę rodzinną pod nazwą "Szamotuły Biało-Czerwone". Z zaproszenia skorzystało kilkanaście rodzin, które równo w południe zjawiły się na szamotulskim Orliku.

Na początku wszystkie osoby pomalowały sobie twarz na biało lub czerwono, aby nawiązać do dnia 11 listopada i przy okazji stworzyć dwie drużyny, które miały ze sobą rywalizować. Rywalizacja była jednak tylko pretekstem do tego, aby wspólnie się bawić.
 

Święto Niepodległości na Orliku w Szamotułach


Celem pomysłodawcy imprezy było to, aby wszyscy aktywnie spędzili czas, uczestnicząc w różnych zabawach i wyścigach. Większość bardzo aktywnie spędziła kilkadziesiąt minut, wykonując zadania wymyślone przez organizatora, animatora Bartosza Śwista.
 

Święto Niepodległości na Orliku w Szamotułach


Uśmiech i zadowolenie widać było u każdego uczestnika podczas trwania imprezy.
 

Święto Niepodległości na Orliku w Szamotułach


Na zakończenie wszyscy stanęli do wspólnego zdjęcia i zapewnili, że zjawią sie na kolejnej imprezie już 23 listopada, gdzie gospodarzem będą kolory: NIEBIESKI i ZIELONY. Nagrody zapewniła Fundacja Rozwoju Kultury Fizycznej, której wszyscy uczestnicy oraz animator Bartosz Świst serdecznie dziękują.
 

Opublikowano w: Relacje z wydarzeń

Czytaj także

Rolkarze w rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego - Nightskating 1 sierpnia

Nightskating Warszawa, czyli nocne przejazdy rolkarzy przez stolicę na dobre wpisały się w kalendarz miejskich wydarzeń. Raz na kilka tygodni we czwartek, punktualnie o 20.30, spod pominka Kopernika na Krakowskim Przedmieściu wyrusza kilka tysięcy osób w różnym wieku i na rożnym sprzęcie, by wspólnie przemierzać Warszawskie ulice.

Rekordowa liczba zawodników w Wyścigach Rowerkowych w Warszawie!

Rekordowa liczba zawodników w Wyścigach Rowerkowych w Warszawie!

XXIII Bieg Powstania Warszawskiego

27 lipca 2013 roku w Warszawie upał panował od samego rana i nie odpuścił aż do wieczora, kiedy to na starcie do XXIII Biegu Powstania Warszawskiego stanęło 7 tys. zawodniczek i zawodników (w podziale na dwa dystanse - 5 km i 10 km). Jednak aura nie przeszkodziła biegaczom w sportowym uczczeniu 69. rocznicy wybuchu Powstania. Wiele osób wsparło także cel charytatywny i pobiegło dla Leosia.

Rusz się zimą z BuggyGym – aktywny spacer dla rodziców małych dzieci!

W sobotę 28.01.2016 r. w kilkunastu polskich miastach odbyło się plenerowe wydarzenie „Rusz się zimą z BuggyGym”. Rodzice niemowląt, małych dzieci spotkali się , aby wspólnie spędzić czas aktywnie i zdrowo. Spacerując i ćwicząc w parkach, lasach i na osiedlach stworzyli swoisty happening aktywnego i radosnego rodzicielstwa, zarażając przechodniów swoją  energią . Na każdej imprezie poza treningiem BuggyGym było wiele atrakcji, toteż każdy mógł znaleźć coś wyjątkowego dla siebie: zabawy dla dzieci, konkurencje rodzinne, biegi czy zimowy piknik.

Małym opolanom deszcz niestraszny!

Tour Kocham Rowerek po raz pierwszy odwiedził Opole. Choć pogoda nie sprzyjała uczestnikom imprezy, to ponad 100 zawodników wzięło udział w wyścigach, które odbyły się na ul. Pużaka przy Miasteczku Ruchu Drogowego.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Regulamin.