konkurs link

newsletter

  • 6.12.2022, Imieniny obchodzą: Mikołaj, Emilian, Leontyna
 
 

Święto Niepodległości na szamotulskim Orliku

Święto Niepodległości na Orliku w Szamotułach Święto Niepodległości na Orliku w Szamotułach

Jak można się świetnie i na sportowo bawić podczas Święta Niepodległości, pokazały rodziny z Szamotuł. Zorganizowano dla nich imprezę rodzinną pod nazwą "Szamotuły Biało-Czerwone". Z zaproszenia skorzystało kilkanaście rodzin, które równo w południe zjawiły się na szamotulskim Orliku.

Na początku wszystkie osoby pomalowały sobie twarz na biało lub czerwono, aby nawiązać do dnia 11 listopada i przy okazji stworzyć dwie drużyny, które miały ze sobą rywalizować. Rywalizacja była jednak tylko pretekstem do tego, aby wspólnie się bawić.
 

Święto Niepodległości na Orliku w Szamotułach


Celem pomysłodawcy imprezy było to, aby wszyscy aktywnie spędzili czas, uczestnicząc w różnych zabawach i wyścigach. Większość bardzo aktywnie spędziła kilkadziesiąt minut, wykonując zadania wymyślone przez organizatora, animatora Bartosza Śwista.
 

Święto Niepodległości na Orliku w Szamotułach


Uśmiech i zadowolenie widać było u każdego uczestnika podczas trwania imprezy.
 

Święto Niepodległości na Orliku w Szamotułach


Na zakończenie wszyscy stanęli do wspólnego zdjęcia i zapewnili, że zjawią sie na kolejnej imprezie już 23 listopada, gdzie gospodarzem będą kolory: NIEBIESKI i ZIELONY. Nagrody zapewniła Fundacja Rozwoju Kultury Fizycznej, której wszyscy uczestnicy oraz animator Bartosz Świst serdecznie dziękują.
 

Opublikowano w: Relacje z wydarzeń

Czytaj także

LOTTO Poland Bike Marathon: sprintem przez Puszczę Białą - relacja

LOTTO Poland Bike Marathon trzeci raz z rzędu zawitał do Jasienicy koło Ostrowi Mazowieckiej. W powiecie ostrowskim odbył się dwunasty, przedostatni etap tegorocznego cyklu LOTTO Poland Bike Marathon, organizowanego przez Grzegorza Wajsa. Z roku na rok frekwencja na starcie jest coraz większa. Tym razem w okolicach Ostrowi Mazowieckiej ścigało się prawie 600 miłośników jazdy na rowerach górskich. Dominował „puszczański” klimat. Trasa prowadziła przez dukty leśne i szlaki w obrębie Puszczy Białej.

Triathlon Rawa - okiem Sportowej Rodziny - relacja

W dniach 2-3 sierpnia 2014 w Rawie Mazowieckiej odbywała się Olimpiada Triathlonowa, organizowana przez Klub Triathlon Rawa. 2 sierpnia rozegrany został  Aquathlon - ogólnopolskie zawody dla dzieci, a także triathlon 1/10 IM. 3 sierpnia odbył się Triathlon Olimpijski Mistrzostwa Polski Weteranów. Na zakończenie wystartowały na krótkim dystansie biegowym osoby niepełnosprawne. Mimo upału impreza bardzo się udała, a organizatorzy stanęli na wysokości zadania.

Rowerkowa sobota w Olsztynie!

Mimo kapryśnej pogody mali rowerzyści licznie przyjechali rywalizować do Parku Jana Kusocińskiego w Olsztynie.

Żar z nieba i czterolistne koniczyny - relacja z Biegu Szczęścia

W skwarne niedzielne przedpołudnie (19 maja) na Ursynowie roiło się od biegaczy. Jedni właśnie pokonywali strome zbocza Kopy Cwila, inni rozgrzewali się przed swoim biegiem, jeszcze inni - głównie ci najmłodsi - bawili się beztrosko w wysokiej trawie. Wszystkich przyciągnął w to miejsce Bieg Szczęścia, organizowany przez 12tri.pl.

Rekordowe wyścigi w Poznaniu!

Prawie 350 zawodników ścigało się w Parku Jana Pawła II podczas siódmych wyścigów w ramach Tour Kocham Rowerek 2014.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Regulamin.