konkurs link

newsletter

  • 13.8.2022, Imieniny obchodzą: Diana, Hipolit, Maksym
 
 

Relacja Tour Kocham Rowerek - Zielona Góra

Relacja Tour Kocham Rowerek - Zielona Góra
Wakacyjna pogoda towarzyszyła dzieciom, które przyjechały na teren Centrum Rekreacyjno-Sportowego, gdzie w tym roku zadebiutował Tour Kocham Rowerek.

W zawodach wzięło udział ponad 200 małych zawodników. Chłopcy i dziewczynki tradycyjnie ścigali się trójkami po to, aby każdy mógł stanąć na podium, otrzymać pamiątkowy dyplom i paczkę niespodzianek ufundowanych przez: Dr Gerard, Crispy Natural, Miodelka, Pysio, Wader, Cdp.pl.
 
Oczekujący na start mogli podszkolić swoje umiejętności jazdy na rowerze na przygotowanym torze przeszkód, a także poznać zasady ruchu drogowego na terenie Miasteczka Ruchu Drogowego.

 

Miłośnicy motoryzacji oglądali motory i radiowozy policyjne, przy których dzieci chętnie robiły sobie zdjęcia i włączały sygnalizację świetlno-dźwiękową. 

Policjanci z Zielonej Góry poddali ocenie umiejętności poruszania się w ruchu drogowym młodych uczestników wyścigów, a prawidłowe zachowania na drodze były nagradzane upominkami od Banku BGŻ.
 
Organizator i sponsorzy przygotowali wiele atrakcji. Wszystkie dzieci chciały pomalować sobie buzie w namiocie Palmolive i stały cierpliwie w długiej kolejce. Dorośli w tym czasie wypełniali ankiety z nagrodami przygotowanymi przez Bank BGŻ i Slippers Family. Do wygrania były m.in. piknikowe zestawy oraz kolorowe obuwie dziecięce. Z kolei przy namiocie NC+ szczęście przynosiło koło fortuny, maluchy mogły wygrać gadżety ulubionej stacji MiniMini+. Na stoisku Komandora dzieci chętnie budowały z klocków i ćwiczyły wyobraźnię projektując wymarzone pokoje.

 

 

W konkursach towarzyszących wyścigom można było wygrać nagrody ufundowane przez firmę Komandor, obuwie Slippers, gry od Agito.pl oraz bajki od MiniMini+ i CD Project.
 
Debiut Tour Kocham Rowerek w Zielonej Górze zakończył się sukcesem. Z pewnością wrócimy do tego miasta za rok!
 
Zobaczcie, jak się bawiliśmy:
 
 
Tour Kocham Rowerek odwiedzi jeszcze 5 miast w Polsce.
Lista miast, daty zawodów, aktualne informacje i zdjęcia zawodników można znaleźć na stronie www.wyscigirowerkowe.pl. 
Zapraszamy też na nasz profil na facebook’u – https://www.facebook.com/wyscigirowerkowe
Honorowy Patronat: PREZYDENT MIASTA ZIELONA GÓRA JANUSZ KUBICKI
Sponsor Główny: BANK BGŻ
Partnerzy Główni: PALMOLIVE, AGITO.PL
Akcję Zasila: GRUPA ENERGA
Partnerzy Wspierający: Slippers Family, Komandor
Fundatorzy Nagród: Dr Gerard, Crispy Natural, Miodelka, Pysio,Wader, Cdp.pl, Formy Kolory
Patroni Medialni: Nasze Miasto, MiniMini+, teleToon+, RadioZetGold, Gaga, Czas z dziećmi, Egodziecka.pl, Familie.pl, Qlturka, Sportowa Rodzina, Miasto dzieci, Babyonline.pl, Bliżej przedszkola, Radiobajka, Tatapad.
 
 
Opublikowano w: Relacje z wydarzeń

Czytaj także

Wyścigi rowerkowe w Kielcach w Dzień Dziecka!

Ponad 200 małych zawodników świętowało aktywnie swój dzień z Tour Kocham Rowerek 2014 na Skwerze Harcerskim im. Szarych Szeregów.

Zawody w Pruszkowie - zakończenie tegorocznej edycji Wyścigów Rowerkowych

Zawody w Pruszkowie zakończyły tegoroczną edycję Wyścigów Rowerkowych!

Skwer Sportów Miejskich w Warszawie - relacja

Usłyszeliśmy o nim kilka tygodni temu, ale dopiero ostatniego dnia funkcjonowania Skweru Sportów Miejskich w dawnej Emilii (przy Emilii Plater) udało się nam tam wybrać. Trochę przez przypadek, prosto po wizycie w teatrze, więc bez strojów i obuwia sportowego, ale okazało się, że w niczym to nie przeszkadza.

Family Travel Festival - relacja ze Szczecina

W dniach 4-7 sierpnia 2017 roku Szczecin gościły nie tylko żaglowce, które z całego świata przypłynęły na Tall Ship Races, ale też rzesze turystów, a wśród nich podróżników, zaproszonych przez rodzinę Łopacińskich na Family Travel Festival.

50 dzieci ścigało się na rowerach!

W ubiegłą niedzielę 2 czerwca w Środzie Wielkopolskiej w Parku Łazienki odbyła się III edycja Ligi Rowerowej organizowana przez miejscowy klub kolarski Superior MTB Energy Team w ramach prowadzonej Akademii Młodego Kolarza. Udział wzięło blisko 50 dzieci w wieku 3-12 lat, a najliczniejszą grupą okazali się najmłodsi kolarze startujący w kategorii wiekowej 3-5 lat.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Regulamin.