konkurs link

newsletter

  • 28.5.2022, Imieniny obchodzą: Augustyn, Jaromir, Wilhelm
 
 

Rekordowa liczba zawodników w Wyścigach Rowerkowych w Warszawie!

Rekordowa liczba zawodników w Wyścigach Rowerkowych w Warszawie!

Rekordowa liczba zawodników w Wyścigach Rowerkowych w Warszawie!


Aż 350 małych rowerzystów stanęło do Wyścigów Rowerkowych na Kępie Potockiej w Warszawie. Dziewczynki z właściwą sobie gracją i dbałością o prezencję na rowerze (różowe kaski, rowerki w kwiatki, powiewające wstążeczki), chłopcy z walecznymi minami, rozwijający zawrotne prędkości na wyznaczonym odcinku – wszyscy dzielnie walczyli o miejsce na podium. A w naszej zabawie nie było przegranych. Uczestnicy Wyścigów otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody ufundowane przez sponsorów i partnerów akcji m.in. napoje Pysio od firmy Agros-Nova, żelki i pianki od firmy Haribo, mydełka od Formy Kolory, dla najmłodszych dzieci zabawki od firmy Wader, a dla starszych opaski odblaskowe na rękę zwiększające widoczność małych rowerzystów na drodze.
 


Szczęśliwe, uśmiechnięte dzieciaki, rowerowe dzwonki, włoskie lody i piknikowa atmosfera – w Warszawie podczas Wyścigów Rowerkowych wszyscy już poczuliśmy wakacje. Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji: wielka dmuchana zjeżdżalnia Indiana, trampolina, magiczna kula, urocze kucyki, malowanki, konkursy z rodzicami. Sympatyczny miś Haribo częstował piankami Smerfami, a każde dziecko za okazaniem numerka startowego mogło spróbować  tradycyjnej waty cukrowej.
 


W namiocie partnera wspierającego www.skleprowerowy.pl można było nie tylko wyposażyć całą rodzinę w sprzęt niezbędny do rowerowych wycieczek, ale także dokonać bezpłatnego przeglądu swojego roweru.

O powiększenie puli nagród mogli zadbać rodzice wypełniając ankietę konkursową Banku BGŻ „Kocham rower” lub prowadząc rodzinny rower Babboe, w którego specjalnym koszu może usiąść aż czworo dzieci.


Docenione też zostały rodziny, które odważyły się pobiec z dzieckiem na rękach. Siłę i szybkość w tym konkursie nagradzała firma Hasbro.
 


Zapraszamy do fotorelacji na stronie www.wyscigirowerkowe.pl

22 czerwca Wyścigi Rowerkowe w Pruszkowie. Zgłoś swoje dziecko już dzisiaj!

Tel.: 797 638 050 lub e-mail: zapisy@wyscigirowerkowe.pl
Ilość miejsc ograniczona.

Szczegóły na portalu www.wyscigirowerkowe.pl

Sponsorem Głównym Wyścigów Rowerkowych jest Bank BGŻ, Partnerem Głównym Agito.pl, akcję zasila Grupa Energa.


 

Opublikowano w: Relacje z wydarzeń

Czytaj także

Dla twardzieli - relacja z Garmin Iron Triathlon Piaseczno

Triathlon trudno zaliczyć do rodzinnych dyscyplin sportu, jednak każde zawody gromadzą setki rodzin z dziećmi, dzielnie kibcujących walczącym zawodnikom. Nie inaczej było 25 maja w Piasecznie, gdzie zainaugurowany został tegoroczny cykl Garmin Iron Triathlon

Kampania MAMA NA MAXA i Wyscigi Wózków Buggygym - zakończenie

W ubiegła niedzielę, czyli 21 maja, hucznie zakończyliśmy ogólnopolską, wiosenną kampanię MAMA NA MAXA, która trwała 4 tygodnie! Przez cały miesiąc w 15 miastach Polski odbywały się imprezy plenerowe dla rodzin – II Międzynarodowe Wyścigi Wózków BuggyGym.

Małym opolanom deszcz niestraszny!

Tour Kocham Rowerek po raz pierwszy odwiedził Opole. Choć pogoda nie sprzyjała uczestnikom imprezy, to ponad 100 zawodników wzięło udział w wyścigach, które odbyły się na ul. Pużaka przy Miasteczku Ruchu Drogowego.

LOTTO Poland Bike Marathon: Góra Kalwaria zdobyta!

LOTTO Poland Bike Marathon szósty raz z rzędu zawitał do Góry Kalwarii. Ta miejscowość, jako jedna z nielicznych, znajduje się od samego początku na mapie cyklu wyścigów organizowanych przez byłego kolarza zawodowego Grzegorza Wajsa. Co roku do Góry Kalwarii przyjeżdża coraz więcej miłośników jazdy na rowerach górskich. Tak było i tym razem. Na starcie ósmego etapu tegorocznego LOTTO Poland Bike Marathon stanęło aż 750 amatorów MTB. Jak na wakacje, frekwencja znakomita!

Skwer Sportów Miejskich w Warszawie - relacja

Usłyszeliśmy o nim kilka tygodni temu, ale dopiero ostatniego dnia funkcjonowania Skweru Sportów Miejskich w dawnej Emilii (przy Emilii Plater) udało się nam tam wybrać. Trochę przez przypadek, prosto po wizycie w teatrze, więc bez strojów i obuwia sportowego, ale okazało się, że w niczym to nie przeszkadza.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Regulamin.