konkurs link

newsletter

  • 7.4.2020, Imieniny obchodzą: Donata, Herman, Rufin
 
 

Rekordowa liczba zawodników w Wyścigach Rowerkowych w Warszawie!

Rekordowa liczba zawodników w Wyścigach Rowerkowych w Warszawie!

Rekordowa liczba zawodników w Wyścigach Rowerkowych w Warszawie!


Aż 350 małych rowerzystów stanęło do Wyścigów Rowerkowych na Kępie Potockiej w Warszawie. Dziewczynki z właściwą sobie gracją i dbałością o prezencję na rowerze (różowe kaski, rowerki w kwiatki, powiewające wstążeczki), chłopcy z walecznymi minami, rozwijający zawrotne prędkości na wyznaczonym odcinku – wszyscy dzielnie walczyli o miejsce na podium. A w naszej zabawie nie było przegranych. Uczestnicy Wyścigów otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody ufundowane przez sponsorów i partnerów akcji m.in. napoje Pysio od firmy Agros-Nova, żelki i pianki od firmy Haribo, mydełka od Formy Kolory, dla najmłodszych dzieci zabawki od firmy Wader, a dla starszych opaski odblaskowe na rękę zwiększające widoczność małych rowerzystów na drodze.
 


Szczęśliwe, uśmiechnięte dzieciaki, rowerowe dzwonki, włoskie lody i piknikowa atmosfera – w Warszawie podczas Wyścigów Rowerkowych wszyscy już poczuliśmy wakacje. Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji: wielka dmuchana zjeżdżalnia Indiana, trampolina, magiczna kula, urocze kucyki, malowanki, konkursy z rodzicami. Sympatyczny miś Haribo częstował piankami Smerfami, a każde dziecko za okazaniem numerka startowego mogło spróbować  tradycyjnej waty cukrowej.
 


W namiocie partnera wspierającego www.skleprowerowy.pl można było nie tylko wyposażyć całą rodzinę w sprzęt niezbędny do rowerowych wycieczek, ale także dokonać bezpłatnego przeglądu swojego roweru.

O powiększenie puli nagród mogli zadbać rodzice wypełniając ankietę konkursową Banku BGŻ „Kocham rower” lub prowadząc rodzinny rower Babboe, w którego specjalnym koszu może usiąść aż czworo dzieci.


Docenione też zostały rodziny, które odważyły się pobiec z dzieckiem na rękach. Siłę i szybkość w tym konkursie nagradzała firma Hasbro.
 


Zapraszamy do fotorelacji na stronie www.wyscigirowerkowe.pl

22 czerwca Wyścigi Rowerkowe w Pruszkowie. Zgłoś swoje dziecko już dzisiaj!

Tel.: 797 638 050 lub e-mail: zapisy@wyscigirowerkowe.pl
Ilość miejsc ograniczona.

Szczegóły na portalu www.wyscigirowerkowe.pl

Sponsorem Głównym Wyścigów Rowerkowych jest Bank BGŻ, Partnerem Głównym Agito.pl, akcję zasila Grupa Energa.


 

Opublikowano w: Relacje z wydarzeń

Czytaj także

Dzieci ścigały się w Hermanowie!

W miniony weekend, 11 maja na terenie przepięknie położonego Folwarku Konnego w Hermanowie odbyły się kolejne zawody organizowane przez Akademię Młodego Kolarza. Pomimo niesprzyjającej pogody udział wzięło 34 dzieci oraz 17 sztafet rodzinnych walczących o każdy metr.

Maraton w sześć osób - relacja z Accreo Ekiden

10 maja o godz. 14.00 na warszawskiej Kępie Potockiej wystartowała I tura sztafety maratońskiej Accreo Ekiden 2014, a wśród 250 drużyn SportowaRodzina.pl w składzie (w kolejności startu): Łukasz Świerżewski, Marcin Czernik, Marcin Zaporowski, Ewa Świerżewska, Olga Miszkiewicz-Górecka, Agata Chwedczuk. Po 3 godzinach, 33 minutach i 28 sekundach ostatnia zawodniczka teamu przekroczyła linię mety, a nasz czas uplasował nas w generalnej klasyfikacji na 331. pozycji pośród 767 drużyn.

Pobiegliśmy z WOŚP - relacja z 9. Biegu Policz się z cukrzycą

Zima była w tym roku łaskawa dla wszystkich, którzy postanowili wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i akcję Policz się z cukrzycą. 11 stycznia na starcie stanęło niemal 5 tys. osób, które biegiem lub marszem postanowiły pokonać trasę liczącą ok. 4,8 km. Wśród nich załoga naszego portalu.

Wyścigi Rowerkowe w Poznaniu za nami!

Sobotnia aura sprzyjała małym zawodnikom i w Parku Jana Pawła II ścigało się ponad 200 dzieci.

V edycja Pikniku Wcześniaka na Karowej już za nami

W sobotę 2 września 2017 r. odbyła się już V edycja Pikniku Wcześniaka na Karowej, zorganizowana przez Szpital Kliniczny im. Księżnej Anny Mazowieckiej w Warszawie oraz grupę portali dla nowoczesnych rodziców: eGaga.pl, Qlturka.pl, Sportowarodzina.pl i Egodziecka.pl. W tym roku bawiliśmy się pod hasłem „Aktywnie przez świat”, a na uczestników czekała moc atrakcji, przygotowanych przez organizatorów, partnerów oraz patronów wydarzenia.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Regulamin.