konkurs link

newsletter

  • 7.4.2020, Imieniny obchodzą: Donata, Herman, Rufin
 
 

Młodzi rowerzyści opanowali Rynek Manufaktury!

Młodzi rowerzyści opanowali Rynek Manufaktury!

300 dziewczynek i chłopców stanęło w niedzielne przedpołudnie na starcie wyścigów rowerkowych w Łodzi. W zawodach brały udział dzieci w wieku od trzech do dziesięciu lat. Maluchy miały do pokonania dystans 50 metrów, starsi zawodnicy ścigali się na 100 metrach.

Wszyscy wygrywali, bo każdy uczestnik stanął na podium, każdy też otrzymał pamiątkowy dyplom i nagrody przygotowane przez naszych rowerkowych przyjaciół. Jednak podczas rodzinnego pikniku liczyły się nie tylko emocje sportowe, ale również dobra zabawa, o którą zadbali nasi sponsorzy i partnerzy.
 


Bank BGŻ przygotował wiele atrakcji dla dzieci i ich rodziców. W czasie, gdy maluchy rysowały wiosenne wyprawy rowerowe, dorośli mogli wypełniać ankiety, a tym samym dać sobie szansę na wygranie atrakcyjnych nagród, m.in. koszy piknikowych. Bankowcy przygotowali też gadżety, dzięki którym mali i duzi rowerzyści będą bardziej widoczni na drodze. Próbki kosmetyków i kupony rabatowe można było otrzymać na stoisku Palmolive Natural. Natomiast dzieci mogły tam pomalować sobie buzie i ręce. Dużo niespodzianek dla maluchów przygotowała firma Komandor. Wszyscy chętni mogli narysować szafę marzeń. Najlepsze prace zostały nagrodzone cyfrowymi aparatami fotograficznymi. Aparaty można też było wygrać podczas konkursu na dmuchanie balonów. Prace plastyczne powstawały również w namiocie SlippersFamily. Rodzice natomiast wypełniając ankietę brali udział w losowaniu dziecięcych bucików. Para modnych slipersów była też główną nagrodą w konkursie, który odbył się już po zakończonej części sportowej. W namiocie NC+ wszyscy, którzy wypełnili ankiety mieli szansę na wygranie jednego z pięciu dekoderów. Natomiast pluszowe rybki MiniMini+ czekały na dzieci, które wzięły udział w konkursie Koło Fortuny.
 


Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się stoiska straży pożarnej i policji. Strażacy przyjechali wozem bojowym i udostępnili go wszystkim chętnym, dzieciom i dorosłym. Natomiast funkcjonariusze łódzkiej policji wręczali dzieciom m.in. komiksy poświęcone bezpieczeństwu ruchu drogowego, a także stemplowali logo łódzkiej policji.
http://www.youtube.com/watch?v=cQEJXAYeoHU

W Łodzi wystartowaliśmy już czwarty raz. Z roku na rok przybywa nam małych rowerzystów i fanów imprezy, za co serdecznie dziękujemy.  Mamy nadzieję, że spotkamy się z Wami w jeszcze większym składzie w 2015 roku.
 


Z najmłodszymi miłośnikami jazdy na rowerkach spotkamy się jeszcze w Warszawie, Kielcach, Zielonej Górze, Szczecinie, Olsztynie, Białymstoku, Toruniu i Gdyni. Daty zawodów oraz aktualne informacje można znaleźć na stronie www.wyscigirowerkowe.pl


Zapraszamy też na nasz profil na facebook’u – Wyścigi Rowerkowe.
Sponsor Główny: BANK BGŻ,
Partnerzy Główni:PALMOLIVE, AGITO.PL
Akcję Zasila:GRUPA ENERGA
Partnerzy Wspierający: Slippers, Komandor
Fundatorzy Nagród: Dr Gerard, Crispy Natural, Miodelka, Pysio,Wader, Cdp
Patroni Medialni: Nasze Miasto, MiniMini+, teleToon+, RadioZetGold, Gaga, Czas z dziećmi, Egodziecka.pl, Familie.pl, Qlturka, Sportowa Rodzina, Miasto dzieci, Babyonline.pl, Bliżej przedszkola, Radiobajka, Tatapad.
 
 
Opublikowano w: Relacje z wydarzeń

Czytaj także

LOTTO Poland Bike Marathon: 800 rowerów w Nadarzynie!

Podwarszawska gmina Nadarzyn drugi raz znalazła się na mapie Poland Bike. W zeszłorocznym debiucie była areną rywalizacji w formule XC. Tym razem w Lasach Młochowskich wokół Nadarzyna amatorzy „dwóch kółek” mieli okazję sprawdzić się na znacznie dłuższych dystansach. 

Białe żagle na Stadionie Narodowym - Targi Wiatr i Woda 2014

Miłośników żeglarstwa, motorowodniaków, kajakarzy i wędkarzy w Polsce nie brakuje, o czym można się było przekonać, odwiedzając w pierwszy weekend kwietnia (i dwa poprzedzające go dni) Stadion Narodowy, gdzie odbywały się Targi "Wiatr i Woda".

Relacja z Maratonu Sierpniowego: Długodystansowe MP w jeździe szybkiej na rolkach

Podczas jubileuszowego X-tego Maratonu Sierpniowego im. Lecha Wałęsy nie zabrakło wrażeń. Zmienna pogoda nie zgasiła zapału uczestników, zawodnicy dopisali - zapisy zamknęły się w liczbie 797 zawodników, w tym 187 półmaratończyków i 257 maratończyków. 

Tłumy na Wyścigach rowerkowych!

Tłumy w Katowicach na pierwszej z cyklu imprez Wyścigi Rowerkowe 2013!

Relacja z Onko-Olimpiady 2018

Od 23 do 26 sierpnia 2018, na terenie Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie odbyła się VII  już edycja Onko-Olimpiady. To wyjątkowe, międzynarodowe igrzyska sportowe, jedyna taka impreza na świecie! Fundacja Spełnionych Marzeń organizuje ją już od 11 lat, a plany na kolejne zawody sportowe są coraz ciekawsze. W igrzyskach sportowych biorą udział dzieci oraz młodzież, którzy wygrali z chorobą nowotworową lub są w trakcie leczenia.  

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Regulamin.