konkurs link

newsletter

  • 25.1.2021, Imieniny obchodzą: Tatiana, Paweł, Miłosz
 
 

320 zawodników dojechało do krakowskiej mety Tour Kocham Rowerek!

320 zawodników dojechało do krakowskiej mety Tour Kocham Rowerek!

Kraków ugościł nas piękną pogodą. Wiosenna słoneczna aura towarzyszyła przez cały dzień wszystkim, którzy postanowili aktywnie spędzić niedzielę na Placu Wielkiej Armii Napoleona. 


W zawodach brały udział dzieci w wieku od trzech do dziesięciu lat. Maluchy miały do pokonania dystans 50 metrów, starsi zawodnicy ścigali się na 100 metrach. Wszyscy wygrywali, bo każdy uczestnik stanął na podium, każdy też otrzymał pamiątkowy dyplom i nagrody przygotowane przez naszych rowerkowych przyjaciół.
 


Tour Kocham Rowerek to nie tylko wyścigi. W przerwach między startami poszczególnych grup zawodniczek i zawodników, dzieci i rodzice mogli skorzystać z wielu atrakcji. Dzięki fantastycznemu zaangażowaniu krakowskich służb mundurowych: straży pożarnej, policji i straży miejskiej odwiedzający mogli szczegółowo zapoznać się z pełną ofertą specjalistycznych wozów, radiowozów i motocykli. Mali i duzi z wypiekami na twarzy przymierzali hełmy strażackie, policyjne kaski i badali działanie alkogogli. Ogromnym zainteresowaniem cieszyło się też Miasteczko Ruchu Drogowego i rowerowy tor przeszkód, na których dzieci szlifowały umiejętności poruszania się na rowerkach.
 


W namiocie Banku BGŻ na wszystkich czekały gadżety, dzięki którym jazda na rowerze jest bezpieczna, ambasadorki Palmolive malowały dziecięce buźki, natomiast w namiocie Slippers Family można było zobaczyć, kupić i wygrać designerskie obuwie dziecięce. Crispy Natural zadbały o smaczną i zdrową przekąskę, a uwielbiana przez dzieci rybka MiniMini+ pozowała do zdjęć z laureatami wyścigów i wręczała kolorowe baloniki.Kraków w górę! Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski ufundował cztery podwójne loty balonem dla laureatów rodzinnych konkursów. Radości z wygranych nie było końca, laureatom życzymy niezapomnianych widokówJ Wypatrujcie nas w kolejnym mieście!

W ramach Tour Kocham Rowerek odwiedzimy jeszcze 14 miast we wszystkich regionach Polski. Wciąż jeszcze można zapisać dzieci na wyścigi. Lista miast i daty zawodów znaleźć można na stronie www.wyscigirowerkowe.pl. Nie warto zwlekać, bo liczba miejsc jest ograniczona.

 

Opublikowano w: Relacje z wydarzeń

Czytaj także

8. bieg Policz się z cukrzycą w ramach 22. finału WOŚP - relacja

12 stycznia odbywał się w całej Polsce (i nie tylko) 22. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z tej okazji w wielu miastach zorganizowano biegi charytatywne. Największy z nich miał miejsce w Warszawie, a pakiety startowe odebrało 5 tys. osób. Na starcie, w związku z wymagającą pogodą (ok. 3 stopni i deszcz), stanęło ich nieco mniej, a wśród nich załoga portalu SportowaRodzina.pl.

Ponad pół tysiąca małych rowerzystów na Kępie Potockiej!

Piękna, słoneczna aura towarzyszyła miłośnikom wyścigów rowerkowych w Warszawie podczas piątej edycji Tour Kocham Rowerek 2014. Setki kolorowych rowerków, dziecięcych uśmiechów, kocy i koszyków piknikowych  opanowały w sobotę Kępę Potocką.

Karawana Nomadów opanowała Ursynów

W majową sobotę (18.05) około południa oczom bywalców ursynowskiego bazarku "Na dołku" ukazał się niecodzienny widok.

200 krajów na świecie, 25 miast w Polsce uczestniczyło w obchodach Międzynarodowego Dnia Jogi

200 krajów na świecie, 25 miast w Polsce uczestniczyło w obchodach Międzynarodowego Dnia Jogi. Na całym świecie, już po raz trzeci, wspólnie świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Jogi, w tym roku hasło przewodnie to Joga na stres. Główne obchody w Polsce odbyły się 25 czerwca na warszawskim Polu Mokotowskim - ponad 20.000 osób świętowało podczas całodniowego pikniku rodzinnego. 

Joga Festiwal. V Górski Maraton Jogi już nami!

Wydarzenie zostało zorganizowane po raz piąty i zakończyło się sukcesem. Dopisały zarówno frekwencja i piękna pogoda, jak również dobra atmosfera.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Regulamin.