konkurs link

newsletter

  • 23.2.2020, Imieniny obchodzą: Romana, Izabela, Damian
 
 

320 zawodników dojechało do krakowskiej mety Tour Kocham Rowerek!

320 zawodników dojechało do krakowskiej mety Tour Kocham Rowerek!

Kraków ugościł nas piękną pogodą. Wiosenna słoneczna aura towarzyszyła przez cały dzień wszystkim, którzy postanowili aktywnie spędzić niedzielę na Placu Wielkiej Armii Napoleona. 


W zawodach brały udział dzieci w wieku od trzech do dziesięciu lat. Maluchy miały do pokonania dystans 50 metrów, starsi zawodnicy ścigali się na 100 metrach. Wszyscy wygrywali, bo każdy uczestnik stanął na podium, każdy też otrzymał pamiątkowy dyplom i nagrody przygotowane przez naszych rowerkowych przyjaciół.
 


Tour Kocham Rowerek to nie tylko wyścigi. W przerwach między startami poszczególnych grup zawodniczek i zawodników, dzieci i rodzice mogli skorzystać z wielu atrakcji. Dzięki fantastycznemu zaangażowaniu krakowskich służb mundurowych: straży pożarnej, policji i straży miejskiej odwiedzający mogli szczegółowo zapoznać się z pełną ofertą specjalistycznych wozów, radiowozów i motocykli. Mali i duzi z wypiekami na twarzy przymierzali hełmy strażackie, policyjne kaski i badali działanie alkogogli. Ogromnym zainteresowaniem cieszyło się też Miasteczko Ruchu Drogowego i rowerowy tor przeszkód, na których dzieci szlifowały umiejętności poruszania się na rowerkach.
 


W namiocie Banku BGŻ na wszystkich czekały gadżety, dzięki którym jazda na rowerze jest bezpieczna, ambasadorki Palmolive malowały dziecięce buźki, natomiast w namiocie Slippers Family można było zobaczyć, kupić i wygrać designerskie obuwie dziecięce. Crispy Natural zadbały o smaczną i zdrową przekąskę, a uwielbiana przez dzieci rybka MiniMini+ pozowała do zdjęć z laureatami wyścigów i wręczała kolorowe baloniki.Kraków w górę! Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski ufundował cztery podwójne loty balonem dla laureatów rodzinnych konkursów. Radości z wygranych nie było końca, laureatom życzymy niezapomnianych widokówJ Wypatrujcie nas w kolejnym mieście!

W ramach Tour Kocham Rowerek odwiedzimy jeszcze 14 miast we wszystkich regionach Polski. Wciąż jeszcze można zapisać dzieci na wyścigi. Lista miast i daty zawodów znaleźć można na stronie www.wyscigirowerkowe.pl. Nie warto zwlekać, bo liczba miejsc jest ograniczona.

 

Opublikowano w: Relacje z wydarzeń

Czytaj także

Kampania MAMA NA MAXA i Wyscigi Wózków Buggygym - zakończenie

W ubiegła niedzielę, czyli 21 maja, hucznie zakończyliśmy ogólnopolską, wiosenną kampanię MAMA NA MAXA, która trwała 4 tygodnie! Przez cały miesiąc w 15 miastach Polski odbywały się imprezy plenerowe dla rodzin – II Międzynarodowe Wyścigi Wózków BuggyGym.

Kolejna z cyklu imprez Wyścigi Rowerkowe 2013 za nami!

210 dzieci z Krakowa i okolic bawiło się w niedzielę, 2 czerwca, podczas Wyścigów Rowerkowych - Kraków 2013. Atrakcji nie zabrakło zarówno dla maluchów, jak i ich rodziców.

Wyścigi rowerkowe w Toruniu za nami!

Stadion Miejski w Toruniu w sobotnie przedpołudnie zamienił się w tor wyścigowy. Mali rowerzyści aktywnie przywitali pierwszy dzień lata. I choć pogoda nie wskazywała na nadejście najcieplejszej pory roku, atmosfera była gorąca.

Finisz sezonu z Poland Bike XC w Legionowie

Poland Bike drugi raz w tym roku zawitał do Legionowa. W maju z LOTTO Poland Bike Marathon, a tym razem z Poland Bike XC. Trzeci, finałowy etap tego nowego cyklu, organizowanego pierwszy raz przez Grzegorza Wajsa, został rozegrany w pięknej jesiennej i co ważne, słonecznej scenerii. W ostatnich tegorocznych zawodach ścigało się blisko 200 miłośników jazdy na rowerach górskich.

Ponad pół tysiąca małych rowerzystów na Kępie Potockiej!

Piękna, słoneczna aura towarzyszyła miłośnikom wyścigów rowerkowych w Warszawie podczas piątej edycji Tour Kocham Rowerek 2014. Setki kolorowych rowerków, dziecięcych uśmiechów, kocy i koszyków piknikowych  opanowały w sobotę Kępę Potocką.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Regulamin.