newsletter

• 1.11.2020, Imieniny obchodzą: Dziś jest Wszystkich Świętych

"Weather To Scratch" | pokaz filmu i spotkanie z twórcami
(Artykuł archiwalny)

Wspólnie z organizatorami wyścigu Race Through Poland, 9 października o godz 20:30, zapraszamy do kina Muranów w Warszawie na pokaz filmu dokumentalnego "Weather to Scratch".
RTP to długodystansowy wyścig kolarski oparty na kilku prostych zasadach: uczestnicy jadą sami i muszą być samowystarczalni. Każdy zawodnik jest głównym bohaterem, scenarzystą i reżyserem swojej własnej rowerowej opowieści, zdanym na siebie przy wyborze trasy, w szukaniu noclegu czy w razie awarii roweru. Najlepsi uczestnicy Race Through Poland pokonali dystans 1500 km w trzy dni.

Weather to Scratch to trzymająca w napięciu historia walki o miejsca na podium w drugiej edycji RTP w maju 2019. W ciągu niecałej godziny obejrzymy, jak swoim wyścigiem pokierowali faworyci wyścigu, jak poradzili sobie z legendarną już pogodą (powiedzieć, że cały czas padał deszcz, to nic nie powiedzieć) , wymagającymi górskimi przełęczami i własnymi ograniczeniami.

Race Through Poland 2020 został przełożony na maj 2021, więc tym bardziej warto zobaczyć film i nastroić się na kolejną dawkę nieprzewidywalnego. Po seansie zapraszamy na spotkanie z reżyserem, Pawłem Puławskim i uczestnikami wyścigu.

Opublikowano w: Archiwum wydarzeń