konkurs link

newsletter

  • 10.8.2020, Imieniny obchodzą: Borys, Bogdan, Wawrzyniec
 
 

VII Międzynarodowy Turniej w Gimnastyce Artystycznej Warszawska Jesień 2019
(Artykuł archiwalny)

VII Międzynarodowy Turniej w Gimnastyce Artystycznej Warszawska Jesień 2019
To już siódma edycja prestiżowego Międzynarodowego Turnieju w Gimnastyce Artystycznej „Warszawska Jesień" organizowanego we współpracy z władzami m.st. Warszawy.
W turnieju wystąpi około 320-350 zawodniczek z kilkudziesięciu klubów z całego świata w blisko 50 kategoriach indywidualnych. Podczas zawodów można będzie zobaczyć występy gimnastyczek w wieku 6 - 17 lat, zarówno w układach tanecznych jak i z przyborami. Dziewczynki w ciągu dwóch dni trwania turnieju zaprezentują swoje umiejętności w układach tanecznych i z przyborami, tj. ze skakanką, z obręczą, z piłką, z maczugami oraz ze wstążką. Każdy prezentowany układ trwa 1 min 30 sek. W tym czasie gimnastyczki muszą wykazać się umiejętnościami tanecznymi połączonymi z elementami gimnastycznymi tj. skoki, piruety, równowagi. 
 
Obok zawodniczek z Polski, konkurować będą reprezentantki klubów gimnastycznych z krajów będących w światowej czołówce, m.in.: Niemiec, Białorusi, Rosji, Litwy, Łotwy, Ukrainy, Belgii, Izraela i Finlandii. Chcielibyśmy jak najlepiej zaprezentować Polskę oraz Warszawę naszym gościom z zagranicy i Polski.
 
Ogromne zainteresowanie tą wyjątkową dyscypliną sportu oraz wysoka dostępność Turnieju – lokalizacja w centrum Warszawy i wstęp wolny dla widzów sprawiają, że z roku na rok gościmy coraz liczniejszą widownię. Dzięki szerokiej promocji Turnieju, trybuny wypełnią się dużą ilością zaangażowanych widzów. Jednocześnie w trakcie trwania imprezy, zapewniamy wysokiej jakości transmisję online – RELL.PL, która za pośrednictwem mediów społecznościowych oglądana będzie przez co najmniej kilka tysięcy osób.
 
Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową www.gwksajsedora.pl, https://www.facebook.com/gwksajsedorawarszawa/ zawierającą aktualne informacje i najważniejsze tematy dotyczące naszych zawodniczek i ich sukcesów. 
 
Zaangażowanie i wsparcie z Państwa strony mogłoby przynieść ogromny wkład w promocję tej bez wątpienia pięknej dyscypliny jaką jest gimnastyka artystyczna, ale również przyczynić się do promocji prowadzonej przez Państwa działalności. Byłoby nam ogromnie miło, gdyby Państwo wsparli nas przy promocji naszych zawodów gimnastycznych.
 
 
Zapraszamy serdecznie wszystkich sympatyków gimnastyki do kibicowania na żywo!

VII edycja Międzynarodowego Turnieju w Gimnastyce Artystycznej pt.: „Warszawska Jesień 2019" odbędzie się w dniach 30.11-01.12.2019, w Hali Sportowej „POLNA" OSiR Dzielnicy Śródmieście, w Warszawie przy ul. Polna 7a - WSTĘP WOLNY.
 
Opublikowano w: Archiwum wydarzeń

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Regulamin.