konkurs link

newsletter

  • 10.8.2020, Imieniny obchodzą: Borys, Bogdan, Wawrzyniec
 
 

Sylwester na łyżwach! Lodowisko na placu Europejskim będzie czynne aż do 1 w nocy
(Artykuł archiwalny)

Sylwester na łyżwach! Lodowisko na placu Europejskim będzie czynne aż do 1 w nocy
A może by spędzić sylwestrową noc aktywnie, na łyżwach? Ostatniego dnia roku bajkowe lodowisko na placu Europejskim będzie czynne od godz. 16 aż do 1 w nocy! Wstęp jest bezpłatny, a osoby, które zdecydują się wypożyczyć łyżwy, mogą liczyć na niespodzianki.
 Od 8 grudnia na placu Europejskim funkcjonuje najpiękniejsze lodowisko w Warszawie – ozdobione bajkowymi motywami z „Dziadka do Orzechów”, świątecznymi ozdobami i iluminowane tysiącami lampek. Ślizgawka jest zadaszona, dzięki czemu panują tu dobre warunki do jazdy bez względu na pogodę. Można przyjść z własnymi łyżwami bądź wypożyczyć je za niewielką opłatą (10 zł/godz.). Wspaniałą atmosferę do łyżwiarskich popisów zapewniają świąteczne przeboje od Radia Kolor, a magiczny nastrój placu tworzy wyjątkowa iluminacja na blisko 100 tys. lampek.
 
Bezpłatne lodowisko jest czynne codziennie do końca stycznia, od poniedziałku do piątku w godzinach 16.00–21.00, a w weekendy od godz. 11.00 do 21.00. W Wigilię, pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia oraz w Nowy Rok lodowisko będzie nieczynne, a w drugi dzień Świąt funkcjonuje w godzinach 16.00 – 21.00. Z kolei w sylwestra będzie tu można spędzić niezapomniany wieczór – 31 grudnia otworzy się od godz. 16.00 aż do 1.00 w nocy! Na tym nie koniec: osoby, które w godzinach 21:00 – 1:00 wypożyczą łyżwy, otrzymają jedną z nagród: kultowy kubek „Kocham Warszawę”, jojo, bańki mydlane, lizaki, a dla pełnoletnich przewidzieliśmy także wino w zestawie z oscypkiem. Ponadto, spośród wszystkich obecnych na placu Europejskim osób, zostanie wybrany szczęśliwiec, który otrzyma butelkę Dom Perignon!
 
 
Jak powstaje lodowisko? Zobacz to od kulis na filmie: https://youtu.be/8Ap5DMg1-zw  
 
Tak wyglądało otwarcie najpiękniejszego lodowiska w Warszawie! https://www.youtube.com/watch?v=PUu1H1Ky19s
 
Łatwy dojazd
Na plac Europejski bez problemu można dojechać środkami komunikacji miejskiej – w pobliżu znajduje się stacja metra Rondo Daszyńskiego oraz liczne przystanki tramwajowe i autobusowe wzdłuż ulicy Towarowej, Prostej i Grzybowskiej. Do dyspozycji zmotoryzowanych gości jest też ogólnodostępny parking pod Warsaw Spire (koszt pierwszej i drugiej godziny to 6 zł/godz., każda kolejna 8 zł).
 
Sponsorami zimowych atrakcji na placu Europejskim są firmy Hyundai, Standard Chartered i Ghelamco Poland. Patronat medialny nad wydarzeniem objęło Radio Kolor.
 
 
Lodowisko na placu Europejskim
 
Godziny otwarcia:
Poniedziałek – piątek: od godz. 16.00 do 21.00
Weekendy: od godz. 11.00 do 21.00
Wigilia i pierwszy dzień Świąt: nieczynne
Drugi dzień świąt: od godz. 16.00 do 21.00
Sylwester: od godz. 16.00 do 1.00
Nowy Rok: nieczynne
Wstęp wolny
 
Aktualne informacje: https://www.facebook.com/events/941486456054637/
 
 
Opublikowano w: Archiwum wydarzeń

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Regulamin.