konkurs link

newsletter

  • 12.8.2020, Imieniny obchodzą: Klara, Lech, Julian
 
 

Ekstremalne emocje w wersji Kids i Junior
(Artykuł archiwalny)

Ekstremalne emocje w wersji Kids i Junior
Zeszyty w supermarketach, promocje na przybory szkolne i kolejki w antykwariatach zwiastują jedno – zbliżający się wielkimi krokami koniec tegorocznych wakacji. Ale… Czy to oznacza od razu, że musi być szaro, smutno i nudno? Runmageddon mówi stanowcze  NIE. Do końca sezonu pozostało jeszcze kilka eventów, na których młodzi sportowcy mogą stanąć oko w oko z ekstremalnymi przeszkodami i pokazać swoją siłę i charakter na trasie.
Runmageddon to najpopularniejszy w Polsce cykl biegów z przeszkodami, w którym co roku bierze udział kilkadziesiąt tysięcy osób i przeżywa niezapomnianą życiową przygodę. Zrzesza runmageddonową rodzinę, do której, co event, przybywa nowych członków, także tych mniejszych i młodszych. Na Runmageddonie bowiem może bawić się każdy, kto ukończył 4 rok życia. Dzieciaki i młodzież mogą startować w formułach: Kids i Junior. Formuła Kids dedykowana jest dla dzieci w przedziale wiekowym 4—11 lat, trasa liczy 1 kilometr i 10 przeszkód. Junior natomiast to 2 kilometry ekstremalnej zabawy z 15 przeszkodami, dla młodzieży między 12 a 15 rokiem życia.

Trasy dostosowane są do wieku i możliwości młodych śmiałków, a ich wysiłek i walka nagradzane są na mecie pamiątkowymi medalami. W trakcie biegu każdy może liczyć na pomoc wolontariuszy, którzy dbają o bezpieczeństwo Uczestników. Jeszcze w tym roku dzieci i młodzież mogą spróbować sił na pięciu różnych eventach:  górniczym Runmageddonie na Śląsku (31.08/1.09), w Warszawie (14/15.09), nadmorskim biegu w Gdańsku (28/29.09), górskim Runmageddonie w klimatycznych okolicach Kocierza (05/06.10) oraz na finałowym wydarzeniu kończącym tegoroczny sezon we Wrocławiu (19/20.10).

Szczegółowe informacje oraz zapisy on-line dostępne są na stronie Organizatora pod adresem www.runmageddon.pl 
Opublikowano w: Archiwum wydarzeń

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Regulamin.