konkurs link

newsletter

  • 18.9.2020, Imieniny obchodzą: Irena, Stanisław, Józef
 
 

Dziecięcy Joga Festiwal w Wierchomli, czyli dzieci ćwiczą jogę
(Artykuł archiwalny)

Dziecięcy Joga Festiwal w Wierchomli, czyli dzieci ćwiczą jogę
Dzieci ćwiczących rodziców maja fajnie, ponieważ mają szansę wziąć udział w super wydarzeniu, które w Wierchomli odbywa się już po raz ósmy! Chodzi oczywiście o Joga Festiwal. VIII Górski Maraton Jogi w Wierchomli. W tym roku Festiwal odbędzie się od 16 do 23 sierpnia. 
A czy dzieci ćwiczą jogę? Zdecydowanie TAK. Na Festiwalu Jogi w Wierchomli bezpiecznie i z pomysłem jogę dla dzieci poprowadzi Agnieszka Lasota – niekwestionowana super instruktorka jogi dla dzieci oraz przesympatyczna i przelubiana Małgosia Ostropolska. 

Wasze dzieci pokochają jogę! Podczas tegorocznego Festiwalu odbędą się codzienne:
– zajęcia jogi dla dzieci
– Yoga Family, czyli ćwiczenia dla rodziców i dzieci

Zbuduj relację na macie ze swoim dzieckiem na Festiwalu Jogi w Wierchomli.

Rodzinne zajęcia jogi pomagają nam budować siłę, świadomość przestrzenną i elastyczność. Podczas wspólnej praktyki jogi rodzice mogą zobaczyć, jak uczą się ich dzieci i jak współdziałają z innymi dziećmi i dorosłymi. A dzieci widzą swoich rodziców jako uczniów, co nie zdarza się często, dając dobry przykład ich dzieciom. Radość dzieci ze wspólnego czasu bezcenna.
 
Nuda w Wierchomli nie grozi

Rozumiemy, że nie samą jogą żyją Wasze dzieciaki! Dlatego zapewnimy im inne super atrakcje. W tym roku do współpracy zaprosiliśmy prawdziwego Mistrza Iwonę Guzowską – Mistrzynię Świata w Boksie i Kickboxingu. Zapraszamy wszystkie dziewczynki i wszystkich chłopców na hiper ciekawe zajęcia sportowe „Zostań pozytywnym wojownikiem” oraz po zastrzyk adrenaliny w parku linowym.
 
Jeśli nie sport, to co?

Zmęczenie dopada każdego, nawet wytrenowanego wojownika. Dlatego trochę spokojniejsze, ale niezwykle ciekawe atrakcje przygotowała Zuzanna Długosz, czyli Baba z Gór – przewodnik górski, z zamiłowania przyrodnik i piewca regionalnej kultury. Zuzanna zaprasza do podglądania wylotu nietoperzy z klimatycznej wierchomlańskiej dawnej cerkwi oraz na arcyciekawe animacje.
 
Opublikowano w: Archiwum wydarzeń

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Regulamin.