konkurs link

newsletter

  • 15.8.2020, Imieniny obchodzą: Maria, Napoleon, Stefan
 
 

Deyna Warsaw CUP
(Artykuł archiwalny)

Deyna Warsaw CUP
5 października (sobota) na warszawskiej Pradze-Północ odbędzie się druga edycja turnieju piłki nożnej dla dzieci w wieku 7 lat „Deyna Warsaw CUP”. Uczestnicy będą rywalizować na boisku ORLIK, które właśnie zostało gruntownie wyremontowane. Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji dla całych rodzin. Na towarzyszącym rodzinnym pikniku będzie można wziąć udział w przygotowanych animacjach, konkursach z nagrodami, obejrzeć pokazy freestyle futbol’u, czy odpocząć w strefie chillout’u. Więcej informacji na stronie www.dosir.waw.pl. Wstęp wolny.
 W turnieju weźmie udział 8 drużyn, w skład których będą wchodziły dzieci urodzone w 2012 roku. Dla wszystkich uczestników organizatory przygotowali pamiątkowe koszulki z wizerunkiem popularnego „Kaki”. Najlepsze zespoły otrzymają medale, a król strzelców, najlepszy bramkarz oraz zawodnik turnieju pamiątkowe statuetki i nagrody. Rejestracja na turniej dostępna jest pod adresem: zapisy@deynawarsawcup.pl
 
- Jest mi niezmiernie miło, że kolejny raz możemy gościć młodych adeptów futbolu w obiektach DOSiR Praga-Północ – mówi Dorota Wajszczak, p.o. Dyrektora DOSiR Praga-Północ. – W ubiegłym roku turniej rozgrywany był na stadionie przy ul. Kawęczyńskiej 44, ale w tym roku zapraszamy na świeżo wyremontowane boisko ORLIK przy ul. Targowej 86. Jestem przekonana, że gra na nowej murawie przyniesie mnóstwo radości i będzie obfitowała w przepiękne gole, godne następców legendarnego Deyny. Serdecznie zapraszam wszystkich mieszkańców Pragi i okolic do wspólnej zabawy. – dodaje.
 
 
Atrakcji nie zabraknie dla kibiców oraz mieszkańców Warszawy. DOSiR Praga-Północ przygotował rodzinny piknik sportowo-rekreacyjny, gdzie będzie można wziąć udział w licznych konkursach z nagrodami czy też rywalizować w turniejach e-sport (FIFA oraz NBA). Dla najmłodszych przygotowane zostaną warsztaty plastyczno-sensoryczne oraz pokazy sceniczne. Rodzice będą mogli odpocząć w strefie chillout na leżakach oraz masujących fotelach. Każdy będzie mógł się poczęstować soczystym, polskim jabłkiem.  
 
Przez cały czas trwania imprezy organizatorzy wspominać będą Kazimierza Deynę. Kapitan reprezentacji Polski oraz wieloletni zawodnik warszawskiej Legii uznawany jest za jednego z najlepszych zawodników w historii Polski, Europy, a nawet świata. Ponad 40 lat temu jego nazwisko było na ustach milionów kibiców. Wraz z partnerem wydarzenia, „Fundacją Kazimierza Deyny”, organizatorzy dbają, aby jego nazwisko było zapamiętane przez kolejne pokolenia piłkarzy i miłośników futbolu.
 
Turniej Deyna Warsaw CUP odbędzie się na boisku ORLIK przy ul. Targowej 86 w godzinach 10:00 – 15:00. Rejestracja drużyn pod adresem: zapisy@deynawarsawcup.pl informacje oraz regulamin turnieju na stronie www.dosir.waw.pl. Zapraszamy na www.facebook.com/dosir.waw.

Turniej piłki nożnej
Deyna Warsaw CUP 2019 
rodzinny piknik sportowo-rekreacyjny
5 października 2019
Godz. 10:00 – 15:00
Boisko ORLIK, ul. Targowa 86, Warszawa
 
Organizator: Dzielnicowy Ośrodek Sportu i Rekreacji Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy
Partnerzy: Urząd Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy, Fundacja Kazimierza Deyny.
 
Opublikowano w: Archiwum wydarzeń

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Regulamin.