konkurs link

newsletter

  • 12.8.2020, Imieniny obchodzą: Klara, Lech, Julian
 
 

Charytatywny Turniej Piłki Nożnej "Zgrana Paczka"
(Artykuł archiwalny)

Charytatywny Turniej Piłki Nożnej "Zgrana Paczka"
1 grudnia w hali sportowej Dzielnicowego Ośrodka Sportu i Rekreacji dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy, przy ul. Szanajcy 17/19 odbędzie się druga edycja charytatywnego turniej piłki nożnej „Zgrana Paczka”. Impreza podobnie jak w ubiegłym roku zorganizowana zostanie na rzecz Domu Samotnej Matki i Dziecka przy Ośrodku Pomocy Społecznej Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy. Udział w turnieju jest bezpłatny, ale  każdy może wesprzeć Dom Samotnej Matki i Dziecka przekazując produkty spożywcze, chemiczne oraz książki dla dzieci.  
- Bardzo się cieszę, że kolejny rok z rzędu DOSiR Praga-Północ, może połączyć dwa ważne aspekty społeczne, czyli pomoc osobom potrzebującym oraz statutowy cel DOSiRu, jakim jest popularyzacja aktywnych form spędzania czasu wolnego czy organizacja imprez sportowo-rekreacyjnych. W ubiegłym roku poziom sportowy był bardzo wysoki, ale co ważniejsze prawdziwym zwycięzcą turnieju byli podopieczni Domu Samotnej Matki i Dziecka. Ilość darów, przerosła nasze najśmielsze oczekiwania.  powiedział zastępca dyrektora DOSiR Praga-Północ m.st. Warszawy, Jan Szczepłek.
 
Charytatywny Turniej Piłki Nożnej „Zgrana Paczka” odbędzie się 1 grudnia w hali DOSiR przy ul. Szanajcy 17/19. Zawody rozegrane zostaną w formule Futsalu, co oznacza że drużyna będzie składać się z czterech zawodników grających w polu oraz bramkarza. Do turnieju mogą zgłosić się drużyny, których zawodnicy ukończyli 18 lat. Limit zgłoszeń wynosi 12 drużyn. Udział w turnieju jest bezpłatny. Na terenie obiektu będą obecni pracownicy Ośrodka Opieki Społecznej Praga-Północ, którzy zbierać będą dary dla Domu Samotnej Matki i Dziecka. Z rozmów z podopiecznymi z Domu Samotnej Matki i Dziecka wynika, że najchętniej przyjmowane będą produkty spożywcze o długim terminie ważność np. kasza, ryż, mąka, cukier, makarony etc., produkty chemiczne takie jak: proszki do prania, środki czystości. Mile widziane będą książki dla dzieci. Pracownicy nie będą przyjmować gotówki. 
 
Więcej informacji oraz zapisy na www.dosir.waw.pl oraz www.facebook.com/dosir.waw
 
O Dzielnicowym Ośrodku Sportu i Rekreacji dzielnicy Praga-Północ
Dzielnicowy Ośrodek Sportu i Rekreacji Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy, jest jednostką organizacyjną administrującą pięć obiektów sportowych na terenie warszawskiej dzielnicy Praga-Północ: Stadion przy ul. Kawęczyńskiej 44, Zespół basenowo - rekreacyjny, przy ul. Jagiellońskiej 7, Zespół hal sportowych, przy ul. Szanajcy 17/19 oraz dwa boiska typu „Orlik”. Celem ośrodka jest tworzenie odpowiednich warunków do uprawiania sportu i rekreacji, popularyzacja rekreacji ruchowej i aktywnych form spędzania czasu wolnego, propagowanie zdrowego stylu życia, organizacja zajęć oraz imprez sportowo-rekreacyjnych. Więcej informacji o ośrodku można znaleźć na stronie www.dosir.waw.pl oraz na www.facebook.com/dosir.waw
 
 
Opublikowano w: Archiwum wydarzeń

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Regulamin.