konkurs link

newsletter

  • 19.9.2020, Imieniny obchodzą: Konstancja, January
 
 

Bieg Super Taty w Warszawie
(Artykuł archiwalny)

Bieg Super Taty w Warszawie
Ośrodek Sportu i Rekreacji Dzielnicy Praga - Południe m.st. Warszawy zaprasza w dniu 24 czerwca br. do udziału w Biegu Super Taty, Biegu z Tatą i w pikniku rodzinnym.

W ten sposób na atestowanym dystansie 5 km, pragniemy uczcić Dzień Ojca. To niezwykłe święto, które z roku na rok ma co raz większe echo, stało się motywem przewodnim do zorganizowania wydarzenia dla całych rodzin. Pragniemy wszystkich zachęcić do udziału w tym wydarzeniu. Odbędą się biegi dla dzieci z tatą/mamą/opiekunem w trzech kategoriach wiekowych, a także bieg na super Tatę na dystansie 5 km. Po biegach zaprosimy Was na teren Ośrodka i wspólnie będziemy świętować ten wyjątkowy dzień. Konkursy, zabawy, strefy dla najmłodszych oraz atrakcje dla starszych dzieci, strefa chilloutu dla mam oraz wiele atrakcji. Spotkania ze znanymi tatusiami oraz mamami. Dla wszystkich zawodników przygotowane są pamiątkowe medale, koszulki, posiłek regeneracyjny, napoje, certyfikaty, a dla najlepszych cenne nagrody.

Regulamin imprezy: http://osir.waw.pl/index.php/2018/05/24/regulamin-6/
Zapisy Bieg Super Taty: https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=4025
Zapisy Bieg z Tatą: https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=4027
Dodatkowe informacje na stronie: www.osir.waw.pl oraz na www.facebook.com/Dadsdayevent/
Opublikowano w: Archiwum wydarzeń

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Regulamin.