konkurs link

newsletter

  • 12.8.2020, Imieniny obchodzą: Klara, Lech, Julian
 
 

Rybka MiniMini zaprasza do Zarzeczewa na rowerowe zawody!
(Artykuł archiwalny)

Rybka MiniMini zaprasza do Zarzeczewa na rowerowe zawody!
Świetnie znana z telewizyjnych bajek Rybka MiniMini zaprasza na zawody dla dzieci do lat 6 na rowerkach biegowych i tradycyjnych. Udział w sportowej zabawie jest darmowy.
 Wyścigi MiniMini+, to wyjątkowa okazja dla najmłodszych, żeby spróbować swoich sił w rywalizacji sportowej. Wyścig dla dzieci do lat 6 rozegrany zostanie na terenie miasteczka sportowego podczas Zarzeczewo Cisowianka Mazovia MTB Marathon.
 
Udział w zawodach jest bezpłatny, a każde dziecko otrzymuje specjalny numer startowy na wyścig, który może zachować na pamiątkę.
 
Zapisy na zawody odbywają się w dniu imprezy w biurze zawodów, tj. 8 września w Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Zarzeczewie (ul. Nizinna 9). Po zawodach wszystkie dzieci otrzymują upominki, a w biurze zawodów można również odebrać dyplom uczestnictwa w zawodach. Po zawodach na stronie imprezy ukażą się zdjęcia pamiątkowe z danego wydarzenia.
 
Każdy mały uczestnik na zawodach otrzymuje od Sponsora Tytularnego specjalną dedykowaną wodę dla dzieci moja pierwsza Cisowianka.
 
Szczegółowe informacje na temat wyścigów możesz uzyskać kontaktując się z biurem zawodów: Biuro@ZamanaGroup.pl, tel. 533 005 212
 
Program zawodów MiniMini + Mazovia – Zarzeczewo, Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Zarzeczewie: ul. Nizinna 9, 8 września
  • 10.00-12.00 - zapisy w biurze zawodów
  • 12.05 - odprawa techniczna
  • 12.10 - start zawodów według kategorii
  • 13.00 - wręczanie upominków dzieciom na podium
  • 12.30-13.30 - odbiór dyplomów pamiątkowych w biurze zawodów
 
Opublikowano w: Archiwum wydarzeń

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Regulamin.