konkurs link

newsletter

  • 5.7.2020, Imieniny obchodzą: Karolina, Antoni, Filomena
 
 

ŁÓDŹ - MetLife Tour Kocham Rowerek 2015
(Artykuł archiwalny)

ŁÓDŹ - MetLife Tour Kocham Rowerek 2015
Wiemy, jak nasze dzieci kochają swoje rowerki i dlatego z myślą o nich ruszyła 6 edycja wyścigów rowerkowych. MetLife Tour Kocham Rowerek w tym roku odwiedzi 12 miast w Polsce. Wydarzenie zostało wyróżnione Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Łodzi Hanny Zdanowskiej, a ogólnopolskie i lokalne media dbają, aby o wyścigu usłyszał każdy mały kolarz.
Spotykamy się 23 maja o godz.10.00 w Parku Baden-Powella (od ul. Małachowskiego).
 
To rodzinna impreza w formie pikniku, podczas której najmłodsi uczestnicy (3-10 lat) w myśl idei fair play ścigają się na rowerach. Dzięki podziałowi na kategorie wiekowe i grupy trzyosobowe po każdym wyścigu na stopniach podium stają wszyscy zawodnicy i otrzymują nagrody. Z nami każde dziecko wygrywa!
 
Tour Kocham Rowerek to nie tylko wyścigi. To zabawa połączona z nauką jak bezpiecznie poruszać się na rowerze.
 
Dlatego przygotowaliśmy różne atrakcje towarzyszące wyścigom. Zapraszamy do miasteczka drogowego, gdzie policjanci będą udzielać fachowych porad, a na torze przeszkód będzie można szlifować technikę poruszania się na rowerze.
 
Nie zabraknie też konkursów z atrakcyjnymi nagrodami, specjalnych pokazów sprzętu policyjnego i strażackiego, a także występów pluszowych maskotek.
 
Sponsorem tytularnym tegorocznej edycji Tour Kocham Rowerek jest MetLife. Troska o zdrowie i bezpieczeństwo to jedna z wielu wartości, jakimi kieruje się MetLife w swojej działalności. Dowodem na to jest produkt Bezpieczne Dziecko - ubezpieczenie dla dzieci stworzone wspólnie z rodzicami. Więcej informacji na www.metlife.pl
 
Zapisz swoje dziecko już dzisiaj pod nr. tel.: 690-242-716lub e-mail: zapisy@wyscigirowerkowe.pl (w temacie maila należy podać miasto).

W wyścigu mogą uczestniczyć dzieci w wieku 3-10 lat.

Warunek uczestnictwa to sprawny rower, kask rowerowy i zgłoszenie dziecka przez rodzica lub prawnego opiekuna.

Ilość miejsc jest ograniczona. Udział w wyścigach jest bezpłatny.
 
Szczegóły na stronie www.wyscigirowerkowe.pl
 
Opublikowano w: Archiwum wydarzeń

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Regulamin.