konkurs link

newsletter

  • 5.7.2020, Imieniny obchodzą: Karolina, Antoni, Filomena
 
 

KRAKÓW - Program Edukacji Żeglarskiej - ENERGA Sailing - Rekrutacja
(Artykuł archiwalny)

KRAKÓW - Program Edukacji Żeglarskiej - ENERGA Sailing - Rekrutacja
Z przyjemnością informujemy, że od marca 2015r. na przystani Klubu Żeglarskiego Horn Kraków przy ul. Kozia 22, będziemy prowadzić zajęcia dla dzieci urodzonych w latach 2006 – 2008 w ramach realizacji ogólnopolskiego programu Energa Sailing. Bezpłatne zajęcia odbywać się będą od marca do grudnia (z wyłączeniem lipca i sierpnia) od poniedziałku do piątku raz w tygodniu dla każdego uczestnika. 
REKRUTACJA  do projektu - start 26.01.2015
 
Rekrutacja 100 uczestników odbędzie się w dwojaki sposób:
 
1. 50% uczestników (50 osób w regionie) 
 Nabór otwarty dla przystępujących PO RAZ PIERWSZY do programu rozpocznie się w dniu 26 stycznia 2015 roku - 50 osób. Jak w ub. roku należy skontaktować się telefonicznie z Klubem i zarejestrować się na stronie Energa Sailing. Do Klubu Żeglarskiego Horn Kraków przynieść należy wydrukowane ze strony i podpisane dokumenty.
 
2. 50% uczestników (50 osób w regionie) wyłonionych zostanie z naboru przeprowadzanego przez wybrane w drodze konkursu szkoły podstawowe. Nabór internetowy rozpoczęty zostanie 26 stycznia i trwać będzie do 22 lutego lub do wyczerpania miejsc. Szkoła przesyła mailem i potem listownie lub osobiście aplikacje na adres krakow@pya.org.pl oraz Klub Żeglarski Horn Kraków ul. Kozia 22 30-733 Kraków.
 
Adres mailowy aktywny będzie od poniedziałku 26 stycznia. Telefon w tej sprawie działa również od poniedziałku 26.01.2015
Zgłoszenia będą przyjmowane w godzinach 11-17
Program obejmuje roczniki 2006-2008
Józefa Ogrodnik - koordynator ES w Małopolsce
 
Więcej informacji na temat programu uzyskać można na stronie internetowej Programu: http://www.edu.energasailing.pl/energa-sailing-edukacja-informacje-ogolne-26.html
 
Opublikowano w: Archiwum wydarzeń

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Regulamin.