konkurs link

newsletter

  • 19.9.2020, Imieniny obchodzą: Konstancja, January
 
 

Archiwum Wydarzeń

POWSIN - V Turniej dla tenisowych Rodzin    (01.IV.2013)

W Poniedziałek Wielkanocny (korty przy pawilonie rekreacyjno-sportowym) sportowe, tenisowe rodziny będą mogły zawalczyć między sobą.

Turniej "Z podwórka na stadion" - zapisy    (11.III.2013-31.III.2013)

Najważniejszym i najbardziej emocjonującym piłkarskim spektaklem dla polskich i angielskich kibiców w 2013 roku, będzie mecz Anglia – Polska na słynnym stadionie Wembley. Na kolejne legendarne spotkanie tych drużyn, które dla biało-czerwonych fanów futbolu jest czymś więcej niż „tylko” meczem, wyjadą zwycięzcy tegorocznej, XIII edycji „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”, największych piłkarskich rozgrywek dla dziesięciolatków w Europie.


GDAŃSK - Festiwal Rowerowy    (23.III.2013)

Jesteś miłośnikiem rowerów, zdrowego stylu życia, szeroko rozumianej aktywności. Zależy Ci na bezpieczeństwie i zdrowiu Twoim i Twoich bliskich. Poszukujesz ciekawych ofert, propozycji i nowości branżowych. Chcesz wiedzieć więcej, spotkać ciekawych ludzi, wybrać rower, wygrać nagrody! Bądź już w najbliższą sobotę na Festiwalu Rowerowym!

Mistrzostwa Polski Boogie Woogie 2013    (16.III.2013)

Taneczny show - Boogie woogie zachwyci dynamiką. Wykorzystując teatralną przestrzeń i atmosferę zostanie zaprezentowany Państwu taneczno-muzyczny spektakl.

POZNAŃ - IX Maniacka Dziesiątka    (16.III.2013)

Organizatorzy serdecznie zapraszają na Biegi Dziecięce, które odbędą się podczas IX Maniackiej Dziesiątki.

Warszawa: nocny bieg na orientację    (13.III.2013)

13 marca w okolicy Górki Kazurki na warszawskim Ursynowie odbędzie się nocny bieg na orientację organizowany przez Klub UNTS. Do udziału w imprezie mogą zgłaszać się zarówno dzieci w wieku szkolnym, jak i dorośli (początkujący i zaawansowani).

64 Memoriał Kornela Makuszyńskiego w Zakopanem - zawody dla dzieci    (10.III.2013)

Klub Sportowy  AZS  Zakopane  zaprasza na
Międzynarodowe Zawody dla Dzieci w Sportach Zimowych
64  Memoriał  Kornela  Makuszyńskiego „KOZIOŁEK  MATOŁEK”
w ramach WORLD SNOW DAY czyli Światowego Dnia  Śniegu
Cavaliada dzieciom - Warszawa    (08.III.2013-10.III.2013)

Wielkimi krokami zbliża się najważniejsze wydarzenia jeździeckie w Polsce. Miłośnicy koni i jeździectwa na początku marca (8-10) zjadą się do Warszawy na CAVALIADĘ. Jednak CAVALIADA to wydarzenie, które doskonale promuje aktywne spędzanie wolnego czasu oraz dostarcza atrakcje dla dzieci.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Regulamin.