konkurs link

newsletter

  • 25.7.2021, Imieniny obchodzą: Jakub, Krzysztof, Walentyna
 
 

Archiwum Wydarzeń

WARSZAWA - Mama tańczy i ja tańczę - maraton taneczny    (26.V.2013)

Zbliżający się Dzień Mamy i Dzień Dziecka to świetna okazja na wyjątkowe, taneczne świętowanie!

LEGIONOWO - Lotto Poland Bike Marathon III etap    (26.V.2013)

LOTTO Poland Bike Marathon: kierunek Legionowo – kultowa trasa czeka.

WARSZAWA - Sportowe Poranki z Fundacją Realu Madryt    (20.IV.2013-25.V.2013)

Strefa małego piłkarza, animacje plastyczne, gry i zabawy oraz mnóstwo konkursów z nagrodami czekają na dzieci w kwietniu i maju w warszawskich Multikinach. Do wygrania wyjazdy na obóz sportowy ufundowany przez Fundację Rozwoju Edukacji i Sportu, oficjalnego przedstawiciela Fundacji Realu Madryt w Polsce!

WARSZAWA - Bieg Szczęścia    (19.V.2013)

W niedzielę 19 maja bądź z całą rodziną na warszawskim Ursynowie  i wystartuj w Biegu Szczęścia!!

GDYNIA - Wyścigi rowerkowe    (19.V.2013)

Rodzinna, sympatyczna atmosfera, aktywność na świeżym powietrzu, głośny doping i radość z wygranej – te i wiele innych atrakcji zapewniamy 19 maja na Skwerze Kościuszki w Gdyni.

ŁÓDŹ - Wyścigi rowerkowe    (18.V.2013)

Rodzinna, sympatyczna atmosfera, aktywność na świeżym powietrzu, głośny doping i radość z wygranej – te i wiele innych atrakcji zapewniamy 18 maja Parku 3 Maja - Motodrom przy ul. Małachowskiego 9 w Łodzi.

WARSZAWA - Piknik Piłkarski    (17.V.2013-18.V.2013)

Fundacja Realu Madryt zorganizuje charytatywny piknik piłkarski w restauracji Flaming&Co.

OTWOCK - LOTTO Poland Bike Marathon    (12.V.2013)

Poland Bike Marathon zadebiutuje w Otwocku, oddalonym od centrum Warszawy o zaledwie 25 km. W niedzielę, 12 maja w „mieście z dobrym klimatem” odbędzie się drugi etap tegorocznego LOTTO Poland Bike Marathon, cyklu wyścigów amatorów na rowerach górskich. Kolarskie Miasteczko, Biuro Zawodów, start i meta maratonu znajdą się na terenie stadionu klubu OKS Start Otwock przy ul. Sportowej 1. W Otwocku pojawią się również miłośnicy biegania. Przed rywalizacją kolarzy zostanie rozegrany bieg terenowy, zaliczany do cyklu SPEEDCROSS, na trasie liczącej 10 km.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Regulamin.