konkurs link

newsletter

  • 19.9.2020, Imieniny obchodzą: Konstancja, January
 
 

Archiwum Wydarzeń

WARSZAWA - Bieg Szczęścia    (19.V.2013)

W niedzielę 19 maja bądź z całą rodziną na warszawskim Ursynowie  i wystartuj w Biegu Szczęścia!!

GDYNIA - Wyścigi rowerkowe    (19.V.2013)

Rodzinna, sympatyczna atmosfera, aktywność na świeżym powietrzu, głośny doping i radość z wygranej – te i wiele innych atrakcji zapewniamy 19 maja na Skwerze Kościuszki w Gdyni.

ŁÓDŹ - Wyścigi rowerkowe    (18.V.2013)

Rodzinna, sympatyczna atmosfera, aktywność na świeżym powietrzu, głośny doping i radość z wygranej – te i wiele innych atrakcji zapewniamy 18 maja Parku 3 Maja - Motodrom przy ul. Małachowskiego 9 w Łodzi.

WARSZAWA - Piknik Piłkarski    (17.V.2013-18.V.2013)

Fundacja Realu Madryt zorganizuje charytatywny piknik piłkarski w restauracji Flaming&Co.

OTWOCK - LOTTO Poland Bike Marathon    (12.V.2013)

Poland Bike Marathon zadebiutuje w Otwocku, oddalonym od centrum Warszawy o zaledwie 25 km. W niedzielę, 12 maja w „mieście z dobrym klimatem” odbędzie się drugi etap tegorocznego LOTTO Poland Bike Marathon, cyklu wyścigów amatorów na rowerach górskich. Kolarskie Miasteczko, Biuro Zawodów, start i meta maratonu znajdą się na terenie stadionu klubu OKS Start Otwock przy ul. Sportowej 1. W Otwocku pojawią się również miłośnicy biegania. Przed rywalizacją kolarzy zostanie rozegrany bieg terenowy, zaliczany do cyklu SPEEDCROSS, na trasie liczącej 10 km.

SEROCK- Dzień Otwarty w Klubie Mila    (12.V.2013)

Mateusz Kusznierewicz i Akademia, Zapraszają na dzień otwarty w Klubie Mila!

HERMANOWO - Akademia Młodego Kolarza    (11.V.2013)

W ostatni weekend kwietnia ruszył cykl zawodów rowerowych dla dzieci w wieku 3-12 lat pn. Liga Rowerowa. Jest on częścią innowacyjnego projektu realizowanego przez grupę kolarską ze Środy Wielkopolskiej - Superior MTB Energy Team pn. Akademia Młodego Kolarza. Pierwsza edycja zawodów odbyła się 27 kwietnia w Poznaniu, a kolejna zostanie zorganizowana w Hermanowie nieopodal Jarocina już w najbliższą sobotę 11 maja.

WARSZAWA - Zumba z Egurrola Dance Studio    (02.V.2013-09.V.2013)

Zastanawiasz się, dlaczego cały świat pokochał ZUMBĘ? Teraz możesz odkryć fenomen ZUMBY w Egurrola Dance Studio!

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Regulamin.