konkurs link

newsletter

  • 12.8.2020, Imieniny obchodzą: Klara, Lech, Julian
 
 

Archiwum Wydarzeń

Kids Challenge by Egurrola i Światowy Festiwal Tańca Barbie    (23.XI.2019-24.XI.2019)

Już 23 i 24 listopada zapraszamy na najbardziej roztańczony weekend tej jesieni!

Kolejne industrialne wyzwanie na terenie Huty    (06.X.2019)

Zbliżająca się, 3. edycja Przeszkodowego Biegu Hutnika odsłania kolejne, niezbadane dotąd tereny Huty ArcelorMittal Warszawa. Uczestnicy zawodów będą pokonywać opuszczone hale i budynki, eksplorować dzikie rejony leśne, kryjące wiele przeszkód i pułapek.

Deyna Warsaw CUP    (05.X.2019)

5 października (sobota) na warszawskiej Pradze-Północ odbędzie się druga edycja turnieju piłki nożnej dla dzieci w wieku 7 lat „Deyna Warsaw CUP”. Uczestnicy będą rywalizować na boisku ORLIK, które właśnie zostało gruntownie wyremontowane. Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji dla całych rodzin. Na towarzyszącym rodzinnym pikniku będzie można wziąć udział w przygotowanych animacjach, konkursach z nagrodami, obejrzeć pokazy freestyle futbol’u, czy odpocząć w strefie chillout’u. Więcej informacji na stronie www.dosir.waw.pl. Wstęp wolny.

Rybka MiniMini po raz ostatni w tym sezonie - Piaseczno    (05.X.2019)

Kolarski mistrz Polski Cezary Zamana oraz świetnie znana z telewizyjnych ekranów Rybka MiniMini zapraszają do Piaseczna na zawody dla dzieci do lat 6 na rowerkach biegowych i tradycyjnych. Impreza odbędzie się w sobotę 5 października.

Narodowy Dzień Sportu    (14.IX.2019)

VII edycja Narodowego Dnia Sportu już 14 września! W tym dniu organizator wydarzenia, Fundacja Zwalcz Nudę, namawia wszystkich do wzięcia udziału w bezpłatnych treningach i zajęciach sportowych w całym kraju.

Szósta edycja pikniku "Odważ się być zdrowym!" na Stadionie Legii Warszawa!    (14.IX.2019)

Kolejna, szósta już edycja pikniku rodzinnego „Odważ się być zdrowym!”, odbędzie się 14 września 2019 roku na Stadionie Legii przy ul. Łazienkowskiej 3. W planie pikniku bieg rodzinny „Zabiegana Mama!” oraz szereg atrakcji dla małych i dużych! 

Rybka MiniMini zaprasza do Zarzeczewa na rowerowe zawody!    (08.IX.2019-09.IX.2019)

Świetnie znana z telewizyjnych bajek Rybka MiniMini zaprasza na zawody dla dzieci do lat 6 na rowerkach biegowych i tradycyjnych. Udział w sportowej zabawie jest darmowy.

Strefa Dzieci 10. TAURON Festiwalu Biegowego    (06.IX.2019-09.IX.2019)

Jubileuszowy, 10. TAURON Festiwal Biegowy zbliża się dużymi krokami. Jak co roku dla najmłodszych uczestników przygotowujemy dodatkowe atrakcje i nagrody!

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Regulamin.