konkurs link

newsletter

  • 19.9.2020, Imieniny obchodzą: Konstancja, January
 
 

Archiwum Wydarzeń

Pramerica Życie zaprasza na sobotę pełną rodzinnych przeżyć    (07.X.2017)

 
Pramerica Życie zaprasza na Warszawski Piknik Rodzinny podczas Narodowego Dnia Sportu, który odbędzie się w sobotę, 7 października 2017 r. na błoniach PGE Narodowego. To wyjątkowe święto, podczas którego rodziny z dziećmi będą miały okazję nieodpłatnie skorzystać z ofert firm prowadzących zajęcia ruchowe i edukacyjne dla najmłodszych.

MŁAWA - Wyścig MiniMini+ Mazovia dla najmłodszych    (01.X.2017)

Cezary Zamana zaprasza dzieci i rodziców na rowerowy wyścig dla najmłodszych MiniMini+ Mazovia, który odbędzie się 1 października w Mławie. Te wyjątkowe zawody dla dzieci swoim patronatem objęła telewizja MiniMini+. Zachęcamy wszystkie przedszkolaki do zabawy na rowerkach.

Zapisy do XVIII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”    (07.IX.2017-30.IX.2017)

Rozpoczęły się zapisy do XVIII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”, największego turnieju piłkarskiego dla dzieci w Europie. Udział w rozgrywkach daje dzieciom szansę spełnienia marzeń o spotkaniu z reprezentantami Polski i zagraniu na stadionie PGE Narodowym. Zapisy do nowej edycji potrwają do 30 września.

On-sight Enduro MTB Series 2017 - co czeka za zakrętem?    (10.VI.2017-30.IX.2017)

Wolność, adrenalina, jazda w nieznane, pokonywanie kolejnych barier - tak można podsumować cykl zawodów Kellys Enduro MTB Series, odbywających się w 2017, w ramach którego rywalizować będą ze sobą rowerzyści w nietypowej formule on-sight. Impreza wspierana jest przez markę odzieży sportowej Dare 2b, która przy projektowaniu modeli rowerowych ściśle współpracuje ze zwycięzcą Tour de France, Hiszpanem Oscarem Pereiro.

Runmageddon nadciąga nad Warszawę!    (19.IX.2017-24.IX.2017)

W weekend 23-24 września organizatorzy Runmageddonu po raz kolejny otworzą wrota piekieł przed fanami biegów przeszkodowych. W programie jak zawsze mnóstwo adrenaliny, nowych tras i mrożących krew w żyłach atrakcji dla amatorów najbardziej wymagającego cyklu biegów przeszkodowych  w Europie.  Krew, pot i łzy wyleją również  zespoły redakcyjne, które zmierzą się w odbywających się po raz pierwszy w historii Mistrzostwach Polski Dziennikarzy. Organizatorzy zadbali również o mocne wrażenia dla dzieciaków i nastolatków, którzy sprawdzą się na trasie Runmageddon KIDS i JUNIOR.

Leśny bieg drużynowy 4Rest Run - ruszyły zapisy    (17.IX.2017)

Zawody 4Rest Run, które odbędą się 17 września w Puszczy Niepołomickiej, są z wielu powodów wydarzeniem niezwykłym. Do rywalizacji sportowej w pięknych okolicznościach przyrody już po raz trzeci zapraszają organizatorzy, Stowarzyszenie „Niepołomice biegają”, oraz marka Regatta, główny sponsor imprezy w ramach programu Regatta RUSZ SIĘ!. Zapisy na 4Rest Run ruszyły w marcu.

Rawa Mazowiecka - Wyścig MiniMini+ Mazovia dla najmłodszych    (16.IX.2017)

Cezary Zamana zaprasza dzieci i rodziców na rowerowy wyścig dla najmłodszych MiniMini+ Mazovia, który odbędzie się 16 września w Rawie Mazowieckiej. Te wyjątkowe zawody dla dzieci swoim patronatem objęła telewizja MiniMini+. Zachęcamy wszystkie przedszkolaki do zabawy na rowerkach.

Strefa Dzieci 8. PKO Festiwalu Biegowego zaprasza! Program    (08.IX.2017-10.IX.2017)

Festiwal Biegowy startuje już za niecały tydzień. Jak co, roku dla najmłodszych uczestników organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji i dodatkowych nagród.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Regulamin.