konkurs link

newsletter

  • 19.9.2020, Imieniny obchodzą: Konstancja, January
 
 

Archiwum Wydarzeń

XXXI Mistrzostwa Egurrola Dance Studio – jedyny taki turniej tańca!    (16.II.2018-18.II.2018)

Trzy dni emocjonującej tanecznej rywalizacji na najwyższym poziomie i zachwycających pokazów w wykonaniu solistów, duetów i najlepszych formacji tanecznych Egurrola Dance Studio! Już w dniach 16-18 lutego zapraszamy na największą imprezę taneczną w Warszawie!

Avalon Extreme Rowing Hard    (04.II.2018)

Druga edycja ogólnopolskich zawodów na ergometrach wioślarskich dla osób sprawnych i z niepełnosprawnością - Avalon Extreme Rowing Hard - odbędzie się 4 lutego o godz. 9:00 na terenie CrossFit GCW przy Wale Miedzeszyńskim 646 w Warszawie.

Ferie w Domu Kultury Zacisze    (15.I.2018-30.I.2018)


Kurs dla wtajemniczonych i niewtajemniczonych w arkana brekdancu. Akrobatyczne ewolucje połączone z czystym rytmicznym tańcem i muzyką dla dzieci w wieku 7-16 lat. Zajęcia mają na celu naukę podstawowych elementów tańca Break Dance oraz doskonalenie techniki, ćwiczenia siłowo-sprawnościowe w tym też kroki wykonywane „w parterze”, czyli rękami i nogami  na ziemi oraz charakterystyczne dla tego tańca figury obrotowe i akrobatyczne.

TechnoGym Indoor Triathlon – Prawy Brzeg. Triathlon pod dachem zagości w Warszawie!    (10.XII.2017)

Już 10 grudnia odbędzie się w Warszawie sprinterski wyścig triathlonowy pod dachem. Uczestnicy do pokonania będą mieli 600 metrów pływania, 15 kilometrów na rowerach i na zakończenie 3 kilometry biegu. Miłośników tych trzech dyscyplin zaprasza do siebie  Dzielnicowy Ośrodek Sportu i Rekreacji dzielnicy Praga-Północ. Rejestracja na portalu Slotmarket.pl

WARSZAWA - Turniej charytatywny „Zgrana Paczka” Zagraj z Nami dla Domu Samotnej Matki i Dziecka    (02.XII.2017)

2 grudnia w hali sportowej Dzielnicowego Ośrodka Sportu i Rekreacji dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy, przy ul. Szanajcy 17/19 odbędzie się charytatywny turniej piłki nożnej „Zgrana Paczka”, który będzie zorganizowany na rzecz Domu Samotnej Matki i Dziecka przy Ośrodku Pomocy Społecznej Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy. Udział w turnieju jest bezpłatny, ale  każdy może wesprzeć Dom Samotnej Matki i Dziecka przekazując produkty spożywcze, chemiczne oraz książki dla dzieci.     

IX edycja Wielkiego Turnieju Tańca Kids Challenge – zapraszają Egurrola Dance Studio i Barbie®!    (25.XI.2017-26.XI.2017)

Już w dniach 25-26 listopada 2017 r. Egurrola Dance Studio i znana na całym świecie marka Barbie® zapraszają na jedyną w swoim rodzaju roztańczoną imprezę do CH Blue City! To będzie weekend pełen tańca, emocji i pozytywnej energii. Podczas IX edycji Kids Challenge kilkaset młodych tancerzy będzie rywalizowało o medale i nagrody.

Niezwykle „straaaszny” bieg w Siemianowicach Śląskich    (20.X.2017-28.X.2017)

Już za niespełna dwa tygodnie wystartuje kolejny bieg organizowany przez MK team. III Siemianowickie Nocne Marki to impreza biegowa, która skierowana jest nie tylko do miłośników aktywnego spędzania czasu, ale także do tych, którzy lubią dobrze się bawić i biegać w niestandardowych okolicznościach. W tym przypadku uczestnicy Nocnych Marków pobiegną późną porą i w „straaaasznie” fajnych strojach.

VI Kongres Psychologii Sportu    (14.X.2017-15.X.2017)

Największa w Polsce konferencja w pełni poświęcona psychologii w sporcie i aspektom treningu mentalnego. Wydarzenie, podczas którego w jednym miejscu w Warszawie spotkają się zarówno praktycy na co dzień pracujący jako psychologowie w sporcie tak indywidualnym jak również zespołowym. 

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Regulamin.