konkurs link

newsletter

  • 19.9.2020, Imieniny obchodzą: Konstancja, January
 
 

Archiwum Wydarzeń

Wyścig MiniMini+ Mazovia dla najmłodszych w Kołacinku    (19.V.2018)

Cezary Zamana zaprasza dzieci i rodziców na rowerowy wyścig dla najmłodszych MiniMini+ Mazovia, który odbędzie się 19 maja w Kołacinku. Te wyjątkowe zawody dla dzieci swoim patronatem objęła telewizja MiniMini+. Zachęcamy wszystkie przedszkolaki do zabawy na rowerkach.

IV Bieg Łomianek    (13.V.2018)

Już niespełna miesiąc pozostał do IV Biegu Łomianek. 13 maja odbędzie się kolejna edycja biegu, nie powinno Cię na nim zabraknąć! Bieg odbędzie się na dystansie 10 kilometrów, na trasie posiadającej atest Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Start i meta mieszczą się w jednym punkcie, tuż przy Integracyjnym Centrum Dydaktyczno Sportowym.

V Ogólnopolska Konferencja Naukowa z cyklu Praktyczna Psychologia Sportu    (10.V.2018-11.V.2018)

Instytut Psychologii Uniwersytetu Gdańskiego, Zakład Psychologii Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie oraz Zakład Psychologii Zdrowia Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku zapraszają na V Ogólnopolską Konferencję Naukową z cyklu Praktyczna Psychologia Sportu pod hasłem: Wszechstronny rozwój sportowca. Konferencja będzie odbywać się na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego (ul. Bażyńskiego 4, 80-309 Gdańsk) w dniach 10-11 maja 2018 roku.

Turniej o Puchar Tymbarku - zapowiedź Finałów Wojewódzkich    (04.IV.2018-27.IV.2018)

Turniej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” wkracza w decydującą fazę. W dniach 4 – 27 kwietnia w każdym województwie wyłonione zostaną najlepsze zespoły dziewcząt i chłopców w wieku od 8 do 12 lat. Mistrzowie w kategoriach U-10 i U-12 będą reprezentować swoje województwa w Finale Ogólnopolskim w Warszawie i staną przed szansą zagrania na stadionie PGE Narodowym. 

X edycja Wielkiego Turnieju Tańca Kids Challenge    (24.IV.2018)

Już w najbliższy weekend Egurrola Dance Studio zaprasza na jedyną w swoim rodzaju roztańczoną imprezę do CH Blue City! Jubileuszowa edycja Kids Challenge to gwarancja świetnej zabawy, mnóstwa emocji i pozytywnej energii.
 

Wyścig MiniMini+ Mazovia dla najmłodszych w Ciechanowie    (22.IV.2018)

Cezary Zamana zaprasza dzieci i rodziców na rowerowy wyścig dla najmłodszych MiniMini+ Mazovia, który odbędzie się 22 kwietnia w Ciechanowie. Te wyjątkowe zawody dla dzieci swoim patronatem objęła telewizja MiniMini+. Zachęcamy wszystkie przedszkolaki do zabawy na rowerkach.

Wyścig MiniMini+ Mazovia dla najmłodszych    (08.IV.2018)

Cezary Zamana zaprasza dzieci i rodziców na rowerowy wyścig dla najmłodszych MiniMini+ Mazovia, który odbędzie się 8 kwietnia w Legionowie. Te wyjątkowe zawody dla dzieci swoim patronatem objęła telewizja MiniMini+. Zachęcamy wszystkie przedszkolaki do zabawy na rowerkach.

7 Puchar Reksia na Stoku Bania    (18.III.2018)

Reksiowi tak bardzo spodobało się w Tatrach, że postanowił o kontynuowaniu Pucharu Reksia - największych zawodów narciarskich dla dzieci - w 2018 roku na Stoku Bania.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Regulamin.