konkurs link

newsletter

  • 12.8.2020, Imieniny obchodzą: Klara, Lech, Julian
 
 

Archiwum Wydarzeń

FamilyFEST – jedyny taki festiwal rodzinny    (23.VI.2018-24.VI.2018)

W letni weekend, 23 i 24 czerwca br. w siedzibie Agory przy ul. Czerskiej 8/10 w Warszawie odbędzie się nowa impreza rodzinna – Family Fest. To wyjątkowe wydarzenie dla małych i dużych warszawiaków – wielki festiwal rodzinny, podczas którego nie zabraknie kulturalnych atrakcji dla najmłodszych, fachowych porad dla rodziców i oferty wystawienniczej z najlepszymi markami dziecięcymi. 

Międzynarodowy Dzień Jogi pod hasłem Joga styl życia    (17.VI.2018)

Polska jest jednym z blisko 200 krajów w którym obchodzimy Międzynarodowy Dzień Jogi przypadający 21 czerwca. Przyłącz się do obchodów Międzynarodowego Dnia Jogi 2018. 

20. Piknik Olimpijski - PKOl    (09.VI.2018)

9 czerwca odbędzie się organizowany przez PKOl Piknik Olimpijski. Gościem będzie Karol Bielecki. Obok niego, jak co roku, wezmą w nim udział także inni znani sportowcy.

WARSZAWA - Ogólnopolski Kongres Nauczycieli Wychowania Fizycznego oraz Trenerów Sportowych    (08.VI.2018)

Zapraszamy na Ogólnopolski Kongres Nauczycieli Wychowania Fizycznego oraz Trenerów Sportowych.  Spotkanie odbędzie się już 8 czerwca w Warszawie.

MiniMini Dobrzyń nad Wisłą    (03.VI.2018)

Cezary Zamana zaprasza dzieci i rodziców na rowerowy wyścig dla najmłodszych MiniMini+ Mazovia, który odbędzie się 3 czerwca w Dobrzyniu nad Wisłą. Te wyjątkowe zawody dla dzieci swoim patronatem objęła telewizja MiniMini+. Zachęcamy wszystkie przedszkolaki do zabawy na rowerkach.

Wyścig MiniMini+ Mazovia dla najmłodszych w Kołacinku    (19.V.2018)

Cezary Zamana zaprasza dzieci i rodziców na rowerowy wyścig dla najmłodszych MiniMini+ Mazovia, który odbędzie się 19 maja w Kołacinku. Te wyjątkowe zawody dla dzieci swoim patronatem objęła telewizja MiniMini+. Zachęcamy wszystkie przedszkolaki do zabawy na rowerkach.

IV Bieg Łomianek    (13.V.2018)

Już niespełna miesiąc pozostał do IV Biegu Łomianek. 13 maja odbędzie się kolejna edycja biegu, nie powinno Cię na nim zabraknąć! Bieg odbędzie się na dystansie 10 kilometrów, na trasie posiadającej atest Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Start i meta mieszczą się w jednym punkcie, tuż przy Integracyjnym Centrum Dydaktyczno Sportowym.

V Ogólnopolska Konferencja Naukowa z cyklu Praktyczna Psychologia Sportu    (10.V.2018-11.V.2018)

Instytut Psychologii Uniwersytetu Gdańskiego, Zakład Psychologii Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie oraz Zakład Psychologii Zdrowia Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku zapraszają na V Ogólnopolską Konferencję Naukową z cyklu Praktyczna Psychologia Sportu pod hasłem: Wszechstronny rozwój sportowca. Konferencja będzie odbywać się na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego (ul. Bażyńskiego 4, 80-309 Gdańsk) w dniach 10-11 maja 2018 roku.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Regulamin.