konkurs link

newsletter

  • 21.6.2021, Imieniny obchodzą: Alicja, Marta, Alojz
 
 

Archiwum Wydarzeń

Trzy, dwa jeden... JOGA! - Joga Festiwal już za chwilę!    (23.VIII.2018-25.VIII.2018)

Trzy… dwa… jeden… Joga!!! A konkretnie Joga Festiwal VI Górski Maraton Jogi w Wierchomli Małej rozpoczyna się już 23 sierpnia. 

IX Kolarski Memoriał Królaka w Warszawie    (05.VIII.2018)

To będzie znów prawdziwe kolarskie święto w samym centrum Warszawy! W niedzielę 5 sierpnia odbędzie się IX Kolarski Memoriał Stanisława Królaka, zaliczany do Mistrzostw Polski w Kryterium Ulicznym. Organizatorem i pomysłodawcą tego wydarzenia jest Grzegorz Wajs, były kolarz zawodowy, a dziś dyrektor czołowego w Polsce cyklu wyścigów amatorów na rowerach górskich LOTTO Poland Bike Marathon.

Finał VI Mistrzostw Świata Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej    (29.VII.2018)

Polska będzie Mistrzem Świata? Przekonamy się o tym już 29 lipca, gdy rozegra się finał VI Mistrzostw Świata Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej – największego na świecie turnieju dla podopiecznych placówek opiekuńczo-wychowawczych. Po raz kolejny młodzi piłkarze z 28 krajów wybiegną na murawę warszawskiego stadionu Legii, a kibicować im będą nie tylko tysiące warszawiaków, ale również gwiazdy piłki, aktorzy i youtuberzy, które zmierzą się także w Meczu Gwiazd: Telewizja vs. Internet.

Przyszłość polskiej siatkówki zaprezentuje się w Zabrzu    (06.VII.2018-08.VII.2018)

Już w najbliższy weekend siatkarskich emocji będzie co niemiara! We francuskim Lille reprezentacja siatkarzy toczyć będzie boje o medale w tegorocznej Lidze Narodów, a ponad 1200 km dalej w Zabrzu spotkają się najmłodsi adepci tego ogromnie popularnego sportu, aby rozegrać finałowe mecze ogólnopolskiego turnieju w mini siatkówce Kinder+Sport. 

Bieg Super Taty w Warszawie    (24.VI.2018)

Ośrodek Sportu i Rekreacji Dzielnicy Praga - Południe m.st. Warszawy zaprasza w dniu 24 czerwca br. do udziału w Biegu Super Taty, Biegu z Tatą i w pikniku rodzinnym.

Jedyny taki Dzień Jogi w Polsce - tylko we Wrocławiu    (24.VI.2018)

Konsulat Honorowy Republiki Indii w Polsce znajduje się we Wrocławiu. To tu, pierwszy w historii naszego kraju, Konsul Kartikey Johriorganizuje obchody Międzynarodowego Dnia Jogi. Wyjątkowe wydarzenie już w niedzielę, 24 czerwca!

FamilyFEST – jedyny taki festiwal rodzinny    (23.VI.2018-24.VI.2018)

W letni weekend, 23 i 24 czerwca br. w siedzibie Agory przy ul. Czerskiej 8/10 w Warszawie odbędzie się nowa impreza rodzinna – Family Fest. To wyjątkowe wydarzenie dla małych i dużych warszawiaków – wielki festiwal rodzinny, podczas którego nie zabraknie kulturalnych atrakcji dla najmłodszych, fachowych porad dla rodziców i oferty wystawienniczej z najlepszymi markami dziecięcymi. 

Międzynarodowy Dzień Jogi pod hasłem Joga styl życia    (17.VI.2018)

Polska jest jednym z blisko 200 krajów w którym obchodzimy Międzynarodowy Dzień Jogi przypadający 21 czerwca. Przyłącz się do obchodów Międzynarodowego Dnia Jogi 2018. 

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Regulamin.