konkurs link

newsletter

  • 17.2.2020, Imieniny obchodzą: Zbigniew, Julian, Łukasz
 
 

Za granicę z Twoją Kartą Podróże

Za granicę z Twoją Kartą Podróże
Zaplanowaliście już wakacje? Wasz wyjazd tuż, tuż... Czy w ferworze przygotowań nie zapomnieliście o ubezpieczeniu? Jeśli nie chcecie być zmuszeni do korzystania wyłącznie z miejscowej publicznej służby zdrowia, a wolelibyście uzyskać szybką pomoc medyczną bez angażowania własnych pieniędzy, Twoja Karta Podróże to rozwiązanie dla was. Ten unikalny program ubezpieczeniowy został stworzony dla osób często podróżujących za granicę. Jest idealnym wyborem dla wyjeżdżających rodzin, gdyż dedykowany jest wszystkim od 1. do 60. roku życia.
Jeśli jesteście osobami aktywnymi i wyjeżdżacie za granicę częściej niż raz w roku, najpraktyczniejszą formą ubezpieczenia jest zakupienie ubezpieczenia turystycznego w formie rocznej polisy. Wraz z nią otrzymujecie plastikową kartę (z numerem telefonu do całodobowego Centrum Pomocy), którą macie zawsze przy sobie.

Twoja Karta Podróże, oprócz ochrony dla podróżujących w celach typowo turystycznych, zapewnia też ochronę osobom lubiącym aktywnie spędzać czas, uprawiającym sporty nie tylko amatorsko, ale też te ekstremalne czy wysokiego ryzyka. Do wyboru są trzy warianty ubezpieczenia - Classic, Student i Sport.

Sezon wyjazdowy trwa – wakacje, podróże językowe czy o charakterze sportowym. Dziś kupione ubezpieczenie zapewni ochronę nie tylko podczas najbliższej wyprawy, ale także podczas kolejnych eskapad, np. podczas zimowego szaleństwa czy w związku z wyjazdami świątecznym do rodziny poza granice Polski.

Przez 365 dni nie musicie martwić się o ubezpieczenie w razie zaplanowanego czy nawet nieprzewidzianego wyjazdu. Gwarantowana ochrona zawsze obejmuje koszty leczenia, transportu, ratownictwa i poszukiwań oraz szeroki wachlarz pomocy assistance. Dodatkowo zadziała, w zależności od wybranego wariantu, podczas uprawiania sportów czy zaostrzenia się następstw chorób przewlekłych.
 
Roczna karta ubezpieczeniowa jest dużo bardziej ekonomiczną oraz wygodniejszą formą ubezpieczenia, niż pojedyncze polisy krótkoterminowe. Co najważniejsze, zapewnia solidną, kompleksową ochronę dla całej rodziny, ograniczając stres przed i w trakcie zagranicznej podróży.
 
Zapoznaj się z Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia (OWU) na: http://pl.april-international.com/polska

Kup Twoją Kartę Podróże już teraz: http://sklep.april-international.com/order

Dołącz do nas na FB: www.facebook.com/TwojaKartaPodroze 

(tekst promocyjny)
 
Opublikowano w: Porady fachowców

Czytaj także

Tenis dla niewtajemniczonych

Tenis jest wspaniałą drogą, która wspiera młodych ludzi w rozwoju ogólnomotorycznym, psychicznym oraz społecznym. Dołączając do grona graczy tenisowych, dzieci uczą się etykiety sportowej i nabierają wprawy w tej wybitnej dyscyplinie. Do tego, wbrew obiegowym opiniom, tenis na poziomie dziecięcym jest sportem łatwym, przyjemnym i daje dużo radości od pierwszych treningów. Ważne, by podkreślić, że gra w tenisa pozytywnie wpływa na zdrowie, samopoczucie i sylwetkę.

Jak przeciwdziałać wadom postawy u dzieci?

Zbyt ciężki tornister, garbienie się podczas odrabiania lekcji, za mało ruchu na co dzień – to tylko niektóre z przyczyn wad postawy u dzieci. O tym, jak do nich nie dopuścić i co zrobić, aby zapobiec ich pogłębianiu, radzą Kamil Góra i Artur Grabowski – fizjoterapeuci z Centrum Ortopedii i Rehabilitacji ENEL-SPORT. 

Rowerowy zawrót głowy! Niezbędnik rowerzysty

Jest doskonałym sposobem na utrzymanie kondycji lub szybki powrót do formy – godzina jazdy tym napędzanym siłą mięśni środkiem lokomocji pozwala spalić nawet kilkaset kalorii. To również świetny sposób na aktywne spędzanie wolnego czasu. O czym mowa? Oczywiście o rowerze. Dopóki dopisuje pogoda, warto wybrać się nim na zwiedzanie bliższych i dalszych zakątków Polski. Na wycieczkę zabierzmy ze sobą również zestaw niezbędnych narzędzi.

Narciarstwo - cechy treningu kondycyjnego

Przed zbliżającym się sezonem narciarskim warto zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii związanych z odpowiednim przygotowaniem się do sezonu zimowego. Ważne jest, aby już w tym momencie zadbać o dobrą kondycję fizyczną poprzez odpowiedni trening kondycyjny. 

Taniec dla dzieci

Z własnych doświadczeń widzę, jak wiele taniec  wnosi w życie każdego z nas, a tym bardziej dzieci, które potrzebują ruchu i chłoną jak „gąbka” wszystko co nowe.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Regulamin.