konkurs link

newsletter

  • 1.7.2022, Imieniny obchodzą: Halina, Marian, Klarysa
 
 

Wiosenny Narodowy

Wiosenny Narodowy

Wielkie warsztaty fitness na płycie stadionu! Do tego speed paintball, dmuchana ścianka wspinaczkowa, warsztaty rolkarskie i inne atrakcje już od 22 marca na Stadionie Narodowym. Po sukcesie Zimowego Narodowego ruszamy z Wiosennym Narodowym. 

 
Treningi fitness, w których jednocześnie będzie mogło wziąć udział kilkaset osób, poprowadzą m.in. jeden z najbardziej znanych trenerów personalnych w Grecji Lefteris Kavoukis i były Mistrz Polski w aerobiku sportowym Tomasz Choiński. 
 
Wiosenny Narodowy to nie tylko ćwiczenia na płycie. Na boisku treningowym obok stadionu odwiedzający będą mieli okazję zagrać w speed paintball - szybką i dynamiczną grę łączącą elementy taktyki ze świetną zabawą. Obok zapraszamy do strzelnicy i na dmuchaną, siedmiometrową ściankę wspinaczkową. Fanom rolek i longboardów udostępniamy na warsztaty, pokazy i zawody promenadę zewnętrzną stadionu. 
 
Stadion Narodowy otwiera się też na zwolenników Nordic Walkingu, którzy opanują trybuny i błonia stadionu. Wszystkim poszukującym relaksu ciała i umysłu proponujemy warsztaty Tai Chi albo Festiwal Gier Planszowych.  Zapraszamy całe rodziny. Nasi profesjonalni animatorzy zajmą się najmłodszymi pociechami podczas gdy rodzice będą korzystać z atrakcji Wiosennego Narodowego.
Opublikowano w: Ciekawostki

Czytaj także

Otwarcie Akademii Piłkarskiej JSS w Łomiankach

9 stycznia 2014 r. w ICDS w Łomiankach odbyło się otwarcie Akademii Piłkarskiej Juventus Soccer Schools Łomianki przy współpracy z Uczniowskim Klubem Sportowym Pro Futuro oraz pod patronatem Burmistrza Łomianek, Tomasza Dąbrowskiego.

Aktywny weekend z dzieckiem? Może flamenco?

Propozycji zajęć pozalekcyjnych dla dzieci – szczególnie w dużych miastach – nie brakuje. Rodzice chętnie przywożą na nie swoje pociechy i na tym kończy się ich rola. Ale można inaczej! Organizowane w Warszawie warsztaty z flamenco to przykład zajęć, które w równym stopniu angażują dziecko, jak i rodzica.

Kumulacja Aktywności, czyli sport pod okiem mistrza

Zajęcia z szermierki, łucznictwa i snowboardu… Judo, rugby i hokej na trawie. Systematyczne treningi dla młodzieży z mistrzami świata, Europy i Polski. A to wszystko całkowicie za darmo! Coś, co brzmi jak wyliczanka nierealnych marzeń, jest możliwe za sprawą programu sportowego „Kumulacja Aktywności”. W niedzielę 30 sierpnia ruszy jego trzecia edycja, w ramach której 50 mistrzów sportu prowadzić będzie bezpłatne zajęcia dla gimnazjalistów we wszystkich 16 województwach.

Studia podyplomowe "Psychologia Sportu Pozytywnego dzieci i młodzieży" na SWPS w Katowicach - trwa rekrutacja

Od października 2015 na Uniwersytecie SWPS WZ Katowice ruszają studia podyplomowe "Psychologia Sportu Pozytywnego dzieci i młodzieży". Obecnie trwa rekrutacja na ten ciekawy i przydatny kierunek.

Zimowy Narodowy powraca

Już 5 listopada, na płycie PGE Narodowego, po raz czwarty powstanie największe w Polsce lodowisko! Zimowy Narodowy to stolica zimowej rozrywki: trzy lodowiska, górka lodowa do zjeżdżania na pontonach i dużo więcej.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Regulamin.