konkurs link

newsletter

  • 13.8.2022, Imieniny obchodzą: Diana, Hipolit, Maksym
 
 

Time Machine Minigolf w Warszawie

Time Machine Minigolf w Warszawie
Kiedy aura za oknem nie pozwala na spacery, a mamy wraz z dziećmi siedzą w domu i zastanawiają się, gdzie spędzić wolny czas, mamy im do zaoferowania bardzo ciekawą propozycję. 
W grudniu tego roku w Centrum Handlowym BLUE CITY w Warszawie nastąpiło otwarcie pierwszego w Polsce profesjonalnego pola do gry w MINI GOLFA, funkcjonującego pod nazwą Time Machine Minigolf (TMMG). Spektakularne wykonanie, dodatkowe walory edukacyjne, gwarantują niezapomniane przeżycia i doskonałą zabawę dla każdego, niezależnie od wieku i umiejętności. Rodzinny i aktywny charakter rozrywki jest pożądaną alternatywą dla nasyconego rynku bawialni dla dzieci, centrów bowlingu, kin i torów gokartowych. Konstrukcja toru Time Machine Minigolf została oparta na najnowocześniejszych rozwiązaniach technologicznych. Trasa składa się z 18 torów. Wnętrze pola zdobią figury i rysunki świecące w ciemności, dające piorunujący efekt wizualny. Pole do gry w minigolfa zostało  wykonane w technologii 3D i UV.

Mini golf to jedna z najbardziej popularnych rodzinnych rozrywek sportowych na świecie. Jego niezwykła popularność wynika z następujących faktów:

1. Grać może każdy, w wieku od 2 do 100 lat. Format umożliwia zabawę, zarówno dla kobiet w ciąży, jak i rodzin wraz dziećmi. 
2. Proste zasady pozwalają na aktywny udział bez konieczności jakiegokolwiek wcześniejszego przygotowania teoretycznego, praktycznego czy fizycznego
3. Aktywna rywalizacja sportowa to silne pozytywne emocje, budujące zaangażowanie niespotykane w innych alternatywnych opcjach spędzania wolnego czasu w gronie rodziny, przyjaciół czy kolegów z pracy: kino, telewizja, koncerty, oglądanie wydarzeń sportowych, spacery, siłownia, parki wodne, itp.

W Time Machine Minigolf zastosowano zupełnie nową koncepcję, opartą na idei podróży w czasie. Uczestnicy zabawy mają okazję przebyć niezwykłą podróż od zarania dziejów naszej planety do współczesności i przyszłych wyobrażeń świata. Po drodze spotkają krainę dinozaurów, pierwsze osady ludzkie, wspaniałe starożytne cywilizacje – egipskie, greckie, rzymskie. Wieki średnie i okres rewolucji przemysłowej. Takie rozwiązanie nadaje rozrywce dodatkowe walory edukacyjne. 

Na terenie  obiektu znajduję się również kawiarnia, w której serwowane są napoje gorące, zimne oraz drobne przekąski. To tu właśnie mamy wraz z dziećmi liczą wyniki i wyłaniają Zwycięzcę. Mogą także poczytać oraz skorzystać z kącika przeznaczonego dla maluchów poniżej 3 r.ż. Dzięki unikatowemu formatowi każdy Rodzic spędzi atrakcyjnie czas wraz dzieckiem oraz zapewni  niesamowite przeżycia.
 
Opublikowano w: Ciekawostki

Czytaj także

"Wege Siła" - książka

„Thrive” Brendana Braziera w końcu po polsku!

"Na nartach biegowych w Warszawie i okolicach" - dla aktywnych

„Na nartach biegowych w Warszawie i okolicach” to doskonała propozycja dla wszystkich mieszkańców stolicy, którzy szukają pomysłu na aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu w najbliższym sobie terenie.

Inspirująco o podróżach z dziećmi!

Co prawda sezon wakacyjny jest już za nami, jednak nikt nie zabrania ciekawie i aktywnie spędzać czasu jesienią czy zimą. Jeśli połączycie to z rodzinnymi atrakcjami i odkrywaniem ciekawych miejsc gwarantujemy 100 % zadowolenia. Ciekawym źródłem inspiracji o tym gdzie wybrać się z dzieckiem na weekend czy na dłuższe wakacje może być strona www.Dzieckowpodrozy.pl.

"Messi. Atomowa pchła" - książka

Pchła, Pchełka, Karzeł, Mały, Złoty Chłopczyk… Lista przydomków jest nieskończona. Wszystkie pojawiają się w miejsce nazwiska, które warte jest miliony: Messi. Pomimo ogromnego sukcesu Leo pozostał zwykłym chłopakiem. Takim jak Ty. 

"Ibra. Chłopak, który odnalazł własną drogę" - Pierwsza biografia Zlatana Ibrahimovicia dla dzieci

4 listopada br. Wydawnictwo Egmont oddaje w ręce czytelników kolejną książkę z serii piłkarskich biografii – "Ibra. Chłopak, który odnalazł własną drogę", autorstwa Yvette Żółtowskiej - Darskiej. To opowieść o chłopcu wychowanym na ulicy, który został bohaterem. Jego historia ściska za gardło, ale pozwala wierzyć, że dzięki pasji, talentowi i determinacji każdy może odnaleźć własną drogę. I przy okazji zajść na szczyt.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Regulamin.