konkurs link

newsletter

  • 28.10.2021, Imieniny obchodzą: Judyty, Szymona, Tadeusza
 
 

ENDO zaprasza na wakacyjny konkurs!

ENDO zaprasza na wakacyjny konkurs!
Właśnie wystartował konkurs „Wakacyjna Przygoda z ENDO”, w którym dzieci za pomocą swoich plastycznych talentów mogą przedstawić letnie wspomnienie, inspirując się jedną z licznych grafik z koszulek marki Endo. Na autorów najbardziej kreatywnych prac czekają wspaniałe nagrody, w tym 2000 zł na zakupy w sklepie Endo.pl!
Marka ENDO, produkująca unikalne ubranka dla dzieci i niemowląt znana jest ze swoich kultowych t-shirtów z zabawnymi hasłami w języku polskim oraz autorskimi grafikami. Oryginalne linie dziecięcych t-shirtów stały się impulsem do zorganizowania wakacyjnego konkursu na najmłodszych, aby obudzić w nich kreatywność i razem z nimi przenieść się do świata wakacyjnych przygód.
 
Zadanie konkursu „Wakacyjna Przygoda z ENDO” polega na stworzeniu pracy plastycznej zainspirowanej jedną z grafik widniejących na koszulkach marki ENDO. W pracy wszystkie techniki plastyczne są dozwolone – od rysunku, poprzez wyklejankę, na modelu z modeliny skończywszy. Praca plastyczna ma nawiązywać do jednej z wakacyjnych przygód. Na miano wakacyjnej przygody zasługuje każde dziecięce wspomnienie. Zarówno rodzinny wyjazd na Mazury z pływaniem żaglówką, wycieczka w góry ze zdobywaniem kolejnych szczytów i zachwytem nad krajobrazem, ale również wizyta w zoo i zdobywanie wiedzy o licznych gatunkach zwierząt. Jedynym ograniczeniem jest dziecięca wyobraźnia i to ona jest kluczowa w zadaniu konkursowym.
 
Zgłoszenie pracy konkursowej polega na wysłaniu jej skanu lub zdjęcia przez Rodzica lub prawnego Opiekuna oraz wypełnieniu formularza konkursowego dostępnego na stronie konkursowej Endo.pl w dniach od 5 lipca do 1 sierpnia. Do zgłoszenia należy dołączyć link do koszulki ENDO, która stanowiła inspirację do pracy plastycznej. W dniach 2-15 sierpnia odbędzie się głosowanie na stronie ENDO.
 
O tym, kto wygra, zadecydują głosy internautów oraz ocena Zespołu Kreatywnego ENDO. Ogłoszenie Zwycięzców będzie miało miejsce w dniach 16-20 sierpnia.
 
Nagroda główna za zajęcie pierwszego miejsca w konkursie to 2000 zł na zakupy w sklepie Endo.pl. Laureaci trzech kolejnych miejsc otrzymają po 1000 zł do wykorzystania w sklepie Endo.pl.
 
Na uczestników czekają też wyróżnienia przygotowane przez Partnerów konkursu:
• 10 zestawów od firmy Kneipp zawierających: Olejek do Ciała Kneipp Bio Oil dla mam, pomadki ochronne do ust, książeczki „Mały Wilczek” i „Mały Jelonek” autorstwa Joanny Kowalczyk-Bednarczyk, plecaczki i malowanki dla najmłodszych.
• 12 gier planszowych od firmy Granna: 6x Kopciuszek, 6x Jaś i Małgosia
• 5 kodów na zakupy o wartości 200 zł od producenta butów Bartek
• 12 książek „Tajemnica meczu” Martina Widmarka od Wydawnictwa ZAKAMARKI
 
Zapraszamy do udziału w konkursie i życzymy powodzenia!!!
 
Więcej informacji na stronie: https://endo.pl/konkurs.html
 
Partnerzy: Kneipp, Granna, Bartek, Wydawnictwo ZAKAMARKI
 
Patroni medialni: MamaDu.pl, Dobra-mama.pl, Egaga.pl, Qlturka.pl, Designteka.pl, Sportowarodzina.pl, Egodziecka.pl
Opublikowano w: Ciekawostki

Czytaj także

"Mundial. Opowieści niesamowite" - książka

Kapitan reprezentacji Francji powalający „z byka” rywala w finale mistrzostw świata... Tajemnicza choroba tuż przed rozstrzygającym meczem... Piłkarskie oszustwo stulecia i wyjątkowy pojedynek dwóch gigantów futbolu... O tym wszystkim dowiecie się z tej książki.

„Neymar. Czarodziej futbolu” - recenzja książki

Chyba każdy chłopiec choć przez chwilę marzył o tym, żeby zostać piłkarzem. Podobnym do tych, którzy dziś brylują na boiskach najlepszych klubów. Jak zaczęła się ich przygoda z futbolem? I co takiego zrobili, że to właśnie oni osiągnęli tak wielki sukces? Nie wiem, jak to było ze wszystkimi piłkarzami, ale wiem, dlaczego Neymar jest nazywany jednym z najlepszych zawodników na świecie.

IRON DRAGON TRIATHLON 2014

Triathlon to dyscyplina, która z roku na rok zdobywa coraz większą popularność nie tylko za granicą, ale również w Polsce. Coraz więcej osób, które decydują się na regularne treningi stara się zweryfikować ich efektywność podczas zawodów. Niewątpliwie doskonałą okazją, aby to zrobić będą zawody IRON DRAGON TRIATHLON 2014, które 7 września 2014 odbędą się pod Krakowem na terenach miejscowości Budzyń i Cholerzyn. Zawodnicy będą rywalizować na dystansie olimpijskim, który wynosi odpowiednio: 1,5km pływanie-40km rower-10km bieganie. Start zawodów będzie miał miejsce dokładnie o godzinie 12:00 na plaży Zalewu na Piaskach.

Poznaj zasady bezpieczeństwa w górach

Bezpieczeństwo w górach to ciągle aktualny, a przede wszystkim bardzo ważny temat. Zapoznanie się z najważniejszymi zasadami bezpieczeństwa zmniejsza ryzyko niewłaściwych zachowań w górach i nieodpowiedniego przygotowania, dlatego firma EACTIVE we współpracy z Bieszczadzką Grupą GOPR przygotowała specjalną infografikę – zobacz jak należy przygotować się do wycieczki w góry!

Nowości w serii piłkarskiej!

Seria piłkarska to dobra literatura dla młodych czytelników, która rozwija pasje i zachęca do dalszego czytania. 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Regulamin.