konkurs link

newsletter

  • 2.6.2020, Imieniny obchodzą: Marianna, Marzena, Erazm
 
 

Bieg z wózkiem – impreza sportowa dla Twojej rodziny!

Bieg z wózkiem – impreza sportowa dla Twojej rodziny!

Zachęcamy do wsparcia unikalnej imprezy rodzinno-sportowej „Bieg z wózkiem”, która odbędzie się we wrześniu 2014 roku w Warszawie.

Potrzebujemy Państwa głosów, aby pomyślnie zrealizować wyjątkową inicjatywę dla całych rodzin! Wystarczy wejść na poniższy link, kliknąć „ZAGŁOSUJ” i potwierdzić swój głos, klikając w link wysłany na Wasz adres mailowy.
 
 
Pomóżcie „Biegowi z wózkiem” wyjść na prowadzenie!
  
We wrześniu 2014 roku Warszawa stanie się  miejscem zmagań w niezwykłej konkurencji, która stanowi wyzwanie dla osób uprawiających sport oraz dla rodzin aktywnie spędzających czas z dziećmi.
 
Bieg z wózkiem jest jedyną tego typu imprezą w Polsce, wpisującą się doskonale we wiosenno – letni kalendarz biegaczy i rodzin spędzających czas na sportowo. Przewidujemy, że na starcie biegu stanie co najmniej 10 000  biegaczek i biegaczy -  matek, ojców, a nawet dziadków i oczywiście dzieci. Poza głównym dystansem na 5000 m, przewidywane są biegi na mniejszych dystansach, m.in. Bieg z pluszakiem i Bieg urwisów. 
 
Impreza biegowa wypełniona będzie nie tylko sportem, ale także wydarzeniami towarzyszącymi, w tym inicjatywami prozdrowotnymi (bezpłatne badania, konsultacje), koncertami, pokazami filmów, zabawami, grami i konkursami dla dzieci. Mamy nadzieję, że mnogość atrakcji i niepowtarzalna atmosfera przyciągnie do Parku Fontann i na trasę biegu tysiące sympatyków.
 
Więcej informacji o projekcie na: www.biegzwozkiem.pl
 
 
Opublikowano w: Sportowa czytelnia

Czytaj także

7 ćwiczeń korekcyjnych na poprawę zdrowia dziecka

Długie godziny spędzane przed monitorem komputera czy ekranem telewizora, siedzenie nad książkami i niedostateczna ilość ruchu sprzyjają tworzeniu się i pogłębianiu wad postawy u dzieci. Jak najlepiej zadbać o zdrowy kręgosłup naszej latorośli? Które ćwiczenia korekcyjne nie tylko uchronią ją przed skrzywieniem, ale też zachęcą do codziennej gimnastyki?

Warzywa i owoce w diecie najmłodszych

Z pewnością każdy z nas słyszał o tym, że warzywa i owoce są niezbędnym elementem w zbilansowanej diecie. W naszym jadłospisie powinno być ich jak najwięcej, podzielonych na 5 dziennych porcji. Młody, ciągle rozwijający się i aktywny organizm dziecka w szczególności narażony jest na powstawanie niedoborów witamin i mikroelementów, dlatego tak ważne jest, by przykładać dużą wagę do prawidłowego żywienia najmłodszych.

Polskie Radio Dzieciom na trasie Przedszkoliady.pl

20 000 „Aktywnych Przedszkolaków”, 50 lokalizacji w całym kraju, 90 spotkań pełnych aktywności sportowych. W sobotę 1 lutego w Sieradzu odbędzie się najbliższa odsłona akcji „Orlen Przedszkoliada Tour 2020” największego w Europie cyklu imprez sportowych dla przedszkolaków. Wydarzenie odbywa się pod Patronatem Honorowym Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Andrzeja Dudy. Polskie Radio Dzieciom jest patronem medialnym trasy.

Jak zaszczepić w dzieciach miłość do sportu

Jestem mamą trójki wspaniałych dzieciaków:  Łucji 8 lat, Ludwiki 7 lat i Wiktora 5 lat. Od zawsze jesteśmy  zwariowaną rodzinką - na punkcie sportu i wspólnego spędzania ze sobą czasu. Nasze życie to ruch, aktywność i dzięki temu wiele podobnych do nas znajomych.

Trening imitacyjny w łyżwiarstwie figurowym, czyli… o co chodzi?

Jakiś czas chodzicie już na zajęcia łyżwiarstwa figurowego lub dzielnie uczycie się obejrzanych w telewizji elementów podczas ogólnodostępnych ślizgawek. Całe ciało boli, wydaje wam się, że już prawie jesteście jak Jewgienij Pluszczenko, ale po obejrzeniu nagrania ze sobą w roli głównej okazuje się, że te proste z pozoru rzeczy wcale nie wyglądają w waszym wykonaniu tak, jakbyście chcieli.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Regulamin.