konkurs link

newsletter

  • 1.7.2022, Imieniny obchodzą: Halina, Marian, Klarysa
 
 

Zakończenie Sezonu 8 edycji programu Women’s Run & More w Centrum Ursynów!

Zakończenie Sezonu 8 edycji programu Women’s Run & More w Centrum Ursynów!
W sobotę 28 października 2017 roku w Centrum Handlowym Ursynów odbędzie się ostatni trening oraz Zakończenie Sezonu w ramach programu promującego rekreację i zdrowy styl życia Women's Run & More. Wraz z Partnerami wydarzenia staraliśmy się przygotować wiele atrakcji dla uczestniczek.
Podczas wydarzenia, dzięki współpracy z Centrum Zdrowia & Formy, będzieciemieli możliwość skorzystania z porad specjalistów z zakresu zdrowia, odżywiania i rekreacji. Wszyscy zainteresowani będą również mogli profesjonalnie zbadać skład swojego ciała oraz skonsultować otrzymane wyniki.

Dodatkowo klub Calypso Ursynów przygotował darmowe zaproszenia dla wszystkich odwiedzających o wartości 50 zł oraz specjalne bony o wartości 100 zł dla osób zainteresowanych zapisami do klubu. Niespodziankę dla najbardziej zaangażowanych uczestniczek treningów i klientów Centrum przygotował również sklep Go-Sport Ursynów.

Podziękowania za tegoroczną edycję należą się także Urzędowi Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy, który prawie od początku istnienia programu aktywnie angażuje się w jego realizację, a tym samym wspiera i dba o mieszkańców Dzielnicy.
 
Bezpłatne treningi z instruktorem w ramach programu Women’s Run & More kończą się również w tym tygodniu w dzielnicach Bielany i Wilanów (środa 25.10) oraz Wola i Ursynów (28.10).
Opublikowano w: Aktualności

Czytaj także

Bez kasku nie jadę! - Inauguracja akcji społecznej naszego portalu

Portal SportowaRodzina.pl wraz z Partnerami rozpoczynają Akcję społeczną promującą bezpieczne uprawianie sportu przez dzieci.

Premiera: "Księga samodzielności czyli przygody Zuzy na bezludnej wyspie"

W maju br. na rynku księgarskim ukaże się debiutancka książka dla dzieci i młodzieży „Księga samodzielności czyli przygody Zuzy na bezludnej wyspie – tom I” autorstwa Przemysława Jakóbczyka, wydana przez Warszawska Grupę Wydawniczą.

Roztańczone półkolonie z Egurrola Dance Studio

Zapraszamy wszystkie dzieci na niezwykłą podróż do świata tańca.

Z Czadem w Bieszczadach

Wyjątkowy i kolorowy przewodnik dla dzieci (i rodziców) po Bieszczadach, w którym znalazło się miejsce zarówno na legendy, ciekawostki czy historię, jak i opisy szlaków, praktyczne informacje niezbędne podczas wędrówki oraz quizy, kolorowanki i zagadki. Po górach oprowadzi  Was przyjazny Czad – rdzenny mieszkaniec najdzikszych i przez wielu uznawanych za najpiękniejsze gór w Polsce.  

O co chodzi z tym aktywnym bakcylem?

Akcja www.AktywnyBakcyl.pl po fazie nieco przyczajonej, przeszła wreszcie w fazę jawną, jak informują organizatorzy na nowej wersji swojej strony: Ma ona (akcja) na celu wzbudzenie w ludziach chęci do życia z pasją, jeśli jeszcze tego nie robią. Natomiast u żyjących pasją – chęci „zarażania” innych, by coraz więcej osób uprawiało różnego rodzaju aktywności (szczególnie fizyczne), które z czasem przerodzą się w gorącą pasję.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Regulamin.