konkurs link

newsletter

  • 13.8.2022, Imieniny obchodzą: Diana, Hipolit, Maksym
 
 

Wygraj WF dla CAŁEJ SZKOŁY w parku trampolin w AIRO

Wygraj WF dla CAŁEJ SZKOŁY w parku trampolin w AIRO
Czas wejść do gry i zgarnąć „odlotowy WF dla całej szkoły”. Jak to zrobić? Wziąć udział w konkursie organizowanym przez Airo Active Park. To wyjątkowa akcja zaadresowana do uczniów szkół podstawowych, gimnazjów, liceów i techników, w której do wygrania są zajęcia wychowania fizycznego w parku trampolin.
Dzieci uwielbiają ruch! Jednak lekcje WF-u często nie wydają się̨ im atrakcyjne. Nauczyciele wkładają masę pracy i serca w to, by uaktywnić dzieci w szkołach, a wciąż znaczna ich liczba przynosi zwolnienia z zajęć sportowych. Ciekawe, pełne zabawy i pasji lekcje wychowania fizycznego to marzenie większości uczniów. Teraz to marzenie może się spełnić, i to za sprawą samych dzieciaków.
 
Co zrobić, aby słowo WF nabrało zupełnie nowego znaczenia?

Wystarczy, że uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów, liceów, techników z Warszawy oraz powiatu warszawskiego zachodniego, pruszkowskiego, grodziskiego i piaseczyńskiego zgłoszą się do konkursu organizowanego przez Airo Active Park.
 
Konkurs polega na wykonaniu fotografii albo video prezentującego całą klasę, która w ciekawy sposób przedstawia swój pomysł na wymarzoną lekcję WF-u.
 
Główną nagrodą w konkursie jest zorganizowanie lekcji wychowania fizycznego w Airo Active Park dla wszystkich uczniów szkoły, do której uczęszcza nagrodzona klasa.
 
Druga nagrodato voucher na indywidualne jednogodzinne wejście do Airo Active Park dla każdego ucznia nagrodzonej klasy.
 
Zdobywcy trzeciego miejsca otrzymają bransoletki fluo z logo Airo Active Park.
 
Udział każdej klasy w ramach jednej placówki zwiększa szansę na wygraną całej szkoły i organizację wymarzonej lekcji wychowania fizycznego. Na zwycięzców będzie czekać prawie 100 atrakcji: 81 różnych trampolin, 11 dróg wspinaczkowych do wysokości 7 metrów z systemem autoasekuracji Trublue, różnorodne przeszkody zawieszone na konstrukcji, które należy pokonać, nie dotykając podłogi, ścieżki gimnastyczne, wieża do skoków, twister oraz wiele integracyjnych zabaw.
 
Zajęcia WF-u odbędą się pod opieką wykwalifikowanego trenera, który zadba o bezpieczeństwo, dobrą zabawę i sprawność fizyczną uczniów.
 
Przykładowa lekcja WF-u, która czeka na zwycięzców konkursu może wyglądać tak:

1. Wprowadzenie
2. Filmik instruktażowy o bezpieczeństwie w parku trampolin
3. Solidna rozgrzewka z trenerem dedykowanym
dla Państwa grupy / klasy
4. Aktywności na terenie parku w różnych strefach:
• strefa wspinaczki
• wyścigi na torze ninja
• nauka podstaw akrobatyki
• mecz w zbijaka
5. Na zakończenie 10 minut dowolnej zabawy w parku
Takie zajęcia WF-u uczą i bawią jednocześnie!
 
Zgłoszenia konkursowe należy wysyłać na adres wygrajwf@airo.fun.
 
Regulamin konkursu dostępny jest na pod linkiem https://airo.fun/park-trampolin/regulamin/regulamin-konkursu-wygraj-odlotowy-wf-w-airo
 
Opublikowano w: Aktualności

Czytaj także

Wakacyjne Spotkania Kajakowe Młodzieży

Wakacyjne Spotkania Kajakowe Młodzieży to tradycyjna już propozycja Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Kajakarstwa dla najmłodszych. Dotychczas odbyło się pięć edycji spotkań, wszystkie bardzo pozytywnie ocenione nie tylko przez uczestników, ale także Sanepid i Kuratorium Oświaty. Obóz dedykowany jest lubiącym aktywny wypoczynek, nowe wyzwania i dobrą, zespołową zabawę.

Wiosenna Kumulacja Aktywności

Przyszła wiosna! Zapełniły się parki i place zabaw. Po okresie jesienno-zimowej szarugi, spragnieni słońca, chętnie spędzamy czas na spacerach i w kawiarnianych ogródkach. Wyciągamy też buty do biegania, zakurzony rower z piwnicy, a na osiedlowych boiskach pojawiają się amatorzy piłki nożnej. Ale czy sport to tylko football, jogging, dyscypliny olimpijskie?

Bez kasku nie jadę! - Inauguracja akcji społecznej naszego portalu

Portal SportowaRodzina.pl wraz z Partnerami rozpoczynają Akcję społeczną promującą bezpieczne uprawianie sportu przez dzieci.

Kross The Record. Marcin Korzonek i największe rowerowe wyzwanie

Marcin Korzonek planuje wjechać rowerem na ponad 6000 metrów n. p. m. W styczniu rozpoczyna samotną wyprawę Kross The Record na terenie Chile, aby pobić rekord wysokości, jaką kiedykolwiek osiągnął rowerzysta bez żadnego wsparcia z zewnątrz.

Snow outside, smile inside czyli nowa kolekcja Wed’ze by Decathlon ZIMA 2017/2018

Stok narciarski to miejsce, w którym możemy dać upust naszym modowym potrzebom i wybrać strój, który odzwierciedla nasz indywidualny styl. Pojawiające się co sezon coraz nowsze fasony i wzory dają ogromne pole do manewru, ale zasada jest jedna: bądź sobą! W tym roku umożliwi nam to najnowsza kolekcja Wed’ze by Decathlon ZIMA 2017/2018.  

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Regulamin.