konkurs link

newsletter

  • 3.12.2021, Imieniny obchodzą: Franciszek, Hilary, Ksawery
 
 

Wygraj WF dla CAŁEJ SZKOŁY w parku trampolin w AIRO

Wygraj WF dla CAŁEJ SZKOŁY w parku trampolin w AIRO
Czas wejść do gry i zgarnąć „odlotowy WF dla całej szkoły”. Jak to zrobić? Wziąć udział w konkursie organizowanym przez Airo Active Park. To wyjątkowa akcja zaadresowana do uczniów szkół podstawowych, gimnazjów, liceów i techników, w której do wygrania są zajęcia wychowania fizycznego w parku trampolin.
Dzieci uwielbiają ruch! Jednak lekcje WF-u często nie wydają się̨ im atrakcyjne. Nauczyciele wkładają masę pracy i serca w to, by uaktywnić dzieci w szkołach, a wciąż znaczna ich liczba przynosi zwolnienia z zajęć sportowych. Ciekawe, pełne zabawy i pasji lekcje wychowania fizycznego to marzenie większości uczniów. Teraz to marzenie może się spełnić, i to za sprawą samych dzieciaków.
 
Co zrobić, aby słowo WF nabrało zupełnie nowego znaczenia?

Wystarczy, że uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów, liceów, techników z Warszawy oraz powiatu warszawskiego zachodniego, pruszkowskiego, grodziskiego i piaseczyńskiego zgłoszą się do konkursu organizowanego przez Airo Active Park.
 
Konkurs polega na wykonaniu fotografii albo video prezentującego całą klasę, która w ciekawy sposób przedstawia swój pomysł na wymarzoną lekcję WF-u.
 
Główną nagrodą w konkursie jest zorganizowanie lekcji wychowania fizycznego w Airo Active Park dla wszystkich uczniów szkoły, do której uczęszcza nagrodzona klasa.
 
Druga nagrodato voucher na indywidualne jednogodzinne wejście do Airo Active Park dla każdego ucznia nagrodzonej klasy.
 
Zdobywcy trzeciego miejsca otrzymają bransoletki fluo z logo Airo Active Park.
 
Udział każdej klasy w ramach jednej placówki zwiększa szansę na wygraną całej szkoły i organizację wymarzonej lekcji wychowania fizycznego. Na zwycięzców będzie czekać prawie 100 atrakcji: 81 różnych trampolin, 11 dróg wspinaczkowych do wysokości 7 metrów z systemem autoasekuracji Trublue, różnorodne przeszkody zawieszone na konstrukcji, które należy pokonać, nie dotykając podłogi, ścieżki gimnastyczne, wieża do skoków, twister oraz wiele integracyjnych zabaw.
 
Zajęcia WF-u odbędą się pod opieką wykwalifikowanego trenera, który zadba o bezpieczeństwo, dobrą zabawę i sprawność fizyczną uczniów.
 
Przykładowa lekcja WF-u, która czeka na zwycięzców konkursu może wyglądać tak:

1. Wprowadzenie
2. Filmik instruktażowy o bezpieczeństwie w parku trampolin
3. Solidna rozgrzewka z trenerem dedykowanym
dla Państwa grupy / klasy
4. Aktywności na terenie parku w różnych strefach:
• strefa wspinaczki
• wyścigi na torze ninja
• nauka podstaw akrobatyki
• mecz w zbijaka
5. Na zakończenie 10 minut dowolnej zabawy w parku
Takie zajęcia WF-u uczą i bawią jednocześnie!
 
Zgłoszenia konkursowe należy wysyłać na adres wygrajwf@airo.fun.
 
Regulamin konkursu dostępny jest na pod linkiem https://airo.fun/park-trampolin/regulamin/regulamin-konkursu-wygraj-odlotowy-wf-w-airo
 
Opublikowano w: Aktualności

Czytaj także

Zabierz koszulkę Endo na wakacje i wygraj super nagrody!

Endo zaprasza dzieci w wieku 4-13 lat na wakacyjny konkurs kreatywny! Łączna wartość nagród to aż 10 tys. zł. Puść wodze fantazji i spróbuj swoich sił!

Integracyjna Szkółka Piłkarska w Krakowie

W związku z dużym zainteresowaniem pomysłem Integracyjnej Szkółki Piłkarskiej, Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” otwiera szkółkę w Krakowie!

Trwa rejestracja do XI edycji Maratonu Sierpniowego im. Lecha Wałęsy

17 sierpnia odbędzie się XI edycja  wrotkarskiego Maratonu Sierpniowego im. Lecha Wałęsy. Rywalizacji  na dystansie maratonu będą towarzyszyć półmaraton oraz wyścig fitness na 10km. Poza sportowymi zmaganiami na uczestników imprezy będą czekać szkółki  wrotkarskie, targi sprzętu wrotkarskiego oraz zbiórka charytatywna. 

„100 zabaw z piłka nożną” – nowość od Kapitana Nauki

100 zabaw to kreatywne pakiety (książka + 30 kart + flamaster), które wspierają wszechstronny rozwój przedszkolaków. Rozwijające zabawy z sympatycznymi bohaterami doskonalą kompetencje logiczne, matematyczne, przyrodnicze i językowe. Wyróżnione w konkursach „Świat Przyjazny Dziecku” oraz „Zabawka Roku 2017.

Wszystkie dzieci na start! Rusza Tour Kocham Rowerek 2014

Wiemy, jak nasze dzieci kochają swoje rowerki i dlatego z myślą o nich już w maju rusza 5 edycja wyścigów rowerkowych. Tour Kocham Rowerek w tym roku odwiedzi aż 16 miast we wszystkich województwach w Polsce. Imprezie patronują Prezydenci i Marszałkowie, a ogólnopolskie i lokalne media dbają, aby o wyścigu usłyszał każdy mały kolarz.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Regulamin.