konkurs link

newsletter

  • 1.11.2020, Imieniny obchodzą: Dziś jest Wszystkich Świętych
 
 

Wakacyjne Spotkania Kajakowe Młodzieży

Wakacyjne Spotkania Kajakowe Młodzieży Wakacyjne Spotkania Kajakowe Młodzieży fot. SITK

Wakacyjne Spotkania Kajakowe Młodzieży to tradycyjna już propozycja Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Kajakarstwa dla najmłodszych. Dotychczas odbyło się pięć edycji spotkań, wszystkie bardzo pozytywnie ocenione nie tylko przez uczestników, ale także Sanepid i Kuratorium Oświaty. Obóz dedykowany jest lubiącym aktywny wypoczynek, nowe wyzwania i dobrą, zespołową zabawę.

Z informacji Organizatorów:

 

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 7–16 lat do przeżycia z nami przygody nad przepięknym jeziorem Ocypel Wielki w sercu Borów Tucholskich. Miejsce organizacji obozu w 2013 roku nie jest przypadkowe. Jest tu wszystko, czego potrzebujemy: czyste jezioro, las i świeże powietrze. Ośrodek Wypoczynkowy METRIX jest doskonale przystosowany do organizacji młodzieżowego wypoczynku. Jest tu wydzielone kąpielisko, miejsce na ognisko i przystań ze sprzętem pływającym oraz sala świetlicowa.


Termin obozu:
15–25 sierpnia 2013 r. - zakwaterowanie w pawilonie hotelowym w pokojach 4-6 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym oraz w domkach typu Wieżyca (najstarsza grupa wiekowa).

 

Co jemy
Zapewniamy cztery posiłki dziennie: śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację oraz napoje w ciągu dnia. Wyżywienie realizuje ośrodkowa stołówka, która ma duże doświadczenie w doborze urozmaiconego, dziecięcego menu.


Program VI WSKM
Podstawowym celem WSKM jest stworzenie bogatego programu zajęć, aby zabrakło czasu na nudę. Osiągamy to poprzez organizowanie kilku tematycznych atrakcji w ciągu każdego dnia. Drugim (ukrytym) celem organizatorów jest nauka, dzięki czemu nasze obozy to nie tylko aktywny wypoczynek, ale również bardzo silny bodziec do rozwoju intelektualnego. Uczestnicy stają się tu bardziej samodzielni, zaradni, zdyscyplinowani i koleżeńscy. Rozwijają umiejętność pracy w zespole, chęć doskonalenia się i wrażliwość na piękno przyrody. Uczą się odpowiedzialności za innych, wracają sprawniejsi fizycznie.

 

oboz


W ramach bloków programowych organizowane są zajęcia pod okiem instruktora, z zakresu: kajakarstwa, ratownictwa wodnego, łucznictwa, strzelectwa, pierwszej pomocy, orientacji w terenie.

 

W programie także: team building, paintball, Wieczór Pląsów, Dzień Bajki i Fantazji (koniecznie trzeba przywieźć ze sobą strój wybranej postaci), pływanie i zabawy na kąpielisku pod okiem ratownika, wyprawy rowerowe, ogniska z pieczeniem kiełbasek i ziemniaków, spływ kajakowy.


Cena:  1390 zł


Cena obejmuje: zakwaterowanie, wyżywienie, opiekę wychowawców, realizację programu z udziałem instruktorów i ratownika, sprzęt pływający i asekuracyjny, ubezpieczenie, zestaw zdjęć obozowych na płycie CD, upominki, dyplomy.

 

Informacje dodatkowe

  • impreza jest zgłaszana do Kuratorium Oświaty;
  • uczestnicy przyjeżdżają i wyjeżdżają z ośrodka na własny koszt (w przypadku większej ilości zgłoszeń z jednego miasta Stowarzyszenie może podjąć się koordynacji transportu dzieci),
  • pierwszym posiłkiem jest kolacja w dniu przyjazdu, ostatnim – śniadanie w dniu wyjazdu.

 

Warunki uczestnictwa w obozie

Rozkład dnia

Co ze sobą zabrać


Wszelkie formularze zgłoszeniowe są dostępne na stronie internetowej: www.sitk.pl

Opublikowano w: Aktualności

Czytaj także

Konkurs Bez kasku nie jadę! - Nagrody główne i wyróżnienia

W ramach Akcji społecznej "Bez kasku nie jadę!", prowadzonej przez nasz portal przy wsparciu Partnerów, zorganizowaliśmy ogólnopolski konkurs plastyczny, na który spłynęło ponad 400 prac. Uczestnicy nadsyłali prace w dwóch kategoriach - grupowej i indywidualnej. Na autorów trzech najlepszych prac indywidualnych czekały przedszkolne zestawy plastyczne, a prac zbiorowych - 3 zestawy dla grupy przedszkolnej - ufundowane przez firmę Astra. Autorzy wyróżnionych prac otrzymają zestawy Bazgroszytów.

Onko-Olimpiada 2018

24 sierpnia 2018 roku o godzinie 10.00 na obiektach Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie rozpocznie się VII edycja Międzynarodowych Igrzysk Sportowych „Onko-Olimpiada”. W ostatni weekend sierpnia dzieci i młodzież z chorobami nowotworowymi ze wszystkich ośrodków onkologicznych w Polsce oraz młodzi pacjenci onkologiczni z Ukrainy, Litwy, Słowacji, Rumunii i Turcji wezmą udział w zawodach sportowych w różnych dyscyplinach. Igrzyska otworzy bieg z pochodnią aktora Tomasza Ciachorowskiego.  

Boisko od Śnieżki dla szkoły w Starych Zawadach!

Zwycięzcą ósmej edycji ogólnopolskiego konkursu „Kolorowe Boiska czyli... Szkolna Pierwsza Liga” została Publiczna Szkoła Podstawowa w Starych Zawadach (woj. mazowieckie). Już we wrześniu jej uczniowie rozegrają pierwszy mecz na wielofunkcyjnym boisku ufundowanym przez twórcę konkursu – Fabrykę Farb i Lakierów Śnieżka SA.

Półfinały i finał Ligi Mistrzów UEFA na wielkim ekranie tylko w Multikinie

Półfinały i finał Ligi Mistrzów na wielkim ekranie tylko w kinach sieci Multikino. O awans do finału Real Madryt zagra z Bayernem Monachium a Atletico Madryt zmierzy się z Chelsea Londyn.

Jutro zaczynamy kolejny tydzień akcji

To już dzisiaj! Oddajemy Rodzicom we władanie panel użytkownika! Po zalogowaniu, to właśnie tu mogą sprawdzić skalę wsparcia dla Drużyny ich Dziecka, zobaczyć ranking Klubów, czy zapoznać się z aktywnością innych użytkowników. A przede wszystkim głosować dalej! Poznaj wszystkie możliwości strefy użytkownika Sportbonus!  

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Regulamin.