konkurs link

newsletter

  • 29.2.2020, Imieniny obchodzą: Lutosław, Roman, Teofil
 
 

Pomysł na ferie w Warszawie – Wola Fun Park

Pomysł na ferie w Warszawie – Wola Fun Park
Wola Fun Park zaprasza dzieci i młodzież do aktywnego spędzania zimowej przerwy w szkolnych zajęciach oraz zapewnia, że ferie w mieście też mogą być ciekawe. W tym roku na najmłodszych czekają warsztaty jazdy na łyżwach oraz surfowania „na fali” – jedynej w Polsce kompozytowej konstrukcji do jazdy na deskorolkach typu surfskate. Zajęcia na fali pozwalają na trening balansu oraz przygotowują do surfingu.
Okres od 10 do 23 lutego to upragniony czas dla dzieci i młodzieży z warszawskich szkół. Wtedy bowiem najmłodsi z województwa mazowieckiego mają ferie zimowe. Pomysły na spędzenie tych dwóch tygodni mogą być różne, jednak warto by łączyły aktywny odpoczynek oraz świetną zabawę. Właśnie takie atrakcje proponuje Wola Fun Park, strefa sportu i rozrywki działająca na pierwszy piętrze w Wola Parku.
 
W ramach Wola Fun Park dzieci w wieku 7-12 lat będą mogły wziąć udział w darmowych warsztatach jazdy na łyżwach. Na zajęciach poznają zasady bezpieczeństwa na lodowisku, a także nauczą się jak stawiać pierwsze kroki na lodzie, wykonywać ślizgi na dwóch nogach, prawidłowo hamować oraz bezpiecznie upadać i wstawać. Zajęcia będą odbywały się w dniach 10-14 lutego oraz
17-21 lutego w godzinach 10:00-10:45. Liczba uczestników jest ograniczona, a zapisy ruszyły 3 lutego na stronie Wola Fun Park.
 
Dla spragnionych większej dawki emocji Wola Park przygotował coś więcej. Warsztaty Surf&Skate, czyli zajęcia grupowe, których podstawą jest rozwój i kształtowanie sprawności motorycznej dziecka oraz świetna zabawa. W ramach zajęć najmłodsi dowiedzą się jak prawidłowo stać i poruszać się na desce oraz poznają różnice pomiędzy klasycznymi modelami desek. Dodatkowo nauczą się jak dobrze i szybko serwisować sprzętoraz robić zachwycające triki.
 
Zajęcia będą odbywały się w dniach 10-14 lutego oraz 17-21 lutego. Uczestnicy mają do wyboru grupę początkujących (warsztaty od godz. 11.00 do 12.00) lub średnio-zaawansowanych (od godz. 12.00 do 13.00). Wejściówka na pojedyncze zajęcia kosztuje 30 zł, pakiet 5 wejść to koszt 125 zł, a 10 – 230 zł. Zapisy rozpoczęły się 3 lutego w recepcji Wola Fun Park lub na stronie internetowej projektu. Liczba uczestników jest ograniczona.
 
 
Opublikowano w: Aktualności

Czytaj także

Skwer Sportów Miejskich w Warszawie - relacja

Usłyszeliśmy o nim kilka tygodni temu, ale dopiero ostatniego dnia funkcjonowania Skweru Sportów Miejskich w dawnej Emilii (przy Emilii Plater) udało się nam tam wybrać. Trochę przez przypadek, prosto po wizycie w teatrze, więc bez strojów i obuwia sportowego, ale okazało się, że w niczym to nie przeszkadza.

To jest futbol! Krótka historia piłki nożnej


Ręka Maradony, pęknięty but Deyny, skradziony Puchar Rimeta i piesek Pickles, który go odnalazł… Historia piłki nożnej pełna jest nie tylko wspaniałych akcji i wybitnych strzelców, lecz także ciekawych anegdot. Dlaczego Francuzi nie mogli zagrać w swoich strojach na mistrzostwach świata w 1978 roku? Który Polak został królem strzelców na mundialu? Co Brazylijczycy czują na dźwięk słowa „Maracanazo”? W tej książce przeczytacie o tym, o czym każdy duży i mały kibic po prostu musi wiedzieć.

Zakończenie Sezonu 8 edycji programu Women’s Run & More w Centrum Ursynów!

W sobotę 28 października 2017 roku w Centrum Handlowym Ursynów odbędzie się ostatni trening oraz Zakończenie Sezonu w ramach programu promującego rekreację i zdrowy styl życia Women's Run & More. Wraz z Partnerami wydarzenia staraliśmy się przygotować wiele atrakcji dla uczestniczek.

Cykloklasa Merida kręci aż miło. Rowerowe uczennice pokonały 93 tys. km w 2017 r.

51 wyścigów, 115 miejsc na podium i 93 tys. przejechanych kilometrów. To liczby opisujące sezon Cykloklasy Merida, pierwszych w Polsce klas kolarskich dla dziewczyn ze szkoły podstawowej. – Sukcesów było wiele i wszystkie one cieszą, ale najwięcej uwagi poświęcam tym podopiecznym, którym w danej chwili jest ciężko – mówi Dariusz Skupień, wychowawca zawodniczek z Rydułtów, prawdopodobnie najliczniejszej grupy dziewczyn jeżdżących na rowerach w Polsce.

W drodze na Stadion Narodowy. Startują Finały Wojewódzkie Pucharu Tymbarku

Już w najbliższą środę, 26 marca, ruszają finały wojewódzkie XIV edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” – największej imprezy piłkarskiej dla dzieci w Europie. Podczas dwudniowych finałów poznamy najlepsze drużyny dziewcząt i chłopców z każdego województwa w kategoriach U-10 i U-12. 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Regulamin.