konkurs link

newsletter

  • 25.5.2020, Imieniny obchodzą: Grzegorz, Urban, Magda
 
 

Pomysł na ferie w Warszawie – Wola Fun Park

Pomysł na ferie w Warszawie – Wola Fun Park
Wola Fun Park zaprasza dzieci i młodzież do aktywnego spędzania zimowej przerwy w szkolnych zajęciach oraz zapewnia, że ferie w mieście też mogą być ciekawe. W tym roku na najmłodszych czekają warsztaty jazdy na łyżwach oraz surfowania „na fali” – jedynej w Polsce kompozytowej konstrukcji do jazdy na deskorolkach typu surfskate. Zajęcia na fali pozwalają na trening balansu oraz przygotowują do surfingu.
Okres od 10 do 23 lutego to upragniony czas dla dzieci i młodzieży z warszawskich szkół. Wtedy bowiem najmłodsi z województwa mazowieckiego mają ferie zimowe. Pomysły na spędzenie tych dwóch tygodni mogą być różne, jednak warto by łączyły aktywny odpoczynek oraz świetną zabawę. Właśnie takie atrakcje proponuje Wola Fun Park, strefa sportu i rozrywki działająca na pierwszy piętrze w Wola Parku.
 
W ramach Wola Fun Park dzieci w wieku 7-12 lat będą mogły wziąć udział w darmowych warsztatach jazdy na łyżwach. Na zajęciach poznają zasady bezpieczeństwa na lodowisku, a także nauczą się jak stawiać pierwsze kroki na lodzie, wykonywać ślizgi na dwóch nogach, prawidłowo hamować oraz bezpiecznie upadać i wstawać. Zajęcia będą odbywały się w dniach 10-14 lutego oraz
17-21 lutego w godzinach 10:00-10:45. Liczba uczestników jest ograniczona, a zapisy ruszyły 3 lutego na stronie Wola Fun Park.
 
Dla spragnionych większej dawki emocji Wola Park przygotował coś więcej. Warsztaty Surf&Skate, czyli zajęcia grupowe, których podstawą jest rozwój i kształtowanie sprawności motorycznej dziecka oraz świetna zabawa. W ramach zajęć najmłodsi dowiedzą się jak prawidłowo stać i poruszać się na desce oraz poznają różnice pomiędzy klasycznymi modelami desek. Dodatkowo nauczą się jak dobrze i szybko serwisować sprzętoraz robić zachwycające triki.
 
Zajęcia będą odbywały się w dniach 10-14 lutego oraz 17-21 lutego. Uczestnicy mają do wyboru grupę początkujących (warsztaty od godz. 11.00 do 12.00) lub średnio-zaawansowanych (od godz. 12.00 do 13.00). Wejściówka na pojedyncze zajęcia kosztuje 30 zł, pakiet 5 wejść to koszt 125 zł, a 10 – 230 zł. Zapisy rozpoczęły się 3 lutego w recepcji Wola Fun Park lub na stronie internetowej projektu. Liczba uczestników jest ograniczona.
 
 
Opublikowano w: Aktualności

Czytaj także

Podsumowanie VII edycji Narodowego Dnia Sportu

Fundacja Zwalcz Nudę po raz kolejny zaprosiła warszawiaków na wielki, sportowo-rodzinny piknik! Partnerzy wydarzenia przygotowali szereg atrakcji dla rodzin z dziećmi oraz miłośników sportu – w tym dniu nikt się nie nudził! Bawiliśmy się na Błoniach PGE Narodowego, w ramach Warszawskich Dni Rodzinnych i Narodowego Dnia Sportu.

Buty do zadań specjalnych – aktywne wakacje z linią BLVD

Wspaniała pogoda za oknem zachęca do czynnego spędzania czasu, dlatego jogging, tenis i rower towarzyszą nam w lecie na co dzień. Abyśmy mogli beztrosko czerpać satysfakcję z ulubionej aktywności, dobrze jest zwrócić uwagę na dobór wygodnego ubrania i butów.

Trwa rejestracja do XI edycji Maratonu Sierpniowego im. Lecha Wałęsy

17 sierpnia odbędzie się XI edycja  wrotkarskiego Maratonu Sierpniowego im. Lecha Wałęsy. Rywalizacji  na dystansie maratonu będą towarzyszyć półmaraton oraz wyścig fitness na 10km. Poza sportowymi zmaganiami na uczestników imprezy będą czekać szkółki  wrotkarskie, targi sprzętu wrotkarskiego oraz zbiórka charytatywna. 

Wygraj WF dla CAŁEJ SZKOŁY w parku trampolin w AIRO

Czas wejść do gry i zgarnąć „odlotowy WF dla całej szkoły”. Jak to zrobić? Wziąć udział w konkursie organizowanym przez Airo Active Park. To wyjątkowa akcja zaadresowana do uczniów szkół podstawowych, gimnazjów, liceów i techników, w której do wygrania są zajęcia wychowania fizycznego w parku trampolin.

O co chodzi z tym aktywnym bakcylem?

Akcja www.AktywnyBakcyl.pl po fazie nieco przyczajonej, przeszła wreszcie w fazę jawną, jak informują organizatorzy na nowej wersji swojej strony: Ma ona (akcja) na celu wzbudzenie w ludziach chęci do życia z pasją, jeśli jeszcze tego nie robią. Natomiast u żyjących pasją – chęci „zarażania” innych, by coraz więcej osób uprawiało różnego rodzaju aktywności (szczególnie fizyczne), które z czasem przerodzą się w gorącą pasję.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Regulamin.