konkurs link

newsletter

  • 21.1.2022, Imieniny obchodzą: Agnieszka, Inez, Jarosław
 
 

Najwyższy czas wyruszyć w świat! - Navigator Festival na krańcach świata

Najwyższy czas wyruszyć w świat! - Navigator Festival na krańcach świata

W kwietniu tego roku Navigator Festival objął patronatem rowerową wyprawę Maćka Siudmaka – „Z Przemyśla do Dushanbe”. Na bieżąco relacjonujemy ją na facebooku Navigator Festival. Rozbudowując ten pomysł proponujemy podróżnikom udział w projekcie  Navigator Festival na krańcach świata.

Wszystkich podróżników, którzy w terminie 01.07.2014 – 31.12.2014 zaplanowali pieszą, rowerową, samochodową, żeglarską, konną lub dowolną inną podróż po Polsce i świecie zapraszamy do współtworzenia przyszłorocznej edycji Navigator Festival organizowanym przez Nowohuckie Centrum Kultury.
 


Wystarczy wysłać na adres: projekt@navigatorfestival.pl opis planowanej wyprawy i termin jej przeprowadzenia. Formularz zgłoszeniowy (do pobrania) oraz regulamin projektu na stronie www.navigatorfestival.pl

Autorzy najciekawszych zgłoszeń zostaną zaproszeni do udziału w projekcie. Uczestnicy otrzymają:

  • Oficjalny patronat Navigator Festival i wyposażenie (koszulki, proporczyki, banery z logo festiwalu)
  • Relację z podróży na stronie www i fb Navigatora (na podstawie nadsyłanych materiałów – zdjęcia, filmy, teksty)
  • Status gościa przyszłorocznego Navigator Festival (termin: luty-marzec 2015)
  • Najciekawsze projekty podróżnicze zostaną włączone do festiwalowego konkursu: OPEN – relacja z podróży.
  • Wybrane zdjęcia, wykonane w trakcie podróży, zostaną wyeksponowane w trakcie wystawy Navigator Festival na krańcach świata w budynku NCK, podczas przyszłorocznego festiwalu.
  • Projektowi towarzyszy konkurs: Navigator Festival – tu byłem.


Laureatami zostaną osoby, które wykonają zdjęcia z wyprawy w najodleglejszych, najbardziej znanych, lub ekstremalnych miejscach Polski i Świata (na zdjęciu musi być widoczne logo Navigator Festival).
 
Dodatkowe informacje uzyskać można pod numerem telefonu: 517 248 653

Opublikowano w: Archiwum

Czytaj także

Druga edycja Narodowego Dnia Sportu

Już 14 czerwca 2014 r. odbędzie się druga edycja Narodowego Dnia Sportu. Ten ogólnopolski projekt popularyzujący aktywność sportową wśród Polaków organizowany jest przez Fundację Zwalcz Nudę we współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki. 

Na basen z niemowlakiem - porady instruktorów

Jaki wpływ na rozwój dziecka ma wczesny kontakt z wodą? Jak przygotować niemowlę do pierwszej wizyty na basenie? Na te pytania odpowiadają instruktorzy z dwóch, niezależnych od siebie szkół z Warszawy i Tarnowa.

WARSZAWA - Nabór do zespołu tanecznego Na Boso

Zespół Taneczny NaBoso zaprasza wszytkie uzdolnione rytmicznie i ruchowo dzieci do uczestnictwa w treningach, podczas których młodzi tancerze poznają technikę tańca jazzowego oraz ludowego, co pozwali im na wykonywanie choreografii "folkowych". 

Aktywnie z niemowlęciem - konkurs z Miffyshop.pl

Pojawienie się w rodzinie dziecka oznacza zazwyczaj wielkie zmiany. Dotyczy to nie tylko kwestii emocjonalnych, ale również organizacyjnych. Nagle w codziennym funkcjonowaniu uwzględnić należy małego człowieka, który ma wielkie potrzeby i nie potrafi jeszcze czekać na ich spełnianie. Rodzice, którzy dotąd poświęcali wolny czas na aktywność sportową, muszą zweryfikować dotychczasowy plan działania i przyjąć rozwiązania umożliwiające połączenie rodzicielstwa ze swoją pasją.

Turystyczna Rodzinka 2013 - Konkurs PTTK

Zarząd Główny Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego ogłasza Ogólnopolski Konkurs ”Turystyczna Rodzinka” realizowany od 2011 roku w ramach promocji turystyki rodzinnej.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Regulamin.