konkurs link

newsletter

  • 7.4.2020, Imieniny obchodzą: Donata, Herman, Rufin
 
 

Mama i dziecko razem tańczą ZUMBĘ - nowy projekt Egurrola Dance Studio

Mama i dziecko razem tańczą ZUMBĘ - nowy projekt Egurrola Dance Studio

Taniec to zdrowie! Jak przekonać do tego malucha? Dzieci uczą się przez naśladowanie innych, dlatego zacznij od siebie i tańcz! Najlepiej z dzieckiem.

Dla wszystkich mam, które chcą spędzać czas ze swoją pociechą, a jednocześnie nie chcą rezygnować ze swoich dotychczasowych aktywności Egurrola Dance Studio organizuje wspólne zajęcia ZUMBY dla mamy i dziecka. Dzięki naszym zajęciom nabierzesz pewności siebie, świadomości swojego ciała, poprawisz figurę i kondycję fizyczną. Maluch zaś oswoi się z naturalnością tańca, nauczy się współpracy przy wykonywaniu układów choreograficznych oraz wyrażania uczuć poprzez taniec.  Zajęcia taneczne uwrażliwią dziecko na muzykę i ruch. Być może dzięki takim zajęciom już jako kilkulatek dziecko odkryje fajną i zdrową pasję - taniec. Jednak taniec to nie tylko świetna zabawa. Pamiętaj także o tym, że regularne ćwiczenia nie tylko są zdrowe dla organizmu, ale wyrabiają ważne cechy charakteru: systematyczność, koncentrację, zdyscyplinowanie, dążenie do celu. Jeżeli Twój maluszek polubi zajęcia, będzie Cię mobilizował do wyjścia nawet, jeśli akurat w Tobie zwyciężyłoby lenistwo! Nasze zajęcia to połączenie tańca ze świetną zabawą.

 

Egurrola Dance Studio to wspaniałe miejsce dla dzieci. Szeroka oferta różnorodnych stylów tańca pozwala znaleźć zajęcia odpowiednie dla każdego malucha. W naszej szkole już od 3 roku życia dzieci mogą uczęszczać  na zajęcia m.in. z akrobatyki i gimnastyki, tańca towarzyskiego, hip-hopu, jazzu, videoclip dance, tańca nowoczesnego, czy baletu.
Szkoła regularnie organizuje nabory do grup tańca towarzyskiego, baletu i szkółki musicalowej.

 

Zapraszamy na zajęcia Mama i dziecko tańczą ZUMBĘ:
EDS TARCHOMIN zajęcia w soboty o godz. 13:30-14:30 (ul. Mehoffera 53, 03-131 Warszawa)
EDS BRÓDNO zajęcia w piątki o godz. 17:30-18:30 (ul. Rembielińska 20, 03-352 Warszawa)
Koszt zajęć to 200zł miesięcznie za mamę i dziecko!


Zapisy na stronie :  http://taniec.com.pl/kobiety/tarchomin/mama_i_ja_wm

 

Dodatkowe informację pod numerem tel: 601 20 20 20

 

Projekt pod patronatem naszego portalu

Opublikowano w: Aktualności

Czytaj także

Rusza LOTTO Poland Bike Marathon 2014!

Trzy, dwa, jeden… start! Już po raz szósty miłośnicy jazdy na rowerach górskich z charakterystycznymi, okrągłymi numerami LOTTO Poland Bike Marathon pojawią się na bezdrożach i leśnych duktach. Przede wszystkim Mazowsza, bo aż jedenaście z trzynastu zaplanowanych etapów cyklu, organizowanego przez Grzegorza Wajsa, zostanie rozegranych w bezpośredniej bliskości Warszawy. 

Dzieci bez kończyn podbijają piłkarski świat - powstała pierwsza Dziecięca Sekcja Amp Futbolu w Polsce!

ZMIENIAMY ŻYCIE POPRZEZ SPORT. Dla marki adidas to nie tylko punkt wyjścia dla wszystkich jej aktywności, ale też wezwanie do działania. To właśnie to hasło zainspirowało markę do powołania sekcji piłkarskiej dla dzieci po amputacjach i z hipoplazją. Pierwsze treningi sekcji ruszają już w październiku!

400 000 złotych na rehabilitację dzieciaków!

Za nami dziesiąta edycja ECCO Walkathon, największego charytatywnego spaceru świata, który odbył się na warszawskiej Agrykoli. 10 tysięcy osób wspólnie pokonało ponad 81 000 kilometrów, by ECCO mogło przekazać na cele charytatywne 364 944 złotych. Dodatkowo, dzięki zdjęciom ze spacerów, zebrano 40 000 złotych na alpakoterapię w warszawskim ZOO! Wspólnie na Agrykoli bawiło się i spacerowało 16 000 osób.

Polskie Radio Dzieciom na trasie Przedszkoliady.pl

20 000 „Aktywnych Przedszkolaków”, 50 lokalizacji w całym kraju, 90 spotkań pełnych aktywności sportowych. W sobotę 1 lutego w Sieradzu odbędzie się najbliższa odsłona akcji „Orlen Przedszkoliada Tour 2020” największego w Europie cyklu imprez sportowych dla przedszkolaków. Wydarzenie odbywa się pod Patronatem Honorowym Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Andrzeja Dudy. Polskie Radio Dzieciom jest patronem medialnym trasy.

Ogólnopolska akcja „Capoeira w mieście” - wakacje 2014

W tym roku znowu rusza nasza wakacyjna akcja „Capoeira w mieście”. Jest to projekt obejmujący swym zasięgiem różne miasta w całej Polsce. Na chwilę obecną zaangażowane są takie miasta jak: Gdańsk, Katowice, Olkusz, Tychy, Wrocław. Czekamy na potwierdzenie kolejnych…

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Regulamin.