konkurs link

newsletter

  • 15.8.2020, Imieniny obchodzą: Maria, Napoleon, Stefan
 
 

Mama i dziecko razem tańczą ZUMBĘ - nowy projekt Egurrola Dance Studio

Mama i dziecko razem tańczą ZUMBĘ - nowy projekt Egurrola Dance Studio

Taniec to zdrowie! Jak przekonać do tego malucha? Dzieci uczą się przez naśladowanie innych, dlatego zacznij od siebie i tańcz! Najlepiej z dzieckiem.

Dla wszystkich mam, które chcą spędzać czas ze swoją pociechą, a jednocześnie nie chcą rezygnować ze swoich dotychczasowych aktywności Egurrola Dance Studio organizuje wspólne zajęcia ZUMBY dla mamy i dziecka. Dzięki naszym zajęciom nabierzesz pewności siebie, świadomości swojego ciała, poprawisz figurę i kondycję fizyczną. Maluch zaś oswoi się z naturalnością tańca, nauczy się współpracy przy wykonywaniu układów choreograficznych oraz wyrażania uczuć poprzez taniec.  Zajęcia taneczne uwrażliwią dziecko na muzykę i ruch. Być może dzięki takim zajęciom już jako kilkulatek dziecko odkryje fajną i zdrową pasję - taniec. Jednak taniec to nie tylko świetna zabawa. Pamiętaj także o tym, że regularne ćwiczenia nie tylko są zdrowe dla organizmu, ale wyrabiają ważne cechy charakteru: systematyczność, koncentrację, zdyscyplinowanie, dążenie do celu. Jeżeli Twój maluszek polubi zajęcia, będzie Cię mobilizował do wyjścia nawet, jeśli akurat w Tobie zwyciężyłoby lenistwo! Nasze zajęcia to połączenie tańca ze świetną zabawą.

 

Egurrola Dance Studio to wspaniałe miejsce dla dzieci. Szeroka oferta różnorodnych stylów tańca pozwala znaleźć zajęcia odpowiednie dla każdego malucha. W naszej szkole już od 3 roku życia dzieci mogą uczęszczać  na zajęcia m.in. z akrobatyki i gimnastyki, tańca towarzyskiego, hip-hopu, jazzu, videoclip dance, tańca nowoczesnego, czy baletu.
Szkoła regularnie organizuje nabory do grup tańca towarzyskiego, baletu i szkółki musicalowej.

 

Zapraszamy na zajęcia Mama i dziecko tańczą ZUMBĘ:
EDS TARCHOMIN zajęcia w soboty o godz. 13:30-14:30 (ul. Mehoffera 53, 03-131 Warszawa)
EDS BRÓDNO zajęcia w piątki o godz. 17:30-18:30 (ul. Rembielińska 20, 03-352 Warszawa)
Koszt zajęć to 200zł miesięcznie za mamę i dziecko!


Zapisy na stronie :  http://taniec.com.pl/kobiety/tarchomin/mama_i_ja_wm

 

Dodatkowe informację pod numerem tel: 601 20 20 20

 

Projekt pod patronatem naszego portalu

Opublikowano w: Aktualności

Czytaj także

Klub Pancernika klika latem

Kampania społeczna Klub Pancernika klika w fotelikach zapoczątkowana została w 2005 r. Przez osiem lat funkcjonowania akcji udało się w znaczący sposób zmienić postawy społeczne odnośnie bezpieczeństwa dzieci podczas podróży samochodem i zachęcić opiekunów do używania fotelików samochodowych w czasie przewożenia małych dzieci.

Podsumowanie VII edycji Narodowego Dnia Sportu

Fundacja Zwalcz Nudę po raz kolejny zaprosiła warszawiaków na wielki, sportowo-rodzinny piknik! Partnerzy wydarzenia przygotowali szereg atrakcji dla rodzin z dziećmi oraz miłośników sportu – w tym dniu nikt się nie nudził! Bawiliśmy się na Błoniach PGE Narodowego, w ramach Warszawskich Dni Rodzinnych i Narodowego Dnia Sportu.

Startuje XV edycja Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

Do 10 października potrwają zapisy do XV edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. W nadchodzącej edycji największy Turniej piłkarski dla dzieci w Europie zyska nową kategorię wiekową: U-8. Mecze finałowe rozegrane zostaną na Stadionie Narodowym w Warszawie, a zwycięzcy wyjadą na mecz Reprezentacji Polski.

GYM Generation nowe sportowe miejsce w Warszawie

Na sportowej mapie Warszawy powstała sala gimnastyczna inna niż te, które znamy. Tu nie ma miejsca na żmudne i skomplikowane ćwiczenia. To miejsce, gdzie można i poćwiczyć, i dobrze się bawić. A właściwie – ćwiczyć poprzez zabawę.

Energa Sailing - Program Edukacji Żeglarskiej

W minioną sobotę odbyła się inauguracja Programu Edukacji Żeglarskiej dla Dzieci i Młodzieży z całej Polski. Jest to kompleksowy projekt Polskiego Związku Żeglarskiego i Grupy Energa, który ma na celu popularyzację i upowszechnianie ŻEGLARSTWA, jako dyscypliny sportowej i pasji życiowej. Honorowy patronat nad programem objęła Minister Sportu i Turystyki Pani Joanna Mucha, zaś jego ambasadorem będzie kpt.  Zbigniew Gutkowski –  skipper  jachtu ENERGA. Wspierają go również zawodnicy Kadry Narodowej z Przemysławem Miarczyńskim na czele.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Regulamin.