

Na terenie Zespołu Szkół nr 2 przy ul. Gubinowskiej 28/30 w warszawskim Wilanowie znajduje się kameralne, kryte lodowisko, przed południem i we wczesnych godzinach popołudniowych wykorzystywane przez grupy szkolne z Wilanowa, a popołudniami - ogólnodostępne.
Jesteśmy grupą profesjonalistów zarażonych pasją zwiedzania podwodnego świata. Jednym z naszych atutów jest ważna w dzisiejszych czasach elastyczność. Jesteśmy do dyspozycji w miejscu i czasie dogodnym dla naszych Uczniów. Dbamy o bezpieczeństwo, integrację pokoleniową i dobrą zabawę.
Międzyszkolny Klub Sportowy „Korona Wilanów” powstał w 2011 r. w Warszawie jako Uczniowski Klub Sportowy specjalizujący się w łyżwiarstwie szybkim i jeździe szybkiej na rolkach. Klub nasz to efekt pasji jego założycieli do łyżwiarstwa i rolek w każdej postaci.