konkurs link

newsletter

  • 1.7.2022, Imieniny obchodzą: Halina, Marian, Klarysa
 
 

Akademia Młodego Sportowca

Akademia Małego Sportowca Akademia Małego Sportowca fot. z archiwum Akademii

AMS – SPOKO JEST! Akademia Młodego Sportowca to miejsce dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat. Kierujemy się główną zasadą – „Bo zdrowie i uśmiech dziecka jest najważniejsze”! Dlatego w zajęciach przeplatamy zabawy z techniką i meczami piłkarskimi. Grupy są mało liczne, każdy ma przy nodze piłkę. A do tego, co jest mało spotykane, trening prowadzi 2 trenerów.

Akademia powstała w 2011 roku w Ełku. Jako pierwsi wyszliśmy z inicjatywą zaangażowania w trening... rodziców! Organizowane są mecze dzieci vs rodzice. Jest to idealna możliwość zabawy z własnym dzieckiem, przy odrobinie rywalizacji. Łączymy przyjemne z pożytecznym – rodzice wczuwają się w role bramkarzy czy napastników (oczywiście do pewnego stopnia).

Na zajęciach zapewniamy odpowiednie warunki, sprzęt sportowy oraz wykwalifikowaną kadrę trenerską. W planach Akademii są kolejne dyscypliny sportowe, np. judo czy taniec.

Zapraszamy!

www.ams.elk.pl
https://www.facebook.com/AkademiaMlodegoSportowca

Akademia Małego Sportowca

Opublikowano w: Sportowa Polska

Czytaj także

Mała Brazylia - Centrum Kultury Brazylijskiej

Capoeira, Samba, Afro Brasil, warsztaty muzyczne oraz kulinarne i wiele innych zajęć ze wspaniałej i bogatej kultury brazylijskiej, dzieci i rodzice, znajdą w Centrum Kultury Brazylijskiej Mała Brazylia.

Lajkonik - Klub Łyżwiarstwa Figurowego (Kraków)

Serdecznie zapraszamy dzieci do rozpoczęcia nauki jazdy na łyżwach w Krakowie! Nasza Łyżwiarska Zerówka rozpoczyna nowy sezon. Zapraszamy dzieci z roczników 2002-2010. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu, na lodowisku Cracovii przy ul. Siedleckiego 7, - poniedziałek o godzinie 18:30 - piątek o godzinie 16:15. 

Park Linowy w Powsinie

Park Linowy na terenie Parku Kultury w Powsinie istnieje od 2007 roku i jest prowadzony przez firmę Veni-Vici. Jest on gotowy do przyjęcia zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Interclub Kraków

INTERCLUB jest klubem sportowo-rekreacyjnym dla dzieci, młodzieży, a także dorosłych. Działamy w myśl zasady "PRZEZ SPORT DO ZDROWIA". Chcemy pokazać, że sport (ten nie wyczynowy) to zdrowie, radość i świetna zabawa. Stawiamy na troskliwą solidną opiekę i bezpieczeństwo.

Academy of HASTEN - HArmonia, SIła i ENergia

Powstała z pasji i miłości do sportu dwóch sióstr – Soni i Nikoli Bochyńskich. Kilkanaście lat spędzonych w wodzie i na salkach gimnastycznych spowodowały, że dziś oferują ich klientom naukę i doskonalenie pływania, ćwiczenia ogólnorozwojowe, obozy wypoczynkowo – sportowe, warsztaty sportowo - żywieniowe oraz wszelkiego rodzaju eventy sportowe. W swoim działaniu kierują się pozytywną energią oraz uśmiechem, wierząc, że zawsze do nich wraca.

Komentarze

wtorek, 04 czerwiec 2013 10:11 napisane przez Wojciech

Nasz synek bardzo lubi treningi i trenera Łukasza! Kiedy wraca z zajęć pyta kiedy będą następne :)

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Regulamin.