konkurs link

newsletter

  • 21.1.2022, Imieniny obchodzą: Agnieszka, Inez, Jarosław
 
 

Akademia Młodego Sportowca

Akademia Małego Sportowca Akademia Małego Sportowca fot. z archiwum Akademii

AMS – SPOKO JEST! Akademia Młodego Sportowca to miejsce dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat. Kierujemy się główną zasadą – „Bo zdrowie i uśmiech dziecka jest najważniejsze”! Dlatego w zajęciach przeplatamy zabawy z techniką i meczami piłkarskimi. Grupy są mało liczne, każdy ma przy nodze piłkę. A do tego, co jest mało spotykane, trening prowadzi 2 trenerów.

Akademia powstała w 2011 roku w Ełku. Jako pierwsi wyszliśmy z inicjatywą zaangażowania w trening... rodziców! Organizowane są mecze dzieci vs rodzice. Jest to idealna możliwość zabawy z własnym dzieckiem, przy odrobinie rywalizacji. Łączymy przyjemne z pożytecznym – rodzice wczuwają się w role bramkarzy czy napastników (oczywiście do pewnego stopnia).

Na zajęciach zapewniamy odpowiednie warunki, sprzęt sportowy oraz wykwalifikowaną kadrę trenerską. W planach Akademii są kolejne dyscypliny sportowe, np. judo czy taniec.

Zapraszamy!

www.ams.elk.pl
https://www.facebook.com/AkademiaMlodegoSportowca

Akademia Małego Sportowca

Opublikowano w: Sportowa Polska

Czytaj także

Wawa Wake - Centrum sportów wodnych

Na Jeziorze Lisowskim w Wilanowie działa pierwszy w Warszawie wyciąg do wakeboardingu, zyskującego na popularności sportu wodnego. Na amatorów pływania na desce wakeboardingowej czeka sprzęt, instruktorzy, a także bar, miejsce do odpoczynku i mini plac zabaw dla dzieci.

MKS Korona Wilanów - łyżwiarstwo dla każdego

Międzyszkolny Klub Sportowy „Korona Wilanów” powstał w 2011 r. w Warszawie  jako Uczniowski Klub Sportowy specjalizujący się w łyżwiarstwie szybkim i jeździe szybkiej na rolkach. Klub nasz to efekt pasji jego założycieli do łyżwiarstwa i rolek w każdej postaci.

HumanSport

HumanSport to firma, która od lat działa w branży sportowej. Szkoła pływania, obozy sportowe letnie i zimowe, zajęcia z narciarstwa, snowboardu czy tenisa to aktywności które HumanSport podejmuje przez cały rok.

ŁÓDŹ - Wyścigi MiniMini+ Mazovia

Cezary Zamana zaprasza dzieci i rodziców na rowerowy wyścig dla najmłodszych MiniMini+ Mazovia, który odbędzie się 29 kwietnia w Łodzi. Te wyjątkowe zawody dla dzieci swoim patronatem objęła telewizja MiniMini+. Zachęcamy wszystkie przedszkolaki do zabawy na rowerkach.

Fundacja Happy Feet

Fundacja taneczna działającą na rzecz dzieci i młodzieży. Niezależnie od tego, czy jesteś uczniem, czy rodzicem szukającym odpowiedniej drogi do rozwoju tanecznego dla swojego dziecka, Happy Feet pomoże w przedstawieniu wszystkich aspektów tańca.

Komentarze

wtorek, 04 czerwiec 2013 10:11 napisane przez Wojciech

Nasz synek bardzo lubi treningi i trenera Łukasza! Kiedy wraca z zajęć pyta kiedy będą następne :)

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Regulamin.