konkurs link

newsletter

  • 13.4.2021, Imieniny obchodzą: Ida, Hermenegilda, Przemysław
 
 

"Pierwsze kroki w baletkach"

Z myślą o najmłodszych entuzjastach baletu oraz tych, którzy jeszcze wahają się z podjęciem decyzji o rozpoczęciu nauki tańca klasycznego, Studio Blok przygotowało książkę, która wzmocni ich apetyt na balet.
Najtrudniejsze są początki – lecz nie ma się czego obawiać! Autor oprowadza czytelników po tanecznym świecie młodych tancerek i tancerzy. Niezapomniane chwile z własnych lekcji tańca można zanotować w pamiętniku na końcu książki. 
 
Zaglądamy na salę baletową. Trwają przygotowania do lekcji tańca klasycznego: Maja i inne dzieci za chwilę zaczną zajęcia… Małe tancerki i mali tancerze z dumą demonstrują ćwiczenia i baletowe pas. Mimo sporego wysiłku, który wkładają w rozgrzewkę i taniec, wszyscy są uśmiechnięci i z wdziękiem uczą się nowych kroków.
 
Naukę baletu dobrze jest zacząć jak najwcześniej. Pozwala to z czasem na osiągnięcie wspaniałych rezultatów.  A może już zaplanowaliście naukę tańca? Na kilku ostatnich kartach książki można zapisać własne wspomnienia z sali baletowej o chwilach spędzonych z pedagogiem baletu oraz przyjaciółmi – tancerkami i tancerzami. Znajdzie się tu miejsce na opis i zdjęcie z pokazu baletowego. Na innej fotografii lub rysunku może będzie widać pierwszy sceniczny kostium i charakteryzację? Takie notatki z czasem staną się cenną pamiątką!
 
Pierwsze kroki w baletkach
 
Pierwsze kroki w baletkach
Tekst i fotografie: Jacopo Rotta
Wydawca: Studio Blok
Książka ukaże się na przełomie września i października 2014.
Książka jest skierowana do dzieci w wieku 4-9 lat.
 
Patroni medialni: SportowaRodzina.pl, Radio Bajka
 
Opublikowano w: Patronaty

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Regulamin.