konkurs link

newsletter

  • 5.2.2023, Imieniny obchodzą: Adelajda, Agata, Izydor
 
 

Regulamin

Wydawcą serwisu internetowego SportowaRodzina.pl - www.sportowarodzina.pl (zwanego dalej „Serwis") jest firma Qlturka.pl Ewa Świerżewska („Firma"), z siedzibą w Warszawie (02-954), ul. Królowej Marysieńki 19/34.


Korzystanie z Serwisu i odwiedzanie poszczególnych stron jest jednoznaczne z zaakceptowaniem warunków opisanych w dokumencie „Regulamin Serwisu":

  1. Korzystanie z Serwisu jest bezpłatne.
  2. Wszelkie prawa do Serwisu i wszystkich jego elementów są zastrzeżone, chyba że wyraźnie zaznaczono inny stan rzeczy.
  3. Użytkownik może korzystać z utworów i innych elementów zawartych w Serwisie jedynie w ramach przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 24 poz. 83 z późniejszymi zmianami) oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 roku o ochronie baz danych (Dz. U. Nr 128, poz. 1402). Zabronione jest kopiowanie, modyfikacja i dalsze rozpowszechnianie materiałów zawartych w Serwisie bez pisemnej zgody Firmy.
  4. Firma dokłada wszelkich starań, by dane i informacje publikowane w Serwisie były aktualne i zgodne ze stanem faktycznym, nie ponosi jednak odpowiedzialności za aktualność, dokładność i kompletność publikowanych materiałów. Firma zastrzega sobie prawo do zmiany informacji zawartych w Serwisie w dowolnej chwili, bez obowiązku informowania o tym użytkowników.
  5. Firma nie ponosi odpowiedzialności za konsekwencje wynikające z użytkowania i wykorzystania informacji publikowanych w Serwisie. Odpowiedzialność ta spoczywa na użytkowniku Serwisu.
  6. Firma nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane na stronach podmiotów połączonych z Serwisem linkami, dokładamy jednak wszelkich starań, by były to treści najwyższej jakości i tworzone z poszanowaniem zasad.
  7. Firma nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane przez użytkowników w formie komentarzy pod artykułami, dokładamy jednak wszelkich starań, by nie zawierały one treści niezgodnych z prawem i ogólnie przyjętymi zasadami. Firma zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy.
  8. Firma nie ponosi odpowiedzialności za konsekwencje wynikające z użytkowania produktów i usług reklamowanych w Serwisie.
  9. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt kontakt@sportowarodzina.pl
Opublikowano w: Ogólny

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Regulamin.