konkurs link

newsletter

  • 19.9.2020, Imieniny obchodzą: Konstancja, January
 
 

Sposób na nudę w podróży - konkurs z TULOKO

Nadeszła wiosna, a wraz z nią czas bliżych i dalszych wyjazdów. Nie jest niczym nowym, że podczas podróży, szcególnie tych samochodowych, większość dzieci się nudzi. Bo nie można wstać, rozprostować kości, poszaleć. Można jednak tej nudzie zapobiec, wykorzystując nieskomplikowane rozwiązania, takie jak gra w zagadki, słuchanie książek audio lub skorzystanie z wielu możliwości, jakie daje Bezpieczny Stolik Podróżnika marki TULOKO.

Wraz z firmą TULOKO zapraszamy do udziału w konkursie pt. Sposób na nudę w podróży. Pokażcie nam lub opowiedzcie, jak Wasze dzieci spędzają czas, gdy podróżujecie. I nie ma znaczenia, czy będzie to długi spacer z wózkiem, górska wędrówka z nosidłem, podróż samochodem, statkiem, samolotem czy pociągiem. Ważne, żeby się coś działo, a dziecko dobrze się bawiło.

Zadanie konkursowe polega na zrobieniu zdjęcia dziecku w podróży lub opisaniu rodzinnych sposobów na nudę, towarzyszącą niekiedy podróżowaniu. (Udział w konkursie oznacza zgodę na publikację wypowiedzi i zdjęcia w portalu SportowaRodzina.pl i na naszym profilu na FB). Czekamy na teksty w Wordzie, ew. txt oraz zdjęcia .jpg o maksymalnej wadze 250 kb, pod adresem mailowym kontakt@sportowarodzina.pl.

 

NAGRODA GŁÓWNA

bezpieczny Stolik Podróżnika

NAGRODY POCIESZENIA

2 audiobooki z bajkami dla dzieci

 

 

Aby wziąć udział w konkursie, należy przesłać do nas (kontakt@sportowarodzina.pl) - z dopiskiem SPOSÓB NA NUDĘ - zdjęcie dziecka w czasie podróży lub opis Waszych sprawdzonych sposobów na nudę podczas podróżowania. Każdy uczestnik może przysłać maksymalnie 1 zgłoszenie.

 

Na prace czekamy do 14 maja 2013 roku.

 

Sponsorem nagród w konkursie jest TULOKO

TULOKO
Stolik samochodowy z mapą Polski - BEZPIECZNY STOLIK PODRÓŻNIKA

bezpieczny stolik podróżnika  Bezpieczny stolik podróżnika

- Wyprodukowany w Polsce.
- Szerokie zastosowanie: jako stolik do samochodu oraz stolik, który przydaje się w trakcie jazdy pociągiem i autokarem lub w czasie lotu samolotem.
- Przeznaczony dla dzieci od 2 drugiego roku życia.
- Edukacyjna mapa Polski. Dziecko w trakcie jazdy śledzi trasę podróży. Młodsze dzieci poznają zwierzęta, które zamieszkują obszar Polski. Starsze uczą się geografii i poznają miasta Polski.
- Łatwy w montażu.
- Dołączany pasek z zapięciem.
- Pasuje do większości fotelików samochodowych.
- Możliwość przyczepienia do wózka spacerowego posiadającego pałąk.
- Jest lekki.


Więcej konkursów na:

e-konkursy

Opublikowano w: Archiwum konkursów

Komentarze

poniedziałek, 10 czerwiec 2013 11:33 napisane przez Redakcja SportowaRodzina.pl

Wyniki zostały ogłoszone 22 maja na naszym profilu na Facebooku.
Wklejam tutaj:
Nagrodę główną - stolik - zdobyła pani Sylwia Dengusiak
Nagrody pocieszenia - audiobooki trafią do pani Dagmary Janiszewskiej i pani Marty Tomczak. Gratulujemy!

poniedziałek, 10 czerwiec 2013 11:15 napisane przez użytkownik

Witam, kiedy można spodziewać się wyników ?

sobota, 25 maj 2013 09:32 napisane przez okl

Kiedy będą wyniki?

środa, 08 maj 2013 22:04 napisane przez Marek Andrzejewski

My z rodziną najczęściej podróżujemy autem, sposobem na nudę jest konkurs na najbardziej zakręconą historię, jaką nalezy wymyśleć dla nazwy miejscowości mijanych w trasie:) Nazw nie brakuje więc i konkurs jest dynamicznie rozwijajacy się:) Czyli nuda idzie precz:D

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Regulamin.