konkurs link

newsletter

  • 27.9.2021, Imieniny obchodzą: Damian, Wincenty, Kosma
 
 

Archiwum konkursów

Książki piłkarskie robią wielką furorę - także wśród dzieci. Dlatego z okazji premiery serii pt. "Najlepsze Kluby Europy" (wyd. REA-SJ), zapraszamy do udziału w konkursie, w którym na zwycięzców czekają 4 komplety książek.
Biografie piłkarzy robią wielką furorę - także wśród dzieci. Dlatego z okazji premiery książki pt. "Robert Lewandowski. Z boiska na stadiony" (wyd. RM), zapraszamy do udziału w konkursie, w którym na zwycięzców czekają 4 egzemplarze.
Zima w pełni, ferie trwają, warto więc pomyśleć o wypadzie na narty albo snowboard.Niezależnie od tego, gdzie się wybierzemy, trzeba pamiętać o bezpieczeństwie. Obowiązkowym elementem wyposażenia każdego małego amatora sportów zimowych jest kask, który chroni przed urazami. Wraz z firmą Decathlon zapraszamy do udziału w konkursie, w którym na zwycięzców czekają trzy kaski.

Z okazji premiery książki "Neymar JR. Chłopak, który urodził się, by grać w piłkę", wraz z wydawnictwem Burda Książki zapraszamy do udziału w konkursie, w którym na zwycięzców czekają trzy egzemplarze tej wyjątkowej biografii piłkarza.

Wraz z wydawnictwem SQN, wydawcą książek: "Messi. Atomowa pchła" i "Christiano Ronaldo. Cudowny dzieciak", zapraszamy do udziału w konkursie, w którym na zwycięzców czekają trzy zestawy po dwie książki.

Nadwaga i otyłość u dzieci to poważny problem, który wciąż się nasila. Dlatego też na rynku pojawiła się książka "Nadwaga i otyłość u dzieci. Zmień wielki problem w wielki sukces". Wraz z Wydawnictwem Dragon zapraszamy do udziału w konkursie, w którym na zwycięzców czaka 5 egzemplarzy książki. 

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Regulamin.