konkurs link

newsletter

  • 23.2.2020, Imieniny obchodzą: Romana, Izabela, Damian
 
 

Turystyczna Rodzinka 2013 - Konkurs PTTK

Turystyczna Rodzinka 2013 - Konkurs PTTK

Zarząd Główny Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego ogłasza Ogólnopolski Konkurs ”Turystyczna Rodzinka” realizowany od 2011 roku w ramach promocji turystyki rodzinnej.

Rodzinne uprawianie turystyki, rekreacji i sportu, oprócz wspólnej troski o zdrowie i kondycję fizyczną, ściśle wiąże się z budowaniem i wzmacnianiem więzi w rodzinie, pogłębianiem wzajemnych relacji oraz kształtowaniem cech i postaw pożądanych w życiu rodzinnym i społecznym.


Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze zaprasza rodziny do wzięcia udziału w trzeciej edycji ogólnopolskiego konkursu "Turystyczna rodzinka".

 

Cele Konkursu:

  • promocja spędzania czasu wolnego przez rodziny w sposób aktywny,
  • zachęcenie rodzin do wspólnego systematycznego uprawiania turystyki i krajoznawstwa w różnych formach,
  • kształtowanie prozdrowotnego stylu życia,
  • popularyzacja krajoznawstwa i „Małych Ojczyzn”,
  • kształtowanie zachowań proekologicznych aby zachować teraźniejszość dla przyszłości.

 

Warto przeczytać poradnik "Rodzinne wędrowanie" i zajrzeć do interaktywnej zabawy "Od dzidziusia do dziadziusia, wędrować każdy może".

 

Regulamin Konkursu Turystyczna Rodzinka 2013

 

Więcej informacj na stronie PTTK.

 

(informacja nadesłana, opr. EŚ)

Opublikowano w: Archiwum

Czytaj także

WARSZAWA - Nabór do zespołu tanecznego Na Boso

Zespół Taneczny NaBoso zaprasza wszytkie uzdolnione rytmicznie i ruchowo dzieci do uczestnictwa w treningach, podczas których młodzi tancerze poznają technikę tańca jazzowego oraz ludowego, co pozwali im na wykonywanie choreografii "folkowych". 

Konkurs plastyczny “Wakacje z przygodą” na KOGIS.PL

W dniach od 3 listopada do 10 grudnia 2014 r. czekamy na Wasze prace artystyczne prezentujące niesamowite wydarzenia z Waszych wakacji - dla zwycięzców mamy ciekawe nagrody:

Bakcyl atakuje

W całej Polsce pojawiły się pogłoski o nowym niebezpiecznym bakcylu. Ciężko ustalić jakiekolwiek szczegóły dotyczące tego zagrożenia. Państwowa Inspekcja Sanitarna (Sanepid) informuje, że nie prowadzi statystyk dotyczących zachorowań na nową chorobę. Jednak z naszych informacji wynika, że częste przypadki “złapania” ryzykownego bakcyla dotyczą podróżników.

Sportowa Strefa Dzieci DECATHLON na 1 Mili

10 czerwca na warszawskim stadionie AWF odbędzie się 1 Mila – wyjątkowa impreza dla biegaczy-amatorów, wzorowana na największych mityngach lekkoatletycznych. Jednak tego dnia emocje czekają nie tylko na dorosłych uczestników biegu. Na terenie obiektu odbędą się również Biegi Dzieci, w których weźmie udział 250 młodych sportowców. Ponadto na stadionie rugby otworzymy Sportową Strefę Dzieci DECATHLON – miejsce, w którym maluchy będą mogły się wyszaleć i spróbować innych aktywności niż dotychczas.

Nabór do audycji na antenie Radia Bajka

Już w czerwcu  Radio Bajka na swojej antenie będzie gościło małych sportowców, którzy przygotowują się do startu w zawodach biegowych jak, i tych którzy już mają pierwsze zawody za sobą.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Regulamin.