konkurs link

newsletter

  • 21.6.2021, Imieniny obchodzą: Alicja, Marta, Alojz
 
 

Turystyczna Rodzinka 2013 - Konkurs PTTK

Turystyczna Rodzinka 2013 - Konkurs PTTK

Zarząd Główny Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego ogłasza Ogólnopolski Konkurs ”Turystyczna Rodzinka” realizowany od 2011 roku w ramach promocji turystyki rodzinnej.

Rodzinne uprawianie turystyki, rekreacji i sportu, oprócz wspólnej troski o zdrowie i kondycję fizyczną, ściśle wiąże się z budowaniem i wzmacnianiem więzi w rodzinie, pogłębianiem wzajemnych relacji oraz kształtowaniem cech i postaw pożądanych w życiu rodzinnym i społecznym.


Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze zaprasza rodziny do wzięcia udziału w trzeciej edycji ogólnopolskiego konkursu "Turystyczna rodzinka".

 

Cele Konkursu:

  • promocja spędzania czasu wolnego przez rodziny w sposób aktywny,
  • zachęcenie rodzin do wspólnego systematycznego uprawiania turystyki i krajoznawstwa w różnych formach,
  • kształtowanie prozdrowotnego stylu życia,
  • popularyzacja krajoznawstwa i „Małych Ojczyzn”,
  • kształtowanie zachowań proekologicznych aby zachować teraźniejszość dla przyszłości.

 

Warto przeczytać poradnik "Rodzinne wędrowanie" i zajrzeć do interaktywnej zabawy "Od dzidziusia do dziadziusia, wędrować każdy może".

 

Regulamin Konkursu Turystyczna Rodzinka 2013

 

Więcej informacj na stronie PTTK.

 

(informacja nadesłana, opr. EŚ)

Opublikowano w: Archiwum

Czytaj także

Na basen z niemowlakiem - porady instruktorów

Jaki wpływ na rozwój dziecka ma wczesny kontakt z wodą? Jak przygotować niemowlę do pierwszej wizyty na basenie? Na te pytania odpowiadają instruktorzy z dwóch, niezależnych od siebie szkół z Warszawy i Tarnowa.

Ekstremalna przygoda dla dzieci i młodzieży, czyli Runmageddon KIDS i Junior

7-8 kwietnia 2018 rusza trzecia edycja ekstremalnego biegu Runmageddon we Wrocławiu. Jak co roku Organizator zapewnia maksimum niecodziennych wrażeń dorosłym uczestnikom biegu, ale także dzieciom i młodzieży. Specjalnie dla młodszej części uczestników przygotował dwie trasy naszpikowane niespotykanymi przeszkodami: KIDS dla dzieci w wieku 4-11 lat i Junior 12-15 lat. Dzieci i młodzież będą ścigać się, czołgać, skakać, wspinać, biegać, zjeżdżać, brudzić czyli robić to, co najbardziej lubią i co daje im największą radość.

Weekend z Tatą

Pracujesz 5 dni tygodniu, 8 godzin dziennie, a do tego  często bierzesz nadgodziny bo kredyt, bo  nowy samochód, dodatkowe zajęcia z angielskiego dla dziecka. Wracasz do domu z głową pełną firmowych problemów i zanim dojdziesz do siebie pozostaje kilka godzin, aby nadrobić ojcowskie zaległości. Coraz częściej masz poczucie, że zbyt mało czasu poświęcasz na budowanie relacji i dlatego warto w tym zwariowanym i pędzącym świecie zadbać o to, aby pobyć ze sobą i poznać siebie nawzajem. Kiedy?

Aktywnie z niemowlęciem - konkurs z Miffyshop.pl

Pojawienie się w rodzinie dziecka oznacza zazwyczaj wielkie zmiany. Dotyczy to nie tylko kwestii emocjonalnych, ale również organizacyjnych. Nagle w codziennym funkcjonowaniu uwzględnić należy małego człowieka, który ma wielkie potrzeby i nie potrafi jeszcze czekać na ich spełnianie. Rodzice, którzy dotąd poświęcali wolny czas na aktywność sportową, muszą zweryfikować dotychczasowy plan działania i przyjąć rozwiązania umożliwiające połączenie rodzicielstwa ze swoją pasją.

Najwyższy czas wyruszyć w świat! - Navigator Festival na krańcach świata

W kwietniu tego roku Navigator Festival objął patronatem rowerową wyprawę Maćka Siudmaka – „Z Przemyśla do Dushanbe”. Na bieżąco relacjonujemy ją na facebooku Navigator Festival. Rozbudowując ten pomysł proponujemy podróżnikom udział w projekcie  Navigator Festival na krańcach świata.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Regulamin.