konkurs link

newsletter

  • 19.9.2020, Imieniny obchodzą: Konstancja, January
 
 

Poznański Szlak Legend dla Dzieci na Dzień Dziecka
(Artykuł archiwalny)

Poznański Szlak Legend dla Dzieci na Dzień Dziecka

W tym roku w ramach Poznańskich Dni Rodziny zapraszamy Was do niezwykłego świata legend. Przygotowaliśmy dla Was dwa rodzaje aktywności: Legendarny Quiz Rodzinny oraz grę miejską na Poznańskim Szlaku Legend. Udział we wszystkich naszych wydarzeniach organizowanych w ramach PDR jest bezpłatny.

Poznański Szlak Legend dla Dzieci – Gra Miejska

Tęsknicie za spacerami na świeżym powietrzu? Co powiecie na wyprawę Poznańskim Szlakiem Legend? Pobierzcie ze strony Poznańskiego Szlaku Legend dla Dzieci folder z rodzinną grą miejską i wyruszcie w podróż tropem poznańskich legend. Spotkacie na swojej drodze pomysłowego krawca, wybitnego piekarza, niezwykłe zwierzęta i wiele innych. Do dzieła! Pamiętajcie o zasadach bezpiecznego poruszania się. A jak już uda Wam się wykonać wszystkie zadania, możecie odebrać od nas książkę z legendami „Koziołki, rury i czarcie ogony”!

* Żeby otrzymać publikację, należy przyjść z poprawnie rozwiązanym folderem z zagadkami; książka będzie do odebrania w siedzibie PCŚ – Centrum Inicjatyw Rodzinnych przy ul. Ratajczaka 44 – budynek Arkadii na Placu Wolności w trakcie trwania akcji od 15 maja do 1 czerwca 2020 r. w godzinach: poniedziałek 7:30 – 16:00, wtorek-czwartek 7:30 – 15:30, piątek 7:30 – 15:00.

Gra polecana szczególnie rodzinom z dziećmi w wieku 6-10 lat.

Akcja trwa od 15 maja do 1 czerwca 2020 r. https://bramapoznania.pl/event/234/pozna-ski-szlak-legend-dla-dzieci-gra-miejska

Legendarny Quiz Rodzinny

Jak się nazywał najbardziej pomysłowy poznański krawiec? Kto przybył na ratunek mieszkańcom miasta? Jak dobrze znacie poznańskie legendy? Sprawdźcie swoją wiedzę w naszym Legendarnym Quizie Rodzinnym. Uwaga! Podpowiedzi całej rodziny są jak najbardziej dozwolone. A jeśli nie udało Wam się odpowiedzieć na wszystkie pytania lub chcecie przypomnieć sobie poznańskie opowieści, zachęcamy do wysłuchania legend opowiedzianych przez bajarkę Katarzynę Jackowską-Enemuo.

Nagrania oraz treść legend znajdziecie tutaj: https://www.szlaklegend.pl/legendy

Quiz znajdziecie na Facebook’u Bramy Poznania oraz Poznańskiego Szlaku Legend: https://www.fyrebox.com/play/legendarny-quiz-rodzinny_oD0v5a5A3?fbclid=IwAR3Q4xyfduaC6bCXubcWrnsEIgDhRH7Fz42wP7F9d9iskM5VGKzFXfLMI2U

https://bramapoznania.pl/event/233/legendarny-quiz-rodzinny

Opublikowano w: Archiwum wydarzeń

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Regulamin.