konkurs link

newsletter

  • 18.9.2020, Imieniny obchodzą: Irena, Stanisław, Józef
 
 

Egurrola Challenge w Galerii Północnej – Agustin Egurrola zaprasza na turniej tańca pełny pasji i emocji
(Artykuł archiwalny)

Egurrola Challenge w Galerii Północnej – Agustin Egurrola zaprasza na turniej tańca pełny pasji i emocji
Już w niedzielę 26 stycznia zapraszamy na Egurrola Challenge w Galerii Północnej – wydarzenie pełne tańca, pasji i pozytywnej energii!Egurrola Challenge to emocjonujący turniej tańca, w którym udział wezmą kursanci założonej przez Agustina Egurrolę szkoły Egurrola Dance Studio.  
Będą oni dzielić się z nami swoją taneczną pasją, prezentując umiejętności w najbardziej widowiskowych stylach – hip hopie, tańcu jazzowym oraz nowoczesnym. Obejrzymy wśród nich zarówno doświadczonych tancerzy, jak i tych, którzy dopiero niedawno postawili swoje pierwsze kroki na tanecznym parkiecie.
 
Zawodnicy zawalczą o miano najlepszego w konkurencjach grupowych oraz solowych i duetach. Wszyscy otrzymają pamiątkowe dyplomy, a dla tych, którzy zajmą miejsca na podium, przewidziane są medale, puchary oraz nagrody rzeczowe. Na scenie w pokazach specjalnych zobaczymy także tancerzy z zespołów reprezentujących Egurrola Dance Studio na turniejach rangi ogólnopolskiej oraz międzynarodowej!
 
W tę roztańczoną niedzielę nie zabraknie również atrakcji dla publiczności. Dzieci będą mogły spróbować swoich sił w tańcu, biorąc udział w animacjach tanecznych na scenie. Egurrola Challenge to ponadto świetna okazja do spotkania, zrobienia wspólnego pamiątkowego zdjęcia oraz rozmowy z Agustinem Egurrolą, który będzie kibicować tancerzom.
 
Zabierz swoją rodzinę, znajomych i razem z nami przeżyjcie wspaniałe taneczne emocje! Zapraszamy!
 
Wstęp wolny!
 
Więcej informacji na www.egurrola.com
Opublikowano w: Archiwum wydarzeń

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Regulamin.