konkurs link

newsletter

  • 12.8.2020, Imieniny obchodzą: Klara, Lech, Julian
 
 

Zakończenie Sezonu 8 edycji programu Women’s Run & More w Centrum Ursynów!

Zakończenie Sezonu 8 edycji programu Women’s Run & More w Centrum Ursynów!
W sobotę 28 października 2017 roku w Centrum Handlowym Ursynów odbędzie się ostatni trening oraz Zakończenie Sezonu w ramach programu promującego rekreację i zdrowy styl życia Women's Run & More. Wraz z Partnerami wydarzenia staraliśmy się przygotować wiele atrakcji dla uczestniczek.
Podczas wydarzenia, dzięki współpracy z Centrum Zdrowia & Formy, będzieciemieli możliwość skorzystania z porad specjalistów z zakresu zdrowia, odżywiania i rekreacji. Wszyscy zainteresowani będą również mogli profesjonalnie zbadać skład swojego ciała oraz skonsultować otrzymane wyniki.

Dodatkowo klub Calypso Ursynów przygotował darmowe zaproszenia dla wszystkich odwiedzających o wartości 50 zł oraz specjalne bony o wartości 100 zł dla osób zainteresowanych zapisami do klubu. Niespodziankę dla najbardziej zaangażowanych uczestniczek treningów i klientów Centrum przygotował również sklep Go-Sport Ursynów.

Podziękowania za tegoroczną edycję należą się także Urzędowi Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy, który prawie od początku istnienia programu aktywnie angażuje się w jego realizację, a tym samym wspiera i dba o mieszkańców Dzielnicy.
 
Bezpłatne treningi z instruktorem w ramach programu Women’s Run & More kończą się również w tym tygodniu w dzielnicach Bielany i Wilanów (środa 25.10) oraz Wola i Ursynów (28.10).
Opublikowano w: Aktualności

Czytaj także

W drodze na Stadion Narodowy. Startują Finały Wojewódzkie Pucharu Tymbarku

Już w najbliższą środę, 26 marca, ruszają finały wojewódzkie XIV edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” – największej imprezy piłkarskiej dla dzieci w Europie. Podczas dwudniowych finałów poznamy najlepsze drużyny dziewcząt i chłopców z każdego województwa w kategoriach U-10 i U-12. 

Startuje XV edycja Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

Do 10 października potrwają zapisy do XV edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. W nadchodzącej edycji największy Turniej piłkarski dla dzieci w Europie zyska nową kategorię wiekową: U-8. Mecze finałowe rozegrane zostaną na Stadionie Narodowym w Warszawie, a zwycięzcy wyjadą na mecz Reprezentacji Polski.

Nowe Integracyjne Szkółki Piłkarskie - Łochów i Olsztyn

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" uruchamia kolejne Integracyjne Szkółki Piłkarskie. Tym razem przyszła kolej na Łochów i Olsztyn! Z przyjemnością patronujemy medialnie temu przedsięwzięciu.


Konkurs Bez kasku nie jadę! - Nagrody główne i wyróżnienia

W ramach Akcji społecznej "Bez kasku nie jadę!", prowadzonej przez nasz portal przy wsparciu Partnerów, zorganizowaliśmy ogólnopolski konkurs plastyczny, na który spłynęło ponad 400 prac. Uczestnicy nadsyłali prace w dwóch kategoriach - grupowej i indywidualnej. Na autorów trzech najlepszych prac indywidualnych czekały przedszkolne zestawy plastyczne, a prac zbiorowych - 3 zestawy dla grupy przedszkolnej - ufundowane przez firmę Astra. Autorzy wyróżnionych prac otrzymają zestawy Bazgroszytów.

Bez kasku nie jadę! - Inauguracja akcji społecznej naszego portalu

Portal SportowaRodzina.pl wraz z Partnerami rozpoczynają Akcję społeczną promującą bezpieczne uprawianie sportu przez dzieci.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Regulamin.