konkurs link

newsletter

  • 29.2.2020, Imieniny obchodzą: Lutosław, Roman, Teofil
 
 

Pomysł na ferie w Warszawie – Wola Fun Park

Pomysł na ferie w Warszawie – Wola Fun Park
Wola Fun Park zaprasza dzieci i młodzież do aktywnego spędzania zimowej przerwy w szkolnych zajęciach oraz zapewnia, że ferie w mieście też mogą być ciekawe. W tym roku na najmłodszych czekają warsztaty jazdy na łyżwach oraz surfowania „na fali” – jedynej w Polsce kompozytowej konstrukcji do jazdy na deskorolkach typu surfskate. Zajęcia na fali pozwalają na trening balansu oraz przygotowują do surfingu.
Okres od 10 do 23 lutego to upragniony czas dla dzieci i młodzieży z warszawskich szkół. Wtedy bowiem najmłodsi z województwa mazowieckiego mają ferie zimowe. Pomysły na spędzenie tych dwóch tygodni mogą być różne, jednak warto by łączyły aktywny odpoczynek oraz świetną zabawę. Właśnie takie atrakcje proponuje Wola Fun Park, strefa sportu i rozrywki działająca na pierwszy piętrze w Wola Parku.
 
W ramach Wola Fun Park dzieci w wieku 7-12 lat będą mogły wziąć udział w darmowych warsztatach jazdy na łyżwach. Na zajęciach poznają zasady bezpieczeństwa na lodowisku, a także nauczą się jak stawiać pierwsze kroki na lodzie, wykonywać ślizgi na dwóch nogach, prawidłowo hamować oraz bezpiecznie upadać i wstawać. Zajęcia będą odbywały się w dniach 10-14 lutego oraz
17-21 lutego w godzinach 10:00-10:45. Liczba uczestników jest ograniczona, a zapisy ruszyły 3 lutego na stronie Wola Fun Park.
 
Dla spragnionych większej dawki emocji Wola Park przygotował coś więcej. Warsztaty Surf&Skate, czyli zajęcia grupowe, których podstawą jest rozwój i kształtowanie sprawności motorycznej dziecka oraz świetna zabawa. W ramach zajęć najmłodsi dowiedzą się jak prawidłowo stać i poruszać się na desce oraz poznają różnice pomiędzy klasycznymi modelami desek. Dodatkowo nauczą się jak dobrze i szybko serwisować sprzętoraz robić zachwycające triki.
 
Zajęcia będą odbywały się w dniach 10-14 lutego oraz 17-21 lutego. Uczestnicy mają do wyboru grupę początkujących (warsztaty od godz. 11.00 do 12.00) lub średnio-zaawansowanych (od godz. 12.00 do 13.00). Wejściówka na pojedyncze zajęcia kosztuje 30 zł, pakiet 5 wejść to koszt 125 zł, a 10 – 230 zł. Zapisy rozpoczęły się 3 lutego w recepcji Wola Fun Park lub na stronie internetowej projektu. Liczba uczestników jest ograniczona.
 
 
Opublikowano w: Aktualności

Czytaj także

Rusza LOTTO Poland Bike Marathon 2014!

Trzy, dwa, jeden… start! Już po raz szósty miłośnicy jazdy na rowerach górskich z charakterystycznymi, okrągłymi numerami LOTTO Poland Bike Marathon pojawią się na bezdrożach i leśnych duktach. Przede wszystkim Mazowsza, bo aż jedenaście z trzynastu zaplanowanych etapów cyklu, organizowanego przez Grzegorza Wajsa, zostanie rozegranych w bezpośredniej bliskości Warszawy. 

GYM Generation nowe sportowe miejsce w Warszawie

Na sportowej mapie Warszawy powstała sala gimnastyczna inna niż te, które znamy. Tu nie ma miejsca na żmudne i skomplikowane ćwiczenia. To miejsce, gdzie można i poćwiczyć, i dobrze się bawić. A właściwie – ćwiczyć poprzez zabawę.

I Bieg Serca – 72 tys. zł dla niepełnosprawnych dzieci

W I Biegu Serca pod hasłem „Każde okrążenie ma znacznie” wzięło udział prawie 1000 biegaczy. Wspólnie na bieżni na terenie ośrodka OSiR Targówek wybiegali 72 tys. złotych, pokonując ponad 14 tys. okrążeń. Cała kwota zostanie przekazana na podopiecznych Fundacji „Spartanie Dzieciom”. Organizatorzy nie kryją zaskoczenie i wzruszenia, bo frekwencja i zaangażowanie biegaczy przerosła ich najśmielsze oczekiwania.

Sportbonus Dzieciom - akcja społeczna

Zapraszamy do udziału w największej akcji społecznej w historii polskiego sportu Sportbonus Dzieciom! Sportbonus Dzieciom jako jedyny w swoim rodzaju program społeczny,  promuje rozwój sportu dzieci i młodzieży na tak dużą skalę.  

Onko-Olimpiada 2018

24 sierpnia 2018 roku o godzinie 10.00 na obiektach Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie rozpocznie się VII edycja Międzynarodowych Igrzysk Sportowych „Onko-Olimpiada”. W ostatni weekend sierpnia dzieci i młodzież z chorobami nowotworowymi ze wszystkich ośrodków onkologicznych w Polsce oraz młodzi pacjenci onkologiczni z Ukrainy, Litwy, Słowacji, Rumunii i Turcji wezmą udział w zawodach sportowych w różnych dyscyplinach. Igrzyska otworzy bieg z pochodnią aktora Tomasza Ciachorowskiego.  

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Regulamin.