konkurs link

newsletter

  • 9.8.2020, Imieniny obchodzą: Klara, Roman, Romuald
 
 

Pomysł na ferie w Warszawie – Wola Fun Park

Pomysł na ferie w Warszawie – Wola Fun Park
Wola Fun Park zaprasza dzieci i młodzież do aktywnego spędzania zimowej przerwy w szkolnych zajęciach oraz zapewnia, że ferie w mieście też mogą być ciekawe. W tym roku na najmłodszych czekają warsztaty jazdy na łyżwach oraz surfowania „na fali” – jedynej w Polsce kompozytowej konstrukcji do jazdy na deskorolkach typu surfskate. Zajęcia na fali pozwalają na trening balansu oraz przygotowują do surfingu.
Okres od 10 do 23 lutego to upragniony czas dla dzieci i młodzieży z warszawskich szkół. Wtedy bowiem najmłodsi z województwa mazowieckiego mają ferie zimowe. Pomysły na spędzenie tych dwóch tygodni mogą być różne, jednak warto by łączyły aktywny odpoczynek oraz świetną zabawę. Właśnie takie atrakcje proponuje Wola Fun Park, strefa sportu i rozrywki działająca na pierwszy piętrze w Wola Parku.
 
W ramach Wola Fun Park dzieci w wieku 7-12 lat będą mogły wziąć udział w darmowych warsztatach jazdy na łyżwach. Na zajęciach poznają zasady bezpieczeństwa na lodowisku, a także nauczą się jak stawiać pierwsze kroki na lodzie, wykonywać ślizgi na dwóch nogach, prawidłowo hamować oraz bezpiecznie upadać i wstawać. Zajęcia będą odbywały się w dniach 10-14 lutego oraz
17-21 lutego w godzinach 10:00-10:45. Liczba uczestników jest ograniczona, a zapisy ruszyły 3 lutego na stronie Wola Fun Park.
 
Dla spragnionych większej dawki emocji Wola Park przygotował coś więcej. Warsztaty Surf&Skate, czyli zajęcia grupowe, których podstawą jest rozwój i kształtowanie sprawności motorycznej dziecka oraz świetna zabawa. W ramach zajęć najmłodsi dowiedzą się jak prawidłowo stać i poruszać się na desce oraz poznają różnice pomiędzy klasycznymi modelami desek. Dodatkowo nauczą się jak dobrze i szybko serwisować sprzętoraz robić zachwycające triki.
 
Zajęcia będą odbywały się w dniach 10-14 lutego oraz 17-21 lutego. Uczestnicy mają do wyboru grupę początkujących (warsztaty od godz. 11.00 do 12.00) lub średnio-zaawansowanych (od godz. 12.00 do 13.00). Wejściówka na pojedyncze zajęcia kosztuje 30 zł, pakiet 5 wejść to koszt 125 zł, a 10 – 230 zł. Zapisy rozpoczęły się 3 lutego w recepcji Wola Fun Park lub na stronie internetowej projektu. Liczba uczestników jest ograniczona.
 
 
Opublikowano w: Aktualności

Czytaj także

Kadra narodowa. Sztuczki i triki piłkarzy. Wyd. II

Ta książka spodoba się wszystkim młodym miłośnikom piłki nożnej, którzy grają dla przyjemności na szkolnych czy podwórkowych boiskach. Przyda się także tym, którzy próbują swoich sił w klubach zajmujących się szkoleniem piłkarskim na poziomie wyczynowym.

Sportowe sukcesy Sportowej Rodziny

Czerwcowy weekend (15-16.06.2013) obfitował w Warszawie w wydarzenia sportowe. Pogoda tym razem sprzyjała, więc w wielu miejscach miasta starsi i młodsi rywalizowali w różnych dyscyplinach. Członkowie Międzyszkolne Klubu Sportowego Korona Wilanów, wspieranego przez portal SportowaRodzina.pl debiutowali w Torowych Mistrzostwach Polski w Jeździe Szybkiej na Wrotkach (gratulujemy debiutu!), a dzieci reprezentujące portal wystartowały w zawodach kolarskich - z dużymi sukcesami.

Rusza LOTTO Poland Bike Marathon 2014!

Trzy, dwa, jeden… start! Już po raz szósty miłośnicy jazdy na rowerach górskich z charakterystycznymi, okrągłymi numerami LOTTO Poland Bike Marathon pojawią się na bezdrożach i leśnych duktach. Przede wszystkim Mazowsza, bo aż jedenaście z trzynastu zaplanowanych etapów cyklu, organizowanego przez Grzegorza Wajsa, zostanie rozegranych w bezpośredniej bliskości Warszawy. 

Ogólnopolska akcja „Capoeira w mieście” - wakacje 2014

W tym roku znowu rusza nasza wakacyjna akcja „Capoeira w mieście”. Jest to projekt obejmujący swym zasięgiem różne miasta w całej Polsce. Na chwilę obecną zaangażowane są takie miasta jak: Gdańsk, Katowice, Olkusz, Tychy, Wrocław. Czekamy na potwierdzenie kolejnych…

Roztańczone półkolonie z Egurrola Dance Studio

Zapraszamy wszystkie dzieci na niezwykłą podróż do świata tańca.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Regulamin.