konkurs link

newsletter

  • 5.2.2023, Imieniny obchodzą: Adelajda, Agata, Izydor
 
 

Redakcja

Portal SportowaRodzina.pl to miejsce, w którym skupiamy się na promowaniu aktywnego stylu życia całych rodzin – rodziców, dzieci, a nawet dziadków. Zależy nam, by każdy czytelnik – niezależnie od tego, czy już uprawia sport, czy dopiero zastanawia się nad wyborem dyscypliny (dla siebie lub dziecka) – znalazł tu coś odpowiedniego.

 

Aktywność sportowa to świetny sposób nie tylko na dbanie o zdrowie, spędzanie wolnego czasu, ale także budowanie więzi rodzinnych.


Po co?
Głównym celem portalu SportowaRodzina.pl jest dostarczanie rodzicom wiarygodnych, sprawdzonych i podanych w przystępny sposób informacji z zakresu aktywnego trybu życia; dotyczących amatorskiego uprawiania wielu dyscyplin sportu przez wszystkie pokolenia; dotyczących bieżących wydarzeń sportowych i rekreacyjnych.

 

Kto?
Portal SportowaRodzina.pl tworzony jest przez zespół tworzący również portale Qlturka.pl i Egodziecka.pl, przy wsparciu specjalistów z różnych dziedzin związanych z tematyką portalu (instruktorów, trenerów i innych).

 

Co nas wyróżnia?
SportowaRodzina.pl nie jest kolejnym ogólnym portalem poświęconym tematyce związanej z dziećmi, a profesjonalnym serwisem tematycznym, tworzonym we współpracy ze specjalistami, w oparciu o polską i światową wiedzę.

 

Stawiamy na:
Jakość tworzonych materiałów – materiały w portalu będą najwyższej jakości, zarówno pod względem merytorycznym, jak i dziennikarskim;

Wiarygodność – publikujemy tylko materiały pochodzące ze sprawdzonych źródeł, zweryfikowane przez specjalistów;

Udział ekspertów w tworzeniu materiałów – współpracujący z nami specjaliści różnych dziedzin konsultują zarówno tematy, jak i gotowe materiały;

Dobór tematów – poruszamy jedynie tematy związane z profilem portalu.


Dane kontaktowe:

Portal Sportowarodzina.pl
Valkea Media SA
ul. Ficowskiego 15
01-747 Warszawa
tel.: +48 22 257 75 00
faks: +48 22 257 75 99
e-mail: kontakt@sportowarodzina.pl
www.sportowardzina.pl

 
Social Media Facebook
 
Redaktor prowadząca Portal / Social Media
Ewa Świerżewska | eswierzewska@valkea.com
 
Z-ca red. prowadzącej/redaktorka
Magdalena Zaporowska | mzaporowska@valkea.com
 
Specjalista ds. reklamy
Małgorzata Kłodnicka-Caputa mcaputa@valkea.com

tel.: (+48 22) 257 75 00 wew. 221 | kom.: +48 693 241 765

Wszystkie materiały zawarte w serwisie SportowaRodzina.pl mają charakter informacyjny i edukacyjny, nie są równoznaczne z profesjonalną poradą specjalisty!

 Opublikowano w: Ogólny

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Regulamin.