konkurs link

newsletter

  • 5.2.2023, Imieniny obchodzą: Adelajda, Agata, Izydor
 
 

O Nas

Portal SportowaRodzina.pl to miejsce, w którym skupiamy się na promowaniu aktywnego stylu życia całych rodzin – rodziców, dzieci, a nawet dziadków. Zależy nam, by każdy czytelnik – niezależnie od tego, czy już uprawia sport, czy dopiero zastanawia się nad wyborem dyscypliny (dla siebie lub dziecka) – znalazł tu coś odpowiedniego.

Aktywność sportowa to świetny sposób nie tylko na dbanie o zdrowie, spędzanie wolnego czasu, ale także budowanie więzi rodzinnych.


Po co?
Głównym celem portalu SportowaRodzina.pl jest dostarczanie rodzicom wiarygodnych, sprawdzonych i podanych w przystępny sposób informacji z zakresu aktywnego trybu życia; dotyczących amatorskiego uprawiania wielu dyscyplin sportu przez wszystkie pokolenia; dotyczących bieżących wydarzeń sportowych i rekreacyjnych.

 

Kto?
Portal SportowaRodzina.pl tworzony jest przez zespół tworzący również portale Qlturka.pl i Egodziecka.pl, przy wsparciu specjalistów z różnych dziedzin związanych z tematyką portalu (instruktorów, trenerów i innych).

 

Co nas wyróżnia?
SportowaRodzina.pl nie jest kolejnym ogólnym portalem poświęconym tematyce związanej z dziećmi, a profesjonalnym serwisem tematycznym, tworzonym we współpracy ze specjalistami, w oparciu o polską i światową wiedzę.

 

Stawiamy na:
Jakość tworzonych materiałów – materiały w portalu będą najwyższej jakości, zarówno pod względem merytorycznym, jak i dziennikarskim;

Wiarygodność – publikujemy tylko materiały pochodzące ze sprawdzonych źródeł, zweryfikowane przez specjalistów;

Udział ekspertów w tworzeniu materiałów – współpracujący z nami specjaliści różnych dziedzin konsultują zarówno tematy, jak i gotowe materiały;

Dobór tematów – poruszamy jedynie tematy związane z profilem portalu.

 

Kontakt:
 
Anna Czarnowska | aczarnowska@valkea.com mobile: 575 002 170

Monika Asmanmasman@valkea.com mobile: 533 338 920


Media o nas

Dzień Dobry TVN - 19.09.2014
Audycja w Czwórka Polskie Radio 14.02.2013 roku


Audycja w Radiu PIN 11.03.2013 roku
część pierwsza
część druga

"Claudia" 04.2013
 

Sportowa Rodzina
kliknij, aby powięszyć

Wydawcą portalu SportowaRodzina.pl jest firma Qlturka.pl Ewa Świerżewska, wpisana do ewidencji działalności gospodarczej dnia 30 lipca 2008 roku pod numerem 473425.

Adres rejestrowy:

Królowej Marysieńki 19/34
02-954 Warszawa

Adres do korespondencji:

Królowej Marysieńki 29B
02-954 Warszawa

NIP: 951-117-67-79
REGON 011198982

e-mail: kontakt@sportowarodzina.pl
tel.: (+48) 604 59 28 17

Agencja Marketingowa

 

Uwaga:
Wszystkie materiały zawarte w serwisie SportowaRodzina.pl mają charakter informacyjny i edukacyjny, nie są równoznaczne z profesjonalną poradą specjalisty!


Realizacja - Agencja marketingowa Valkea MediaOpublikowano w: Ogólny

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Regulamin.